Czwartek 15.03.2018 21:30

Przyjaciele i znajomi na pokazie Kręglickiej: Iwona Burnat z mężem i psem, Myszkowscy, białozębny Robert Kupisz... (ZDJĘCIA)

modapudelek Aneta Kręglicka kolekcja Kręglickiej Natasza Urbańska Maciej Myszkowski Leon Myszkowski Iwona Burnat Reggie Benjamin Toby Robert Kupisz

Kariera Anety Kręglickiej wydaje się nieprzemijalna: chociaż modelka już od lat nie pracuje w zawodzie, jest ambitną bizneswoman, która także projektuje ubrania. Pierwszym romansem Kręglickiej z "projektowaniem" była współpraca z obuwniczą marką Badura, ale widać, że po tym sukcesie była Miss Świata nabrała ochoty na więcej.

Kręglicka stworzyła więc pierwszą autorską kolekcję, którą, jak sama niedawno wyznała, pobłogosławił nawet Maciej Zień. Była Miss nawiązała współpracę z marką L’Ame de Femme i w czwartek wieczorem zorganizowała premierowy pokaz swojej kolekcji.

Na ściance stawiło się liczne grono znajomych i przyjaciół Kręglickiej, w którym brylowali zwłaszcza Mariola Bojarska-Ferenc, Bogna Sworowska i Iwona Burnat z mężem i psem.

Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił:

« Poprzednie 1/16

Pokaz Anety Kręglickiej

2Pokaz Anety Kręglickiej

fot. ONS