Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodowicz jednak się nie rozwodzi? "Przeżyli wspólnie tyle lat, że ciężko jest to od tak zakończyć"

85
Podziel się:

"Chcą być pewni, że rozwód jest właściwym rozwiązaniem". Maryla nie ma już do męża żalu, że o rozstaniu poinformował ją mailem?

Rodowicz jednak się nie rozwodzi? "Przeżyli wspólnie tyle lat, że ciężko jest to od tak zakończyć"

Minęło już dwa lata odkąd Andrzej Dużyński, mąż Maryli Rodowicz, wyprowadził się w ich wspólnego domu w Konstancinie i postanowił rozpocząć nowe życie. Początkowo znajomi Dużyńskiego sugerowali, że poczuł, iż w jego związku z Marylą zabrakło namiętności. Z czasem jednak sam Dużyński dał do zrozumienia, że miał już zwyczajnie dość jej gadulstwa i zwierzania się mediom z najbardziej intymnych spraw, które zresztą podobno w większości były wyssane z palca. Ujawnił także, że żona poniżała go przy każdej okazji, publicznie oskarżając go o to, że o siebie nie dba, przestał być atrakcyjny, a na dodatek przytył i ciągle marudzi. Decyzję o rozwodzie Andrzej przekazał żonie za pomocą... poczty elektronicznej.

Pod koniec ubiegłego roku skłóceni małżonkowie umówili się na spotkanie w kancelarii adwokackiej, gdzie mieli omówić sprawę podziału niemałego majątku. Nieoczekiwanie doszli jednak do wniosku, żeby dać sobie jeszcze kilka miesięcy na przemyślenie swojej decyzji.

Przeżyli wspólnie tyle lat, że ciężko jest to od tak zakończyć. Chcą być pewni, że rozwód jest właściwym rozwiązaniem. Jakąkolwiek decyzję podejmą, rodzina to zaakceptuje - mówi Rewii znajomy pary.

Andrzej Dużyński, zapytany przez tygodnik o szanse na pojednanie z żoną, odpowiedział wymijająco:

Proszę mi wybaczyć, ale oboje ustaliliśmy, że publicznie nie będziemy wypowiadać się na tematy prywatne. Zamierzam dotrzymać słowa

Ciekawe, czy Maryla też dotrzyma danego słowa...

KOMENTARZE
(85)
Gość
4 lata temu
Nie mogę głosować na komentarze mimo udzielonej zgody. Pudlu, nie manipuluj
Baba jaga
4 lata temu
A może rzeczywiście jakoś się dogadają? Można wiele dywagować, ale lat spędzonych razem nie jest tak łatwo przekreślić. Samotność na starość może być niewątpliwie przykra.
SAMA PRAWDA
4 lata temu
Gdyby nie LEWANDOWSKI, Anka pracowałaby u kogoś prowadząc aerobic. Maksymalnie otworzyłaby szkółkę sportową z pomocą pieniędzy z dotacji UE. Nie trudno jest inwestować jak ma się kasę by ją pomnażać,chyba ,że się jest dzieckiem Kulczyka....
gość
4 lata temu
Mówi się "ot tak" a nie "od tak!
gość
4 lata temu
" poniżała go przy każdej okazji, publicznie oskarżając go o to, że o siebie nie dba, przestał być atrakcyjny, a na dodatek przytył i ciągle marudzi" - a może Marylka mówiła o sobie ?
Najnowsze komentarze (85)
gość
4 lata temu
Ludzie czy wy nie widzicie ze to wszystko to pic na wodę, jak artysty zrobić kasę na czyś to puszczają kaczki do ludu ot rozwodzi się albo ma raka albo coś tam a jak już kasa się zgodzi to cudowne ozdrowienie!
Gość
4 lata temu
Cenię panią Marylę za dokonania artystyczne gorzej z ubiorem na drugim zdjęciu z małżonkiem pokazywanie gołych nòg do dość krôtkiej spôdnicy w tym wieku trochę nie wskazane
Domino
4 lata temu
Rodowicz wystąpiła w jednym z odcinków Project Runway i była bardzo nieprzyjemna dla uczestników. Zaskoczyło mnie to, że ta taka wredna baba. Widać w domu też, więc nie dziwi mnie, że mąż odszedł, lecz to, że tak długo zwlekał.
Gość
4 lata temu
Związek na siłę
Gościu
4 lata temu
Nie pisze się "od tak", tylko "ot tak"
gość
4 lata temu
dobra decyzja...zawsze widziałam w nich udaną parę.......trzymam kciuki i uwielbiam Marylę
gość
4 lata temu
panie jak tam pamu jest, gon pan to oblesne b****o to wstretne pelno tluste monstrum, zygam jak ja widze
gosc
4 lata temu
Szkoda by bylo ladna znich starsza para to by byl pikny przyklad inteligentnych madrych ludzi
gość
4 lata temu
rodowicz zalosna p***a, post komunistyczna bladz stare oblesne tluste b****o, dosc tej hucpy stara krowo,wypp*****laj
gość
4 lata temu
Straszna, wylgarna KROWA!
omg jaki pasz...
4 lata temu
ona wyglada okropnie! gruba, ociekajaca zlym make upem , zle doczepione wlosy , tragiczny ubior...cala ona, jak zwykle . I ten charakter... uciekaj facet i uloz sobie zycie. Jeszcze mozesz miec fajna l***e, nie trac nadziei na prawdziwa milosc.
gość
4 lata temu
Pani Marylko ! niech pani nic nie mówi o sprawach prywatnych do prasy ,bo oni dla sensacji wszystko poprzekręcają i pan Andrzej znowu będzie obrażony. !!!! Trzymamy kciuki za panią ,oby wszystko się szczęśliwie dla pani skończyło. Czekamy na nowy koncert, Fani.
gość
4 lata temu
nie ma "od tak" - jest "ot, tak" gimbazo
gość
4 lata temu
nie ma "od tak" - jest "ot, tak" gimbazo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie