Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominik Tarczyński chce pozwać Nergala za filmik na Dzień Kobiet: "Jest żałosnym zerem!"

349
Podziel się

Specyficzne "życzenia" Adama Darskiego, na których pozował z Jezusem przypiętym do penisa, nie spodobały się posłowi.

Dominik Tarczyński chce pozwać Nergala za filmik na Dzień Kobiet: "Jest żałosnym zerem!"
bDfEpgqd

Choć mogłoby się wydawać, że Adam Darski przyzwyczaił już swoich fanów do kontrowersji, to okazuje się, że wciąż udaje mu się zaskakiwać, niekoniecznie pozytywnie. Takie emocje wywołały czwartkowe "życzenia", jakie lider Behemotha złożył na Facebooku paniom z okazji Dnia Kobiet. Śpiewanie do penisa ukrzyżowanym Jezusem wywołało, co nie dziwi, spore emocje.

Specyficzny sposób Nergala na uczczenie 8 marca nie spodobał się też Dominikowi Tarczyńskiemu, posłowi Prawa i Sprawiedliwości. Oburzony polityk zapowiedział, że dzisiaj złoży w prokuraturze zawiadomienie o popełnienie przez Darskiego przestępstwa.

bDfEpgqf

Pomogę Nergalowi pójść do więzienia, bo jest żałosnym zerem, które łamie prawo - grzmi na Twitterze poseł. Nie chodzi o poglądy polityczne, wyznanie czy różne wrażliwości. Chodzi o przekroczoną granicę.

Jeśli Tarczyński rzeczywiście zdecyduje się pozwać Nergala, to nie będzie to pierwszy zatarg muzyka z prawem. Niedawno został oskarżony za znieważenie symboli narodowych, ale na szczęście sąd oczyścił go z tych zarzutów.

Sam Tarczyński zasłynął za to ostatnio swoim zaangażowaniem w sprawę członków zespołu Decapitated, oskarżonych w Stanach Zjednoczonych o dokonaniu zbiorowego gwałtu na jednej z fanek.

bDfEpgql
bDfEpgqm
bDfEpgqG
KOMENTARZE
(349)
Obywatel Dild...
3 lata temu
Jestem ateistą ale takie "Zachowanie" potępiam .Słabe...Szanujmy inne wyznania.. Modny w ostatnim czasie atak na Chrześcijan-izm w wykonaniu Negrala...Porażka Może na sztucznym penisie zawiesi koran ?
Gość
3 lata temu
I bardzo dobrze ! Tacy jak on mysla ze z katolikow mozna drwic, bo i tak nic nue zrobimy z tym.
gość
3 lata temu
i Dobrze! taki cwaniak, komu chce zaimponować? gimnazjalistom? niech to samo zrobi z koranem...
bDfEpgqH
hełebełe
3 lata temu
No i super!!!!! Do paki z nim !!!
3 lata temu
Nergal to zero, takimi akcjami chce zaistnieć smutne mam nadzieję że beknie za to
Najnowsze komentarze (349)
gość
3 lata temu
Tarczyński to jest dopiro katolik! n*******lał żonę, szantązował, wyzywał i gnoił, a nergala za żart chce do paki wsadzić? czy ty się k***a słyszysz d***u?????????
Mirasek
3 lata temu
Nergal jest kimś.Można Go lubić lub nie ale jest kimś.Natomiast tarczyńskiemu żeby był chociaż z***m brakuje lat ŚWIETLNYCH.
gość
3 lata temu
Ten Pan to zalosny przyklad nieudacznika, jestem za tym aby tak kontrowersyjne zachwania karac........I to wcale nie chodzi o wolnosc slowa....zwykly moran...pare lat temu dostal szanse na nowe zycie......oj uwazaj Nergal
gość
3 lata temu
A moim zdaniem niezależnie od wyznania i poglądów po prostu nie powinno się robić takich rzeczy ani z Krzyżem, ani z Koranem ani z żadnym innym symbolem związanym z religią. Nie chodzi tu o odwagę, Nergal po prostu nie ma szacunku do innych ludzi, a przez takie zachowanie pokazuje, że jest egoistą. Może to swego rodzaju wołanie o pomoc z jego strony? Może uda się go jeszcze "uratować"? Zamiast go opluwać i wyzywać, pomódlcie się za niego. To jest mu zdecydowanie bardziej potrzebne, choć on sam z pewnością by temu zaprzeczył.
gość
3 lata temu
Morda tarczyńskiego to rzygowinowe rysy odciśnięte w odchodach.
Gość gutex
3 lata temu
Niech z mahometem to zrobi w uk i zobaczymy
Gość
3 lata temu
O tak zrób to z koranem Nergal kozaku z wycietego lasu :)
Gość Daro
3 lata temu
Ciało chodzące bez duszy bo zwykłym penisem jest życia i Boga najbardziej chciałby mieć przy sobie dlatego przypiął do siebie Boga którego się wypiera marnota życia d**ę miał piękną a nie zatrzymał przy sobie p********y śmieć sex jest domeną a Bóg się tym który się tym bawi bo jego jest królestwo.Nergalu ty fuj ś*****u
bDfEpgqz
GOGA
3 lata temu
Nergal to śmieć nic nie ma do zaoferowania
gość
3 lata temu
Nergal to śmieć nic nie ma do zaoferowania
Gość
3 lata temu
Ojoj, gdyby Mahometa do członka doczepil, to byłby bohaterem narodowym. Skończcie z tymi uczuciami religijnymi. Tak się s**ć z powodu wymyślonego przyjaciela...
gość
3 lata temu
To Tarczyński wziął w opiekę gwałcicieli?
gość
3 lata temu
p*********c i wulgarny p****t
gość
3 lata temu
Prosił bym o zostawienie w spokoju kolegi mojego syna p. Adama Darskiego. Jezus sam się o to z nim założył. Na marginesie dodam jeszcze że nie życzę sobie aby Tarczyński oraz jego kanalie z gangu PiS, jak to powiedział jeden z nich "wycierali sobie nami swoje zdradzieckie mordy". Bo jak nie to zdechnie Jarkowi kot. Bóg Ojciec
...
Następna strona
bDfEpgrb