Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gretkowska bezlitośnie o Popku, Krecie i Gojdziu w "Tańcu z Gwiazdami": "TANIEC Z INWALIDĄ"!

333
Podziel się:

Pisarka i feministka uważa, że denny poziom, jaki panowie prezentują na parkiecie, odzwierciedla ogólną kondycję mentalną polskich mężczyzn.

Gretkowska bezlitośnie o Popku, Krecie i Gojdziu w "Tańcu z Gwiazdami": "TANIEC Z INWALIDĄ"!

Najnowsza edycja Tańca z Gwiazdami, choć jest już 21. w polskiej historii programu, przykuwa uwagę jak żadna z poprzednich. Wygląda na to, że Polsatowi opłaciło się tym razem zatrudnić "gwiazdy", które widzowie kojarzą choćby z widzenia. Na parkiecie pląsa w tym sezonie wyjątkowo barwny zestaw "osobowości" show biznesowych m.in. Popek, doktor Gojdź, Renulka, a do niedawna również Jarosław Kret.

Dobór uczestników i ich umiejętności taneczne postanowiła skomentować Manuela Gretkowska, słynąca m.in. z kontrowersyjnych wypowiedzi, które zamieszcza na Facebooku. W swoich długich wpisach komentuje ważne tematy społeczne i wydarzenia polityczne, ale nie oszczędza też zjawisk popkultury. Tym razem uderzyła ją to, jak bardzo nieutalentowani tanecznie są uczestnicy obecnej edycji "Tańca".

We wpisie zatytułowanym "Taniec z inwalidą" pisarka nie pozostawia suchej nitki na mężczyznach tańczących w show.

"Taniec z gwiazdami" i trzech polskich gwiazdorów. Pierwszy z nich - Popek, porżnięty kloc w zaślepkach. Serce, jak twierdzi, przemieszcza mu się między gardłem a du*ą, więc nie może utrzymać rytmu , chociaż jest gwiazdą muzyki. Drugi gwiazdor: Gojdź, słynny chirurg plastyczny. Za twarzami poprawionych pań reklamujących kosmetyki stoi on - skalpel. Operowanie nim wymaga skupienia i taki jest wyraz twarzy doktora Gojdzia podczas występu. Maksymalne skupienie na sobie, nie tańcu. Trzeci gwiazdor - Kret podskakujący zawsze z wdziękiem przy mapie pogody. Ale w "Tańcu z Gwiazdami" nie ma ochoty, więc nie tańczy. Wokół niego wije się tancerka, zasłaniając swoim boskim ciałem impotencję partnera, jak w pornosie. Kret, już po wszystkim ją komplementuje: "Moja lekarka, pielęgniarka". Wiadomo, rolą kobiety jest pielęgnacja bohaterskiego inwalidy - napisała felietonistka.

Gretkowska znajduje analogię między postawami uczestników TzG a mężczyzn na co dzień. Jej zdaniem Polacy wiele wymagają od partnerek, samemu nie dając prawie nic w zamian. Charakteryzują się postawą roszczeniową i życiową nieudolnością oraz nie mają pojęcia, czym jest partnerstwo.

Tancerce przydzielonej Kretowi za to płacą. Żony takiego typa tyrają darmo. Są nawet dumne ze swojego poświęcenia Pysiaczkowi albo Misiaczkowi. Sądzą, że przyssana męska pijawka robi im minetę, a nie pranie mózgu. Taki związek połączony krwiobiegiem współuzależnienia trwa. Chyba, że Pysiaczek odpadnie. Znajdzie bardziej wydajną dawczynię serca, vaginy, portfela - pisze Manuela. Trzech gwiazdorów pokazało czym jest partnerstwo. Porażką. Jeśli on pozbawiony słuchu, wyczucia rytmu kloc chce prowadzić według własnych reguł, katastrofa gwarantowana. Co z tego, gwiazdorom i tak należą się oklaski. Wystarczy być, w Polsce mężczyzną.

Feministka nawiązuje też do zdjęcia, które stało się ostatnio hitem sieci, przedstawiającego oficjeli podczas występu młodych gimnastyczek. Jej zdaniem świetnie obrazuje ono, w jakim kierunku obecna władza zamierza "zapędzić" kobiety i do jakiej roli je sprowadzić.

