Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska nie zamieszka z nowym mężem? "Jej starsza córka go nie akceptuje"

450
Podziel się

Marta snuje już plany małżeńskie, ale trzecim mężem raczej się nie nacieszy. "Chce żyć po bożemu i nawraca wszystkich znajomych".

Kaczyńska nie zamieszka z nowym mężem? "Jej starsza córka go nie akceptuje"
bDpaLrKd

Marta Kaczyńska krótko po wygranej kampanii prezydenckiej taty rozwiodła się z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim. Na pożegnanie poinformowała go, że córka, którą urodziła w czasie gdy byli razem, wcale nie jest jego biologicznym dzieckiem i żeby nie było żadnych wątpliwości, sądownie pozbawiła go praw rodzicielskich: Polityk oskarża Kaczyńską: "ZROBIŁA Z MĘŻA ROGACZA!"

Zaraz potem zaszła w ciążę z kochankiem, Marcinem Dubienieckim. Stryj Marty nie był tym wszystkim zachwycony.

Marta szybko wyszła za mąż, co było dla nas pewnym zaskoczeniem. Nie musiała chwytać pierwszej możliwej okazji - wspominał Jarosław Kaczyński w Polsce naszych marzeń. To pewnie doprowadziło do drugiego, bardzo szybkiego małżeństwa. To była próba poratowania się, co jest psychologicznie zrozumiałe.

bDpaLrKf

Niestety, szczęście Marty skończyło się, gdy jej mąż zaczął sypiać z byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną Modrzewską. Zresztą w czasie aresztowania przez CBA w sierpniu 2015 roku wyszło na jaw, że łączył ich nie tylko seks, lecz także wspólne machlojki, których wartość krakowska prokuratura wyceniła na 13 milionów złotych: Marcin D. wyłudził 13 MILIONÓW ZŁOTYCH?! Agenci CBA przeszukują jego mieszkania. Ma ich kilkanaście...

Kiedy tylko Marcin opuścił krakowski areszt za kaucją, sfinalizowali z Martą długo odkładaną sprawę rozwodu. Kochanka Dubienieckiego już wtedy była z nim w ciąży.

Podczas gdy Dubieniecki i Modrzewska za pomocą dziecka walczą o to, by już nigdy nie wracać do więzienia, Kaczyńska układa sobie życie z nowym partnerem, rozwodnikiem z trójką dzieci. Nie brakuje opinii, że tym razem dla odmiany mogła lepiej wybrać, zwłaszcza że ukochany nie sprawia wrażenia przesadnie wiernego, co udokumentowali fotoreporterzy.

Marta się uparła, a niedawno wydana opinia Sądu Metropolitalnego w sprawie nieważności jej małżeństwa ze Smuniewskim dodała jej skrzydeł.

bDpaLrKl

Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej pierwszego małżeństwa - ujawnia informator Faktu. Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą. Marta chce żyć po bożemu i nawraca wszystkich znajomych.

Jak informowaliśmy, nowy etap życia, zgodnego z katolickimi wartościami, Kaczyńska rozpoczęła od zajścia w kolejną pozamałżeńską ciążę. Planuje to jednak szybko nadrobić i jeszcze przed urodzeniem dziecka poślubić swojego nowego wybranka.

Kłopot w tym, że Piotr nie jest w aż tak komfortowej sytuacji, by wziąć ślub kościelny. Podobno Marta postanowiła, że w takiej sytuacji ceremonia odbędzie się jednostronnie i na koniec tylko ona zaapeluje do Boga i wszystkich świętych, by pomogli jej dotrzymać przysięgi małżeńskiej.

Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii - potwierdza informator tabloidu.

bDpaLrKm

Jak donosi Fakt, po ślubie państwo młodzi nie zamieszkają razem.

Będzie nadal weekendowym gościem - ujawnia osoba z otoczenia Kaczyńskiej. Starsza córka Marty go nie akceptuje. Piotr prowadzi interesy w Warszawie, a córki Marty chodzą do szkoły w Trójmieście, więc trudno to pogodzić.

bDpaLrKn
bDpaLrKG
KOMENTARZE
(450)
Gość
3 lata temu
Czy ona nie widziała tych zdjęć?
gość
3 lata temu
marta obrotna i gościnna w kroku
Gość
3 lata temu
Wie że chłop ją zdradza a i tak z nim siedzi
bDpaLrKH
Gość
3 lata temu
A kto siedział okrakiem na jej narzeczonym ?
Gość
3 lata temu
To jest jakiś układ a nie prawdziwy związek
Najnowsze komentarze (450)
miki
2 lata temu
tylko swietej Marcie bedzie wszystko wybaczone,PIS i R****k dadza rozgrzeszenie
Gość
3 lata temu
Biedne dzieci. Troje ojców obracających na boku i matka płodząca kolejne. Zastanawia mnie co starsze dzieci poczuły jak dowiedziały się o trzecim
gość
3 lata temu
Ale ona jest p******a!!! Fu uuuuu niby taka Świętojebliwa a każdy dzieciak z innym
gość
3 lata temu
brzydule muszą sobie jakoś radzić i łapią na dziecko
gość
3 lata temu
widiwisko ślubne dla ciemnego ludu, POTEM ROZWÓD..no ,ale dziecko ślubne/opary hipokryzji jak HIMALAJE/
gość
3 lata temu
widiwisko ślubne dla ciemnego ludu, POTEM ROZWÓD..no ,ale dziecko ślubne/opary hipokryzji jak HIMALAJE/
gość
3 lata temu
Ten p***c tez odejdzie
gość
3 lata temu
biedne dzieci
bDpaLrKz
gość
3 lata temu
Lekkich obyczajów.
gość
3 lata temu
Patologia
gość
3 lata temu
Co za pioziom
gość
3 lata temu
Cyrk, fałsz i o****a czyli PIS
Piotrek
3 lata temu
A W -wie kolejny kochanek pani Marty co to łapie facetów na dzieci, będzie używał niczym na plaży.
Ola
3 lata temu
Popaprańcy. Wstyd i hańba.
...
Następna strona
bDpaLrLb