Wtorek 13.03.2018 09:45

Ola Jordan z mężem starają się o dziecko. "To była brakująca część naszego życia"

Ola Jordan James Jordan mąż Oli Jordan

Ola Jordan z mężem starają się o dziecko. "To była brakująca część naszego życia"

Chociaż Ola Jordan sporadycznie pojawiała się w polskich mediach już kilka lat temu, wygląda na to, że karierę zrobi dopiero teraz, zasiadając za stołem jurorskim Tańca z Gwiazdami. Niestety nie wszystkim podoba się obecność Jordan w show: Janachowska KPI Z NOWEJ JURORKI "Tańca z Gwiazdami": "Na pewno jest perełką, jeśli chodzi o urodę tego jury"

Atrakcyjna blondynka mówiąca po polsku z dyskretnym akcentem wśród wielu od razu wywołała skojarzenie z Joanną Krupą. Ola póki co kokieteryjnie wyznaje, że to dla niej największy komplement, ale widać, że nagła popularność bardzo jej się podoba. Być może to właśnie z tego powodu Ola zapowiedziała, wzorem Joanny, że zaczyna starać się o dziecko:

Zawsze pojawiało się coś innego, ale mimo to miałam w głowie myśl o dziecku. To była brakująca część naszego życia, więc gdy musiałam odwołać trasę, pomyślałam, że to znak - wyznała w rozmowie z brytyjskim The Sun. Wierzę, że wszystko jest po coś, a my nie stajemy się coraz młodsi.

35-letnia Ola Jordan od 15 lat (!) ma męża, Jamesa Jordana, który także zajmuje się tańcem. To z powodu przepukliny Jamesa szczęśliwe małżeństwo musiało odwołać zaplanowane występy.

 

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (129)

Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 13.03.2018 10:15
Gość: Jak ja słyszałam to miałam wrażenie ze to druga krupa
Jestem 12 lat na obczyznie ( moja babcia 35) i pytam po co ona mowi po polsku z akcentem i taka specyficzna maniera???? 🤔🤦🏻‍♀️
Odpowiedz
9 0
zgłoś
Gość 13.03.2018 10:15
Gość: Jak ja słyszałam to miałam wrażenie ze to druga krupa
Tak to juz jest z prymitywami - 15 lat za granica i sili sie na obcy akcent. A np. Polanski od kilkudziesieciu lat nie mieszka w Polsce i jakos normalnie mowi.
Odpowiedz
8 0
zgłoś
gość 13.03.2018 10:16
jak tanczyła w BRYTYJSKIM TZG to jedna z jurorek powiedziała jej ze ona tanczy jak POLKA NA RURZE i był SKANDAL !!! Polacy pisali do BBC a ta laska teraz KALECZY nasz język WSTYD ZA NIĄ! są Polskie dzieci urodzone za granicą które mówią płynnie po polsku.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 13.03.2018 10:18
Bardzo ładna kobieta
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 13.03.2018 10:18
Nie wiem kto ale fantastyczna klaczka!
Ładowanie komentarzy…