Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sławomir skromnie u Wojewódzkiego: "Nasza piosenka będzie na Playstation. Ruhanna, Sławomir i Bijonse..."

135
Podziel się:

"Ile trzeba byłoby wyłożyć na wesele?" - zainteresował się zapobiegliwie prowadzący. "Jak się chajtniejsz, to zagramy ci za darmo" - obiecał Zapała.

Sławomir skromnie u Wojewódzkiego: "Nasza piosenka będzie na Playstation. Ruhanna, Sławomir i Bijonse..."

Gośćmi najnowszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego byli znany z filmu Atak paniki Bartek Kotschedoff oraz Sławomir Zapała z ambitną małżonką, która nie jest tak przebojowa jak on, więc póki co promuje się na charyzmatycznym mężu. Niestety, do programu nie wniosła dużo więcej niż sztucznie brzmiący chichot.

Dzisiaj u mnie prawdziwa legenda - zapowiedział prowadzący. Dzięki niemu Polacy znowu zaczęli nosić wąsy. Jest połączeniem talentów Jana Pawła II, Whitney Houston i Małysza.

Zapała zaczął od skromnego wyznania, że nagła sława przerosła jego najśmielsze marzenia i już sam nie wie, co robić z pieniędzmi.

Konto nam się zapchało, a ja, żeby się nie denerwować, sprawdzam kalendarz tylko na następny dzień - ujawnił muzyk. Ty też musiałeś poczekać cztery miechy. Mierzę ostatnio popularność i wyznacza ją stwierdzenie "Ja pier*olę, Sławomir!". I w zależności, ile tych "japier" słyszymy, wiemy, czy w danym mieście jesteśmy popularni. Oczywiście ludzie starają się cichutko to powiedzieć, ale i tak słychać. Cieszy nas, że ludzie się uśmiechają. Mówią: moje dzieci zasypiają przy pana muzyce. Czasem tylko bywa polew na stacji benzynowej jak czekam w kolejce do toalety, a każdy chce sobie ze mną zrobić zdjęcie. Generalnie rock-polo rządzi. Mieliśmy kiedyś jednego hejta i zastanaiałem się czy odpisać, a menedżer mi mówi: "Nie odpisuj, fani cię obronią". I faktyczne poczekałem pięć minut i fani mu napisali "spierdalaj". Mamy popularną piosenkę, popularność nasza wykracza już poza granice Polski. Nasza piosenka będzie w grze Playstation. Będzie Ruhanna, Sławomir i Bijonse. Ruchanna, piosenkarka taka.

Na szczęście Wojewódzki przygotował także pytanie dla żony Sławomira.

Czy w seksie wąs uczestniczy, czy się przygląda? - zapytał.

Smyra - wyjaśniła Magdalena Kajrowicz. Raz widziałam go bez wąsa i nie... Czy Sławomir jest dobry w łóżku? Najlepszy...

Ja się modliłem o dobrą żonę i mam dobrą żonę - wyznał muzyk. Kajra się nie modliła i ma jak ma. Mężczyzna musi kobietę wysłuchać. Ona czasem przychodzi z jakimiś problemami i naprawdę nie ma potrzeby tego problemu rozwiązywać tylko wysłuchać. Bo jak ty nie wysłuchasz, to zawsze się znajdzie jakiś bolec, który wysłucha.

Jak było do przewidzenia, rozmowa zeszła na interpretację tekstu Megiera, który specjalnie na potrzeby programu odczytała Krystyna Czubówna. Przypomnijmy, że utwór jest serią bardzo krytycznych uwag pod adresem kobiety. Żona Sławomira przyznała, że w zasadzie jest o niej.

Wszystko się zgadza, tylko nie ruszam golfem z trójki - wyznała Kajra. Faktycznie Sławomir napisał tę piosenkę kiedy się pokłóciliśmy, po prostu jakaś bomba atomowa wybuchła i w tym momencie zaczęliśmy pracować razem i zaczęło to przynosić efekty.

A ile trzeba by wyłożyć na wesele? - zainteresował się Wojewódzki.

Jak się chajtniesz to zagramy ci za darmo - obiecał Zapała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(135)
gość
6 lat temu
Sławomir to niezwykle pozytywny facet!
Gość
6 lat temu
Super fajnie i wgl ale Sławomir za jakies pół roku sie ludziom przeje. Bo mi zaczyna wyskakuje z lodowki.
Gość
6 lat temu
Aktor Bartek fajny chłop
Gość
6 lat temu
Dla mbie trochę wiocha
Gość
6 lat temu
Sławomir jest to sztuczna wykreowania postać w która wciela sie aktor. Nie lubie takiego czegoś.
Najnowsze komentarze (135)
gość
6 lat temu
sławomir to jeszcze ujedzie, ale tajego żoncia to kompletne beztalencie, za to całkiem ładne beztalencie
Gość z miasta
6 lat temu
Brawo 500+ to jest ICH sentencja. Buraki co pojechali do zakopca na Krupówki i zarli oszukane oscypki hahha. Brawo Polskie wisniaki. Wasz lider juz jest w TVP. Poziom Kurskiego i beneficjentow nierobow bo sie nie oplaca isc do pracy. Milosc milosc w zakopanem hahhah zbierajcie 500setki na lato wiesniaki......
Gość
6 lat temu
Aktor Bartek który przyszedł po tym "piosenkarzu" gwiazda! Świetny człowiek! Szanuję!
Gość
6 lat temu
Jak dobrze ze mam xboxa a nie playstation
gość
6 lat temu
Wytłumaczcie mi jak taki człowiek o aparycji wiejskiego przygłupa zrobił karierę?
gość
6 lat temu
Hajtać sie - SAMO H !!!
Gość
6 lat temu
Polejcie panu młodemu bo sławomir śpiewa a karolina w sypalni czeka Żeby konta były 2
Gość
6 lat temu
Jaki kraj taki sławomir
Floren
6 lat temu
Koleś jest aktorem, postać Sławomira- wiejskiego grajka, prostaka, to akurat było łatwe z taką twarzą, wymyślił sobie żeby zdobyć popularność i zarabiać łatwy hajs. Postać wykreowana dla niewymagających i niemyślących. Żal mi tych którzy zachwycają się jaki to pozytywny, szczery i niezepsuty. Dajecie sie ****ać jak tirówki pod lasem :D
Gość
6 lat temu
Bartek swietny gosc, szkoda ze nie gra w filmach i nie piszetu o filmach Vegi to to s****a!!! Bluzgi , trkdty tls nie zbyt smbitnych ludzi!!! I te mierne aktorzyny!!
prawda
6 lat temu
wszystkich tych buców z dysko polo tylko do martena przynoszą wstyd na cały swiat
Gość
6 lat temu
Nie bawi mnie ten żart, wolę śmieszne
prawda
6 lat temu
wszystkich tych buców z dysko polo tylko do martena przynoszą wstyd na cały swiat
gość
6 lat temu
wszystkich tych buców z dysko polo tylko do martena przynoszą wstyd na cały swiat
...
Następna strona