Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majka Jeżowska była bita przez męża: "Wylądowałam w szpitalu z wylewem do strun głosowych"

113
Podziel się

Wokalistka pierwszy raz przyznała się do bycia ofiarą przemocy domowej.

Majka Jeżowska była bita przez męża: "Wylądowałam w szpitalu z wylewem do strun głosowych"
bCFVxzDV

Majka Jeżowska jest najpopularniejszą gwiazdą dla dzieci. Piosenki takie jak A ja wolę moją mamę czy Wszystkie dzieci nasze są znają trzy pokolenia. Tym bardziej ciężko uwierzyć, że osobę, o tak pogodnym usposobieniu spotkała w przeszłości taka tragedia.

Wokalistka udzieliła magazynowi Viva! obszernego wywiadu, w którym zwierzyła się z traumatycznych przeżyć. Jeżowska przyznała, że w przeszłości padła ofiarą męża-brutala, z któego rąk doświadczyła przemocy domowej:

Gdy mój syn Wojtuś miał roczek, dostałam propozycję śpiewania dla Polonii za oceanem. Taki wypad na dwa miesiące. Tuż przed wyjazdem zostałam pobita przez męża. Był znanym kompozytorem, 12 lat ode mnie starszym - wspomina ze smutkiem. Był brutalem, ale nie chciałam tego przyjąć do wiadomości. Miałam 20 lat i byłam zakochana. Aż pewnej nocy wylądowałam w szpitalu z wylewem do strun głosowych od uderzenia w krtań - wyznała.

bCFVxzDX

Majka Jeżowska znalazła w sobie jednak tyle siły i odwagi, by odejść od agresywnego męża. Spodziewaliście się po niej takiego wyznania?

bCFVxzEd
bCFVxzEy
KOMENTARZE
(113)
Natt
2 lata temu
Ten mąż brutal to Janusz Koman. Klawiszowiec, dyrygent, damski bokser i obecnie stary, obleśny dziad. Karma wraca!
Gość
2 lata temu
Zamykać tych wszystkich zwyrodnialców, co biją kobiety!
Gość
2 lata temu
To niestety w co 3 domu się zdarza.Jak nie przemoc fizyczna, to psychiczna, albo zdrady i inne tego typu. Oczywiście często w parze z alkoholem, narkotykami. Ludzie tracą wartości i nie przekazują ich dalej. Liczą się chwilowe przyjemności i pokusy.
bCFVxzEz
gość
2 lata temu
Znany kompozytor najpierw bil Krystyne Pronko a potem jak Majka go jej poderwala to Majke. P*****l! Senator Smoktunowicz tez bil swoja 2 zone, a Hanka Lis byla jego 1 zona przez 10 lat. Ciekawe czy ja tez bil? Dotad nigdy o tym nie wspomniala w wywiadach
Gość
2 lata temu
Koman ty dziadu jak ci nie wstyd! Cham z ciebie i ś****a
Najnowsze komentarze (113)
gość
2 lata temu
Było NIE ODBIJAĆ Go innej kobiecie......Póżniej razem z Krystyną Prońko spiewały w duecie "On nie kochał żadnej z nas"...... smutne to i bez klasy!!!
gość
2 lata temu
Pseudo gwiazda znana dokładnie Z NICZEGO!!!
gość
2 lata temu
bił ją w krtań, bo był zazdrosny o jej karierę !
Edward
2 lata temu
Trochę pokory i mniej agresji w stronę męża, a zadna bita nie będzie. Jest skutek i jest przyczyna, więc pytam, jaka była przyczyna?
Gość
2 lata temu
Jak wyzwolić się z takiego związku....
gość
2 lata temu
Witam jest pani legacka jak zawsze sa piekne wszystkie piosenki slucuam icj z pprzyjemnoscia pozdrawiam milego dnia
Gość
2 lata temu
Niestety prawie kazda z nas tego doswiadcz
gość
2 lata temu
"podobno" M.Jeżowska odbiła właśnie tego pana K.Prońko))) nie opłacało się, prawda?))
bCFVxzEr
gość
2 lata temu
i po co teraz po latach stare brudy wylewać)) trzeba było wtedy to opowiadać)) ale prawdopodobnie bało się, że kariera stopnie)) teraz, kogo to obchodzi)))
Jan z Janowa
2 lata temu
nade mną psychicznie znęcała się moja żona - po 18 latach uwolniłem się od gangreny
gość
2 lata temu
I po co było się pchać komuś do życia? Czasem tak jest, że najpierw komuś się robi krzywdę, a potem robi z siebie ofiarę. Krystyna Prońko wpuściła ją do domu, potem cierpiała, a na końcu wybaczyła i jeszcze nazwała przyjaciółką.To jest szlachetna kobieta.Z całą moją sympatią do pani Majki, ale mogłaby sobie darować te żale.Trzeba było go nie brać, to by pani nie bił.
gość
2 lata temu
ja tam bym jej robił minetkę codziennie i rimming nawet,a nie bił
Basia
2 lata temu
Nie rozumiem czemu ona to mówi teraz, po kilkudziesięciu latach. Odbiła go Prońko, która nie może do dziś tego przeboleć. O Jeżowskiej cichutko, więc trzeba o sobie przypomnieć. Żenada
Basia
2 lata temu
Majka dawno temu mówiła to o sobie i swoim mężu, że ją uderzył w krtań, aż nie mogłam w to uwierzyć i myślałam , że to nie możliwe ale kiedy mówi to po wielu latach, to znaczy, że dobrze zrozumiałam co wtedy powiedziała, pozdrawiam Panią
...
Następna strona
bCFVxzET