Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal przeprasza za śpiewanie do penisa z ukrzyżowanym Chrystustem: "Moim zamiarem było rozbawienie żeńskiej części publiczności"

1022
Podziel się:

Rozumiecie jego poczucie humoru?

Nergal przeprasza za śpiewanie do penisa z ukrzyżowanym Chrystustem: "Moim zamiarem było rozbawienie żeńskiej części publiczności"

Adam Darski z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet postanowił zrobić prezent swojej żeńskiej publiczności. Muzyk znany w Polsce głównie dzięki związkowi z Dodą, nagrał filmik, na którym śpiewa piosenkę dla dzieci do figurki penisa z ukrzyżowanym Jezusem Chrystusem. Występ nie przypadł do gustu konserwatywnej części internautów, którzy oskarżyli go o obrazę uczuć religijnych i przekroczenie granicy dobrego smaku.

Głos w tej sprawie zabrał także poseł Dominik Tarczyński, któremu nie spodobała się taka forma przekazu. Na swoim profilu na Twitterze poinformował, że zamierza "pomóc Nergalowi pójść, do więzienia bo jest żałosnym zerem, które łamie prawo".

Wszystko wskazuje na to, że albo Adam Darski przemyślał swoje zachowanie i uznał je za krzywdzące, albo zwyczajnie przestraszył się gróźb Dominika Tarczyńskiego, ponieważ w sobotę zamieścił na swoim profilu na Instagramie obszerne przeprosiny:

W czwartek zamieściłem w mediach społecznościowych film z życzeniami z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na filmie – oprócz mojej twarzy – widoczny był także jeden z artefaktów z mojej prywatnej kolekcji, instalacja autorstwa uznanego na całym świecie muzyka i artysty Thomasa Gabriela Fischera, która – jak widzę – wzbudziła spore kontrowersje. Cóż, część osób śledzących moje profile zrozumiała intencje, którymi się kierowałem, część nie do końca. Dlatego pragnę zaznaczyć, że jedynym moim zamiarem było rozbawienie żeńskiej części mojej publiczności. Trudno mi pojąć, że film ten mógł zostać odebrany inaczej, niż jako zwykły żart. Jeżeli jednak ktoś poczuł się nim urażony, to zadziało się tak wbrew moim intencjom. Takie osoby przepraszam – nie miałem zamiaru sprawić im przykrości. Jednocześnie zaznaczam, że na swoich profilach w mediach społecznościowych często wyrażam poglądy czy opinie, które nie muszą korespondować z poglądami, opiniami, poczuciem humoru i wrażliwością osób o poglądach konserwatywnych. Uprzejmie proszę więc takie osoby o świadome korzystanie z treści, które zamieszczam – nikogo nie chcę zmuszać do oglądania rzeczy, które udostępniam, a tam bardziej do podzielania moich prywatnych poglądów - napisał.

Myślicie, że to wystarczy, by uniknąć konsekwencji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1022)
Gość
5 lata temu
P***c nie umie inaczej zaistnieć to bierze przykład z byłej i pozuje z penisami. Żałosne.
gość
5 lata temu
dno i zenada. brzydki stary piotrus pan
gość
5 lata temu
zenska czesc ma cie w p*****e
Gość
5 lata temu
Obleśny gnojek
Gość
5 lata temu
Grunt że znowu mówić o mnie zaczeli...
Najnowsze komentarze (1022)
gość
5 lata temu
nie ma pomysłu na siebie więc pajacuje ...
gość
5 lata temu
Taki gnojek ,dostał drugą szansę i jest skończonym kretynem. Dno i wodorosty.
gość
5 lata temu
Super i****a. Zadufany w sobie b****n
gość
5 lata temu
Ja sie ubawiłam w c****j :DDDDD Dzięki Nergal :DDDDDDD
pani
5 lata temu
Nikogo nie chciałeś rozbawiać, chciałeś się onanizować sobą ,przed ludźmi, jak zwykle. Sobie zrobić dobrze. Jedynie za czasów Dody byłeś jeszcze jakimś zjadliwym gościem, teraz latasz tu i tam i błagasz o uwagę.
AGNIESZKA
5 lata temu
Niech Musułmanki rozbawi sikając na koran!
gość
5 lata temu
Szykuj d****o cwelu-nergalu!
gość
5 lata temu
A on jest ..normalny"? Rozbawić? Raczej poniżyć !
gość
5 lata temu
jakby zamiast Jezusa był tam Mahomet to byście zobaczyli, co by się działo, a tak .... Katolików można obrażać w nieskończoność :( smutne to bardzo!!! obrzydliwe wystąpienie!!! jak tacy ludzie uznają siebie za ludzi mądrych i inteligentnych?
Artur
5 lata temu
Jak się muzyką nie potrafi zaszokować to szuka się innych tanich sensacji.Żałosne i dziecinne.To już nie wielu szokuje.Niech zacznie sensownie grać a nie ogrywać te same motywy bez końca.Nuda ta jego muzyka.To już wszystko było.Żałosny muzyk.Przykro patrzeć.
gość
5 lata temu
Ja myślałam, ze on jest homo sapiens - ale chyba tylko sapiens mu pozostało. Na prawdę - nie śledziłam jego kariery ani wypowiedzi - to nie moja bajka, jednak nie miałam go za ignoranta i półgłówka. Tymi przeprosinami jeszcze bardziej się pogrążył... Żałosny - a to i tak nie oddaje jego prymitywizmu, zero pokory, nieźle zadziera nosek
gość
5 lata temu
Przecież to zwykły baran a jarają się tym małolaty poszukujące sensu życia i osoby z zaburzeniami osobowości, którym młodociany bunt nie minął :)
Farfocel
5 lata temu
Mam nadzieję ,że nikt nigdy więcej nie pójdzie na żaden koncert tego łacha już sobie na grzebałeś no dalej p****u próbuj dalej kombinować na twoim miejscu nie wychodził bym z domu .
Gość
5 lata temu
A wy sie na pudelku ogarnijcie kogo lansujecie. To smiec
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie