Poniedziałek 19.03.2018 12:45

Była asystentka Kim Kardashian została modelką! Piękniejsza od szefowej? (ZDJĘCIA)

Stephanie Shepherd Kim Kardashian

Popularność Kim Kardashian i jej rodziny wciąż budzi ogromne emocje. Ilekroć wydaje się, że czas Kardashianek przemija, te znów wymyślają coś, by trafić na pierwsze strony gazet.

Wygląda też na to, że jesteśmy skazani na śledzenie losów nie tylko samych Kim, Kourtney czy Khloe, ale nawet... ich pracowników. Ostatnio głośno zrobiło się chociażby o Stephanie Shepherd, która przez 5 lat była osobistą aystentką najsłynniejszej z sióstr.

Ciemnowłosa 27-latka sama na pierwszy rzut oka przypomina jedną z Kardashianek i chętnie chwali się seksownym ciałem, co sprawiło, że na Instagramie śledzi ją już ponad milion fanów.

Niestety, prężnie rozwijająca się kariera Steph, jak mówią na nią znajomi, zakończyła się z hukiem w zeszłym roku, gdy Kim uznała, że po awansie na dyrektorskie stanowisko w firmie zajmującej się zarządzaniem biznesami celebrytki jej była asystentka nie daje sobie rady.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że 36-latka była zazdrosna o coraz większą popularność, jaką zaczęła się cieszyć Shepherd. Kim miała też przeszkadzać bliska relacja jej pracownicy z Kourtney Kardashian.

Stephanie nie wydaje się jednak zbytnio przejmować utratą pracy. Na Instagramie chwali się zdjęciami z kolejnych sesji zdjęciowych, a niedawno zaprojektowała nawet własną linię biżuterii.

Zobaczcie, jak wygląda była asystentka Kim Kardashian. Zdobędzie kiedyś taką sławę jak jej szefowa?

« Poprzednie 1/17

Oto Stephanie Shepherd, była asystentka Kim Kardashian

2Oto Stephanie Shepherd, była asystentka Kim Kardashian

Fot. Instagram