Piątek 09.03.2018 22:15

Pavlović do Kreta w "TzG": "Talent jest jak brwi: NIE MASZ, NIE DORYSUJESZ"

Taniec z gwiazdami Krzysztof Ibisz Popek Renata Kaczoruk Andrzej Grabowski Ola Jordan Beata Tadla Jan Kliment Antek Smykiewicz Agnieszka Kaczorowska Martyna Kupczyk Żora Korolyov Jarosław Kret Lenka Klimentowa Katarzyna Dziurska Tomasz Barański Dariusz Wieteska Kasia Vu Manh Iwona Pavlović Dariusz Malitowski Michał Jeziorowski Wiktoria Gąsiewska Oscar Dziedzic Krzysztof Gójdź Walerija Żurawlewa Angelika Mucha littlemooonster96 Rafał Maserak Janja Lesar Popek Monster

Pavlović do Kreta w "TzG": "Talent jest jak brwi: NIE MASZ, NIE DORYSUJESZ"fot. ONS

Nie da się ukryć, że trwająca od tamtego tygodnia 21. edycja Tańca z Gwiazdami nie wzbudziłaby takich emocji, gdyby nie rozstanie Jarosława Kreta i Beaty Tadli. Paradoksalnie na kryzysie w ich związku korzystają wszyscy, na czele z Polsatem i pozostałymi uczestnikami show. Okazało się bowiem, że widzowie mogą znienawidzić kogoś jeszcze bardziej niż Renulki i Littlemooonster96.

Drugi odcinek TzG rozpoczął się od udanego występu Kasi Dziurskiej i Tomasza Barańskiego, którzy za chachę otrzymali przyzwoite 31 punktów. Jurorzy byli pod wrażeniem jej kondycji i wysportowania.

Po obejrzeniu najnowszego odcinka zaczynamy chyba trochę współczuć Angelice Musze, która dostała się do TzG z racji swojej pasji, czyli niezdrowej fascynacji Justinem Bieberem, a w Polsacie wszyscy się z tego śmieją. W dzisiejszym odcinku zaprezentowała choreografię inspirowaną smartfonem (!) i ułożoną pod piosenkę Biebera. Niestety, nawet to nie pomogło.

Tańczysz jak mucha w smole - oceniła Iwona Pavlović, a Michał Malitowski pytał, "kto to jest ten Justin"...

Angelika jest na parkiecie dopiero drugi raz, bierze wszystkie uwagi do siebie - starał się uspokoić Rafał Maserak, ale i tak otrzymali tylko 24 punkty za jazz.

Oryginalne pasodoble stylizowane na wyścigi samochodowe zaprezentował Krzysztof Gojdź, ale jurorzy surowo ocenili, że chirurg "musi zwracać uwagę na tyłeczek", za który otrzymał tylko 21 punktów.

Widać, że cichą faworytką show może być Wiktoria Gąsiewska, która zdobyła dzisiaj 30 punktów, ale je występ został przyćmiony przez żenujący taniec Jarka Kreta, który już na początku stwierdził, że "jak tańczy, to jest jak kloc". Cóż, trudno nie zgodzić się z tą opinią, zwłaszcza gdy Jarek, najbardziej znienawidzony człowiek show biznesu, tańczy do najbardziej znienawidzonej piosenki show biznesu, Despacito.

Talent jest jak brwi: nie masz, nie dorysujesz - stwierdziła Pavlović i był to tekst, który warto, by Jarek wytatuował sobie na czole.

Pogodynek otrzymał 14 punktów, czyli o 2 więcej niż tydzień temu.

Renulka zaprezentowała się za to w ognistym tangu, które rozpoczęła na podeście, śpiewając (!) piosenkę Amy Winehouse. O dziwo jej występ został ocenionny w samych superlatywach i Kaczoruk otrzymała 30 punktów.

Po przerwie wystąpił nasz ulubieniec, Popek, który opowiadał o swoich pasjach, ale czasami trudno było zrozumieć jego mamrotanie. Popek stwierdził, że jest "skromnisiem", ale czasem lubi powalczyć w klatce.

Tam ma się serce w du*ie, a tutaj w gardle - skomentował rozbieżność swoich zainteresowań.

Jurorzy byli w miarę zgodni w opiniach i docenili pracowistość rapera z gangsterską przeszłością, ale Popek otrzymal tylko 22 punkty...

Kolejna była Beata Tadla, która postanowiła opowiedzieć o gotowaniu, czyli swojej największej pasji. Na samym początku dość niefortunnie zaprosiła Klimenta na obiad do siebie, ale okazało się, że nieobecność Kreta wyszła im na dobre.

Choreografia opierała się na piosence Śniadanie do łóżka Piaska, a Tadla wystąpiła w sukni inspirowanej koszulą nocną. Czyżby Jarek miał zobaczyć, co stracił? Niestety, łóżkowe wyczyny Tadli oceniono na 23 punkty.

Większą żenadą był jednak występ Antka Smykiewicza i Bożenki z Klanu, którzy wcielili się w postaci z gry Mario Bros. Para otrzymała 18 punktów.

Wyglądałeś w tym przebraniu totalnie idiotycznie - ocenił pozytywnie Andrzej Grabowski.

Przedostatnia zaprezentowała się Martyna Kupczyk, która zebrała stonowane komplementy od jurorów i zasłużyła na 23 punkty. Ostatnia "gwiazda", Darek Wieteska, otrzymał 30 punktów, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej trafił do środka tabeli. Na jej dnie, co nie jest zaskakujące, uplasował się Kret.

W dzisiejszym odcinku odpadały aż dwie pary. Wygląda na to, że romans nie posłużył Agnieszce Kaczorowskiej, która wraz z Antkiem Smykiewiczem odpadła jako pierwsza. Jak można się było tego spodziewać, odpadł też Kret.

Cóż, chyba nikt nie będzie za nim tęsknił.

fot. ONSfot. ONS

 

fot. ONSfot. ONS

fot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (355)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 355
Odpowiedz
22 9
zgłoś
Gość 09.03.2018 22:15
Szukam aktywa
Odpowiedz
138 9
zgłoś
Gość 09.03.2018 22:15
Dobrze że odpadł bo wstyd
Odpowiedz
20 6
zgłoś
Gość 09.03.2018 22:15
Wsadze se palec w dvpe, i tez bede celebryta.
Odpowiedz
186 16
zgłoś
Gość 09.03.2018 22:16
Kaczorowska baj baj!! W końcu!
Odpowiedz
23 17
zgłoś
Gość 09.03.2018 22:16
popek super
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 355