Młodsze dziewczynki już szykują się do zajęcia pierwszego miejsca dla najbardziej poniżonych, nie tylko w Europie. Widać to na słynnym zdjęciu: Prezydent, biskup, wiceminister kultury i reszta obleśnych bonzów oglądają podstawione im pod nos majtki malutkich gimnastyczek. Typowe dla wschodnich satrapii i Korei Północnej przymuszanie młodzieńczych ciał do popisów przed oficjelami. To oni - gwiazdorzy naszego życia publicznego decydują o polskich vaginach. Powinnyśmy więc przyjąć postawę erotyczno-patriotyczną: Przestraszona Polka z głową w piasku jak struś. Bez prawa głosu i du*ą zadartą do Nieba - kończy wpis Gretkowska.

Ma trochę racji?

Taniec z Gwiazdami możecie oglądać za darmo w WP Pilot - wystarczy kliknąć tu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(333)
Gość
5 lata temu
Ma dużo racji
Gość
5 lata temu
Popieram wypowiedz.
Gość
5 lata temu
No prawdę napisała. Kobiety w Polsce nie mają najlepiej.
gość
5 lata temu
To w ogóle nie są mężczyźni w moim mniemaniu. To jakiś pośredni gatunek - już nie mężczyzna, jeszcze nie kobieta.
Gość
5 lata temu
Ansolutna racja. Kobiety w obecnym układzie pisowsko - katolickim sa przedmiotem a nie podmiotem. sluzaca i podnóżkiem... kobiety nie dać sie!!!
Najnowsze komentarze (333)
gość
5 lata temu
Jak by się do mnie spruła dostała by w piz....e proste.
gość
5 lata temu
to gretkowska takie g****o oglada i się tym chełbi a moja żonka taka zachwycona gretkowską jaka z niej entelegentna babka super feministka jakieś książki pisze(niby "mądre") takie k***a mądre jak i ona i moja żona t********y
4otka
5 lata temu
kobieta jest albo robotem wieloczynnosciowym z d**ą albo odsuniętą na margines życia staruszką po 40tce która kroczy w nim samotnie przez życie omijana również przez zamężne koleżanki
gość
5 lata temu
Bardzo mądra kobieta, super wypowiedź.
gość
5 lata temu
Nie ma tu co komentować. Gwiazdy obecnej edycji to porażka. Kompletny brak talentów. Trochę lepiej tańczą niektóre panie. Jak nigdy, nie mogę wskazać tym razem żadnego faworyta, bo jest przeciętnie.
gość
5 lata temu
Brawo Pani Manuelo,jakże wdzięcznie i trafnie obnażyła Pani ten polsatowski cyrk,szkoda tylko,że mimo tych celnych uwag publiczność aż tak dopisuje-znaczy podoba się!To smutny obraz dzisiejszej części naszego społeczeństwa.Dobrze,że tylko części...
Polak
5 lata temu
ciekawe jak ty tańczysz uahaha
.nowośmieszna...
5 lata temu
Nie ma ani odrobiny racji. To mierna "literatka", i zidiociała do cna femoerrorystka.
Gość
5 lata temu
Stara, dawno nie ******* feministra gretkowska.
Gość
5 lata temu
I co pani na poziomie ogląda taniec z gwiazdami ? Bałabym się jej książkę przeczytać. Jak widać nie ma pojęcia o społeczeństwie.
Myśliciel
5 lata temu
A niby z czym ,ma k.....wa rację ta Gretkowska za przeproszeniem ..... każdy tańczy jak u Mnie i tyle ,nikt nie urodził się tancerzem od razu ,to jest show ,a nie konkurs tańca ......... a co do mężczyzn ,to szanownie panie nie jesteście wcale lepsze od mężczyzn .To inteligencja mężczyzn stworzyła ten świat ,a Wy jesteście tylko dodatkiem na tym świecie ........
Gość
5 lata temu
Pojechała po całości, ale ma rację.
Gość
5 lata temu
Jak sobie pozwolisz tak masz. Kobiety maja własny mózg i jeżeli odpowiada im rola służby to droga wolna i nie ważne w jakim kraju!!!
Gość
5 lata temu
Skąd te pokraki wzieli kret to jak dziadek po 80 a reszta jak dzieci mamutow
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie