Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski PROSI LUDZI O PIENIĄDZE na nową płytę: "Chcemy zebrać 25 tysięcy złotych. Pomożecie?"

349
Podziel się

Czasy, gdy Michał był jednym z najbogatszych gwiazdorów w kraju, bezpowrotnie minęły.

Wiśniewski PROSI LUDZI O PIENIĄDZE na nową płytę: "Chcemy zebrać 25 tysięcy złotych. Pomożecie?"
bDgfnAol

Kilkanaście lat temu Michał Wiśniewski był największą i najbogatszą polską gwiazdą. Choć nigdy nie był szczególnie dobrym wokalistą, nie można mu było odmówić smykałki do biznesu i talentu do lansowania hitów. Wrażenie robiło też to, jak żył - na wzór zachodnich gwiazd, epatując bogactwem, wymyślnymi strojami, luksusowymi domami, autami i sztabem ochroniarzy oraz zmieniając żony jak rękawiczki.

Niestety, czasy gdy Ich Troje święciło triumfy dawno już przeszły do historii, a Michał pomimo prób powrotu na szczyt nie odnajduje się już w show biznesie tak dobrze jak kiedyś. Również finansowo wiedzie mu się o wiele gorzej, choć on sam wydaje się już pogodzony z tym faktem.

Dla faceta, który stracił 30 milionów, nie ma już znaczenia, czy będzie miał pięć złotych więcej, czy mniej - mówił w jednym z wywiadów.

bDgfnAon

Lata wydawania pieniędzy bez opamiętania oraz przegrywania ich w karty doprowadziły w końcu do sytuacji, w której Wiśniewski musi prosić ludzi o pieniądze na nagranie płyty. Wokalista marzy o tym, żeby jesienią wydać nowy album będący częścią jego "poetyckiego projektu", który ukazał się w lutym 2012 roku we współpracy z poetą i muzykiem ze Zduńskiej Woli, Andrzejem Wawrzyniakiem. Płyta ma być zatytułowana Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości, a koszt jej wydania Michał oszacował na 50 tysięcy złotych. Kiedyś taką kwotę potrafiłby pewnie przehulać w kilka dni, ale teraz musi prosić fanów, aby pomogli mu ją zebrać.

Na jednym z portali crowdfundingowych Wiśniewski ogłosił zbiórkę. Gwiazdor ma nadzieję do 11 kwietnia uzbierać 25 tysięcy złotych, które chce przeznaczyć na m.in. wynajęcie studia, nagranie, miks, mastering, druk okładki i tłoczenie płyt.

Na zrealizowanie naszego projektu potrzebujemy 50 000 zł, z Waszą pomocą chcemy zebrać 50% tej kwoty - czyli 25 000 zł. Pomożecie nam? - pytają Wiśniewski i Wawrzyniak.

Osoby, które wesprą jego projekt otrzymają m.in. spersonalizowane podziękowania, płyty, koszulki, dostęp do przedpremierowych nagrań, udział w teledysku i VIP-owskie bilety na koncerty.Apel odniósł już skutek i aktualnie na koncie zbiórki jest ponad 10 tysięcy złotych.

bDgfnAot

Dorzucicie Michałowi coś od siebie?

bDgfnAou
bDgfnAoO
KOMENTARZE
(349)
gość
3 lata temu
No bez jaj, przepier...ił wszystko w kasynach, przepił, przećpał a teraz fanów prosi. kredyt se weź debilu.
Gość
3 lata temu
Chyba lepiej wspomóc jakieś chore dziecko niż nową płytę...
Gość
3 lata temu
Człowieku wstydu nie masz. Sprzedaj dom i zamieszkaj w bloku to będziesz miał na płytę z której tylko ty będziesz miał korzyść. Weźcie się z zonka do roboty.
bDgfnAoP
gość
3 lata temu
Żenada, Panie Wiśniewski
Gość
3 lata temu
Kuzwa w willi żyje, w luksusie to nie będzie własnego hajsu na płytę wydawał, niech ludzie dadzą. P****t.
Najnowsze komentarze (349)
Majk
7 miesięcy temu
Niech idzie do normalnej roboty za 2 tysiace
Gośćgeds
2 lata temu
Majątek przepisał na rodzinę żeby nie spłacać długów, cwaniak
Rafaelem Pedr...
2 lata temu
Jestem pastorem Manuelem Rafaelem Pedro, Jameson Finance naprawdę był błogosławieństwem dla mnie i mojego członka kościoła. dał kościołowi pożyczkę na trwający projekt budowlany. dziękuję, panie Theodore, niech Bóg będzie nadal błogosławił i ustanawiał was. skontaktuj się z Jameson Finance poprzez e-mail: theodorejamesonfinance@hotmail.com
fak mać
2 lata temu
d***l prze... tyle kasy w krótkim czasie i teraz sępi od naiwnych o 25 tyś. zrób napad na bank może mu się uda z takim wyglądem bez maski nawet
rage 71
2 lata temu
a ja chcę rozebrać 25 lasek pomożecie ?
gość
2 lata temu
To t**y m***ł z bidula!
Gość
2 lata temu
Hej ludzie złóżmy się dajmy 26tys ale warunkiem jest że nie nagra
Gość
2 lata temu
Wstydź się Panie Wiśniewski. Sprzedaj willę i zacznij żyć skrpmniej.Ja uważam że ludzie nie powinni dac nawet zlotowki
bDgfnAoH
Niki
2 lata temu
Ja bym proponował wziac sie za łopatę 😉
Gość
3 lata temu
Właśnie widziałem w dniu wczorajszym w Warszawie Pana Michała w limuzynie BMW. Skoro taki biedny to niech sprzeda samochód kupi tańszy i na płytę będzie a nie robi z siebie biednego . To sposób na życie. ....gra na ludzkich uczuciach cwaniaczek.
Roma
3 lata temu
Panie Michale praca na produkcji system 4 brygadowy w soboty niedzielę dni świąteczne nocki popłudniówki ranki Za 2 tyś z hakiem na miesiąc czeka ZAPRASZAMY serdecznie
Gość
3 lata temu
Niech mu tatuś zonki da, zarobas przecież. PO CO MU PŁYTA JAK JEGO 5 MINUT JUŻ MINĘŁO I KTO BY KUPIŁ JEGO PŁYTĘ ŻEBY GO SŁUCHAĆ MASAKRA. Przerabiać tyle milionów żyłes jak 👑 miałeś wszystko to teraz nie płacz, bo nie jeden człowiek z*******a ciężko za grosze i tylko garba sue dorobi a nigdy nikt mu nic nie da za darmo
Dobra ciocia
3 lata temu
Panie Michale taka dobra rada od starszej cioci..zeby coś zainwestowac moze warto by zrezygnowac z pewnych luksusow.mozna np sprzedac autko lub jakis sprzet.no ale pan jest nie byle kto.pan pewnie musi podcierac sie haftowaną srajtasma nie to co my zwykle biedaki.mieszkam w małym mieszkanku i spie na starej kanapie(osmioletniej) ale mam przy sobie bardzo cenną rzecz-honor!
ola j
3 lata temu
mu*
...
Następna strona
bDgfnApj