Czwartek 08.03.2018 10:45

Krychowiak chwali się stylizacją za ponad 16 tysięcy! "Z takim strojem do cyrku cię zgarną z przyjemnością"

Grzegorz Krychowiak modapudelek

Krychowiak chwali się stylizacją za ponad 16 tysięcy! "Z takim strojem do cyrku cię zgarną z przyjemnością"

Grzegorz Krychowiak jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Niestety, ostatnimi czasy nie za sprawą swoich znakomitych występów na boisku.

28-latek ma problem z regularną w grą w walczącym o utrzymanie (!) West Bromwich Albion. Pomimo przeciwności losu, Grzesiek wciąż pozostaje sobą. Chodzi na zakupy z Celią i wrzuca swoje stylizacje na Instagrama. Na nieszczęście większość fanów piłkarza nie rozumie jego zamiłowanie do mody i wyszukanych stylizacji.

Tak też było i w przypadku najnowszego zdjęcia Krychowiaka. Grzegorz pochwalił się "outifitem" od Balenciagi, w którego skład wchodzi kurtka za ponad 14 tysięcy złotych i buty sportowe za około 2,5 tysiąca. Emocje wzbudził zwłaszcza drugi element stroju.

Chłopie popatrz się w lustro jak ty wyglądasz. Weź się za granie w piłkę albo skończ z piłką i z takim strojem do cyrku cię zgarną z przyjemnością. Fajnie, że masz kurtkę z wycieraczki. Nawet paryskie mieszkanie z parkietem nic nam nie pomoże jak wieś tańczy, wieś śpiewa.. Rozumiem że na normalną kurtkę i buty cię nie stać, więc wyżebrałeś od bezdomnego? - komentowali kąśliwie fani.

Wśród komentujących znaleźli się też miłośnicy tak zwanego "streetwearu". Niestety, nawet wśród nich Grzesiek nie znalazł zrozumienia...

Takie ładne cw triple S, a tak kiepsko zafitowane do reszty ubrań, i ta skórzana sherpa Balenciagi. Grzesiu stać cię na więcej, wierzę - ocenił surowo znawca tematu.

Sportowiec nie odniósł się do komentarzy i nie wiele wskazuje na to, żeby robiły na nim jakiekolwiek wrażenie.

A Wam podoba się "modna" stylizacja Grześka?

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (267)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
efewgtw 08.03.2018 10:56
gość: Grzesiek super ! Jesteś niebanalny ,jak kolorowy ptak. Baw się modą póki jesteś młody i sprawia ci to przyjemność !!!
jak wyrzygany paw chyba...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.03.2018 10:56
puder na mordzie.. żenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.03.2018 10:57
Gość: E tam pozytywny koleś:D
pajac jakich malo ;-p
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 08.03.2018 10:57
Marny piłkarzyna z niego
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 08.03.2018 10:57
Facet tak zakochany w sobie i w szmatach z metkami...
Ładowanie komentarzy…