Wtorek 13.03.2018 16:00

Violka Kołakowska WYŚMIEWA Maję Bohosiewicz: "Ty Maja, pierunie ty... Dawaj tym swoim dzieciom te zdrowe rzeczy póki czas"

Violetta Kołakowska Maja Bohosiewicz Wiola Kołak

Violka Kołakowska WYŚMIEWA Maję Bohosiewicz: "Ty Maja, pierunie ty... Dawaj tym swoim dzieciom te zdrowe rzeczy póki czas"

Maja Bohosiewicz, jak dotąd trzecioligowa aktorka serialowa, dzięki swojej aktywności na Instagramie otrzymała drugie życie. Instagramowa "kariera" Mai ruszyła z kopyta po urodzeniu dzieci. Młodsza z sióstr Bohosiewicz uwielbia podkreślać, że nie jest jak inne "instamatki".

Niestety, w rzeczywistości niewiele się od nich różni. Ostatnio skrytykowała podawanie dzieciom na śniadanie parówek i białego pieczywa. Wyjaśniła, że sama swoim dzieciom podaje na śniadanie jaglankę z pieczonymi owocami, z ugotowanej wieczorem kaszy.

Wynurzenia Mai wyjątkowo zdenerwowały inną postać z obrzeża show biznesu - Violę Kołakowską, z domu Kołek. Violka wyśmiała podejście Mai, postarała się nawet o śląską gwarę, którą Bohosiewicz często chwali się na Instagramie. Była partnerka Tomka Karolaka wychowała się w Rudzie Śląskiej, ale zawsze unikała rozmów o swoim pochodzeniu. Zobacz: Jak zaczynała Viola Kołakowska? (wideo)

Ty Maja, pierunie ty... Dawaj tym swoim dzieciom te zdrowe rzeczy póki czas, nie? - zaczęła Violka naśladując śląską gwarę Mai.

Bo jak one pójdom do szkoły, do przedszkola to one nie bedom chciały potem jeść tych maszkietów takich zdrowych, tylko ino bedom chciały jeść jak inne dzieci. No to później bedom chciały jeść te... PARÓWKI - kpiła Violka.

Bo kolega, koleżanka majom. Albo dziołcha powie ci, że ona idzie tam za hołda na zakupy do sklepu i pojdom sobie kupić czipsy, nie? Ty w doma klepiesz: nie wolno, to je niezdrowe! A ona nie chce być inne niż inne. Ona wie, że kasza jaglana jest dobra i wiesz i te sprawy... Ale ona w doma to je, a tam to ona pluje i powie, że takich rzeczy to nie je. Także... Niech te małe smarki jedzą teraz zdrowo póki nie wiedzą co jedzą, a później niech jedzą tak jak wszyscy. Tylko ino były szczęśliwe - zakończyła swój wywód Violka.

Na koniec pochwaliła się polskim obiadem. W jednym garnku gotował się indyk, a drugim, o zgrozo, kartofle.

Choć to trudne dla nas do przełknięcia, pierwszy raz w historii Pudelka musimy zgodzić się z Violką.

Myślicie, że Maja jej odpowie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (331)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 331
Odpowiedz
28 4
zgłoś
Gość 13.03.2018 16:07
FAScynujące
Odpowiedz
2 17
zgłoś
Gość 13.03.2018 16:07
Czecio wy kvrwy polaczki
Odpowiedz
19 1
zgłoś
Gość 13.03.2018 16:07
Nawet nie wiadomo jak to skomentować...
Odpowiedz
218 10
zgłoś
Gość 13.03.2018 16:07
Irytuje mnie to że Bohosiewicz uważa się za znawczynię każdego tematu. Niech zajmie się sobą i udawaniem zabawnej podobnie jak Zofia Zborowska.
Odpowiedz
315 30
zgłoś
Gość 13.03.2018 16:08
Z tego teraz sklada sie Warszawa. Przyjezdnych wieśniar, krzykliwych jak ich matki przekupki i reklam. Dlatego ucieklam, mimo bycia warszawianką od 4 pokoleń. W mniejszych miastach jest wiecej ludzi z klasą.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 331