Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska chce wydać na suknię ślubną 30 tysięcy? "Polecę po nią do Londynu"

110
Podziel się:

Ilona, która jeszcze niedawno żaliła się, że ma problemy ze spłacaniem alimentów i długów, wymarzyła sobie drogą sukienkę z butiku Chloe.

Felicjańska chce wydać na suknię ślubną 30 tysięcy? "Polecę po nią do Londynu"

W 2010 roku Ilona Felicjańska zniszczyła swoją karierę taranując w środku nocy pod wpływem alkoholu trzy samochody. O sprawie rozpisywały się wszystkie media, a w efekcie modelka musiała przyznać się, że jest alkoholiczką. W efekcie wszystkie firmy zerwały z nią współpracę, a mąż zażądał rozwodu. Felicjańska znalazła się na dnie z ogromnymi długami, a sąd ogłosił, że synowie z jej związku z Andrzejem Rybkowskim zostają pod opieką ojca. Ilonie zaś zasądzono alimenty na Macieja i Adama. Później przez kilka lat celebrytka "trzeźwiała" na oczach całej Polski, a na swojej chorobie próbowała zarobić pieniądze wydając poradniki dla alkoholików.

Osiem lat po tamtych wydarzeniach Ilona zdaje się być już na prostej, a nawet znalazła miłość w osobie Paula Montany. Ilona opowiadała w wywiadach, że połączyło ich to, że oboje byli "po przejściach". Relacja rozwinęła się szybko i na tyle poważnie, że Ilona i Paul postanowili się pobrać. Ich ślub ma się odbyć za dwa miesiące w Londynie. Aktualnie trwają gorączkowe przygotowania do uroczystości, a 45-latka rozgląda się za suknią ślubną. Ponoć chce się zdecydować na skromną uroczystość, ale na kreacji nie zamierza oszczędzać.

Jak podaje Fakt, przyszła panna młoda wymarzyła sobie jedną z sukienek luksusowej marki Chloe, których ceny sięgają 30 tysięcy złotych.

Na początku kwietnia zamierzam pojechać do Londynu i tam zdobyć upragnioną kreację. Zadecydowałam, że to nie będzie typowa biała suknia ślubna. Chciałabym, żeby była raczej beżowa. I najlepiej by było, gdyby udało mi się znaleźć ją w butiku Chloe - zdradziła tabloidowi Ilona.

Nie wiadomo, kto zapłaci za wymarzoną sukienkę, ale być może koszty będzie musiał pokryć Montana, bo Ilona nadal spłaca stare długi oraz alimenty na chłopców. Wielokrotnie zresztą miała z tym problemy.

Ostatecznie, gdyby nie udało się kupić drogiej sukienki, Felicjańska zamierza "improwizować".

Przyznam, że prawie nic jeszcze nie jest gotowe. Nie mamy obrączek, sukni. Wierzę, że jak już polecę ją kupić to ona będzie na mnie czekać na wieszaku i będzie pasować. Jeśli nie to będę improwizować - powiedziała w gazecie.

Nie nam oceniać, ile celebrytka powinna wydawać na ubrania, ale czy osoba, która przez kilka lat żaliła się w mediach, że pożycza pieniądze, żeby wysłać synów na wakacje (zobacz: Felicjańska o byciu biedną: "Wyzbyłam się ostatecznego wstydu. Prosiłam o pieniądze, by jechać na wakacje!") powinna się teraz chwalić, że zamierza wydać kilkadziesiąt tysięcy na kreację, którą założy prawdopodobnie tylko raz?

KOMENTARZE
(110)
gość
4 lata temu
Jej pieniądze, jej sprawa
gość
4 lata temu
Powodzenia, Ilona! :)
gość
4 lata temu
No i super, wreszcie jej się poukładało. trzymam kciuki
gość
4 lata temu
Po co wydawać tyle pieniędzy na sukienkę którą zakłada się raz ? I to jeszcze kiedy się nie ma ksy
Gość
4 lata temu
No i fajnie
Najnowsze komentarze (110)
gość
4 lata temu
I po co ta fortuna... zamówiłaby sukienkę od Violi Piekut i też miałaby piękną suknię :)
Kasia
4 lata temu
Ja jak będę brała ślub to na pewno wezmę coś od Violi Piekut, bo ma najwspanialsze suknie:) są piękne
Gośćhenry
4 lata temu
Za czyje pieniazki ta suknia blabl a bl a
GośćPudla
4 lata temu
Powodzenia Ilona, trzymam kciuki, ja bym wydala i 40000 gdybym mogła. Ciesz się szczęściem!
gość
4 lata temu
Ilonie życzę wszystkiego dobrego. @Pudlu, ostatni raz dziś jestem na tej stronie. Poziom pogardy, jaki prezentujecie wobec innych ludzi i ich przypadków życiowych świadczy tylko o waszym ograniczeniu umysłowym. Naprawdę można przekazać tę samą informację w sposób nieco bardziej finezyjny, ale najwyraźniej do wszystkiego trzeba mieć chociaż dwie komórki w mózgu a nie tylko nitkę podtrzymującą uszy... żegnam
Gość
4 lata temu
Calkiem fajnego faceta ma
gość
4 lata temu
A ja myślę, że ona znowu pije, i dlatego oderwała się znów od rzeczywistości, niestety. Oni ciągle siedzą w knajpach.
Gość
4 lata temu
Mieszkam w londynie i kupiłam w Polsce bo taniej...a i tak każdy pytal gdzie w Londynie kupiłam dokładnie suknie🤣felicjanska nie przepłacaj!
Gość
4 lata temu
Brawo, pani Ilono .Życzę duzo szczęścia
Gość
4 lata temu
Jest cholernym bezguściem musi zabrać ze sobą stylistkę bo inaczej kicha , ona nie ma poczucia estetyki ani stylu cos jak Malinowska obie ślepe na modę
Marys
4 lata temu
To znalazł się jak id samobójca deblu co się chce z tym paskudztwem ożenić ?hahahah ależ głusi być desperat !!
gość
4 lata temu
Dla Pudelka co by Ilona nie zrobiła to jest żle...
gość
4 lata temu
och ach ślub pijaczki defraudantki FUNADACJA NIEZAPOMINAJKA! Stare toto, zużyte, p***a jak wiadro się sukni zachciewa hahaha w*******a
gość
4 lata temu
ale pusta baba
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie