Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młoda PARTNERKA Strasburgera PLANUJE Z NIM DZIECKO: "Jeśli tak się zdarzy to cudownie. Nie wyobrażam sobie tego, by nie być mamą"

299
Podziel się

33-letnia partnerka aktora zapewnia, że 70-letni Strasburger marzy o dzieciach. "Mamy zbliżone marzenia i cele” - zapewnia. Nie za poźno?

 Młoda PARTNERKA Strasburgera PLANUJE Z NIM DZIECKO: "Jeśli tak się zdarzy to cudownie. Nie wyobrażam sobie tego, by nie być mamą"
bCyQKQMl

W grudniu minęły cztery lata od śmierci Ireny Strasburger. Strasburgerowie nie mieli dzieci, więc po śmierci ukochanej żony, aktor został zupełnie sam. Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciół, w tym swojej menedżerki, młodszej o prawie 40 lat Małgorzaty Weremczuk. Kilka miesięcy po śmierci żony aktora tabloidy ogłosiły, że z menedżerką łączy go coś więcej niż tylko wspólne interesy. Aktor zapewnił jednak wtedy, że Małgorzata jest po prostu tak miła, że od czasu do czasu umawia się z nim na obiad, by nie jadł w samotności.

W rozmowie z tabloidami Weremczuk solidarnie zapewniała, że z Karolem łączy ją głęboka przyjaźń i nic więcej. Od tamtej pory oboje zmienili zdanie.
Ta dziewczyna sprawiła, że z radością patrzę w przyszłość - wyznaje z entuzjazmem Strasburger w rozmowie z Super Expressem.

Aktor 2 lipca będzie obchodził swoje 71. urodziny. Jego dziewczyna ma 33 lata i marzy o dziecku. Zapewnia w tabloidzie, że Karol także.

bCyQKQMn

Mam świadomość, że dzieli nas duża różnica wieku, ale jakie to ma znaczenie? Kiedy ludzie są szczęśliwi, kochają się, rozumieją i wspierają to to jest najcenniejsza wartość związku w każdym wieku - tłumaczy Weremczuk. Dziecko? To temat bardzo osobisty i nie chcę poruszać intymnych tematów naszego życia, zatem powiem tyle: nie jestem w ciąży.

Jednak podczas rozmowy dziewczyna Strasburgera szczegółowo omawia, jak planuje namówić 70-letniego narzeczonego na dziecko.

Jeśli tak się zdarzy to cudownie, bo Karol zawsze chciał mieć dzieci - ujawnia. Ja też nie wyobrażam sobie tego, by nie być mamą, niemniej jednak takich rzeczy nie będziemy jakoś specjalnie planować. Życie napisze za nas ten scenariusz.

To oznacza, że Strasburger będzie miał co najmniej 90 lat na studniówce swojego dziecka. Weremczuk zapewnia jednak, że Karol "ma młodą duszę”.

bCyQKQMt

Jest jak czterdziestolatek -zachwyca się Małgorzata. Ma młodą duszę, jest pełen pasji i aktywności życiowej, która i mnie napędza. Mamy zbliżone marzenia i cele, darzymy się ogromnym szacunkiem. Uzupełniamy się na wielu płaszczyznach i to nas na pewno połączyło. Nie odczuwamy różnicy wieku i specjalnie się na niej nie skupiamy.

bCyQKQMu
bCyQKQMO
KOMENTARZE
(299)
gość
2 lata temu
No i super. Pójdą razem z Kondratem do piaskownicy
gość
2 lata temu
To będzie jego najlepszy ŻART PROWADZĄCEGO :D
gość
2 lata temu
Wdowiec, niech jeszcze zazna szczęścia - to nie bedzie związek budowany na czyjejś krzywdzie
bCyQKQMP
Gość
2 lata temu
Strasburger młodo wygląda
Gość
2 lata temu
Nie rozumiem kobiet
Najnowsze komentarze (299)
Gość
2 lata temu
to on jeszcze może?
mada
2 lata temu
Powodzenia!
Gość
2 lata temu
No i skoro dobrze się czują razem niech i bedą razem :) on i tak sporo przeżył jak mu żona na raka umierała. Niech będą szczęśliwi ^^
Gość
2 lata temu
Dzisiaj mlode to zwykłe k***y
Gość
2 lata temu
Nie dobrze mi ,mam 34 i nie chodzę na randki z 40 latkami bo to aż 6 lat różnicy a na takiego Karola bym nie nasikala nawet, Fuj obleśne
Gość
2 lata temu
Dzisiaj mlode to zwykłe k***y
Gość
2 lata temu
Stary głupiec a tak to wzdychac do miłości gdy na głowie zima , to tak jak gryźć orzechy Kiedy zębów ni ma ona cwaniara a on d***l
gość
2 lata temu
osieroci dziecko...
bCyQKQMH
Gość
2 lata temu
wydaje mi się ze tu chodzi tylko o tym żeby mówili, ale jak, to już chyba nieważne. Ważne ze jest głośno
Gość
2 lata temu
Tragedia
Gość
2 lata temu
A czym on zrobi to dziecko opanuj się chłopie spójrz w lustro i w spodnie chłopy nie mają samokrytyki tragedia w kto wychowa to dziecko kto pójdzie na wywiadówkę do szkoły dziadek nie wiem czy zdąży
Domino
2 lata temu
Dziecko odziedziczy jego majątek,na co ona nie ma szans. I o to chodzi.
Gość
2 lata temu
Śmieszą mnie starsi faceci myśląc, ze takie młode kobiety są z nimi z miłości. Nawet mi ich szkoda bo są mega naiwni a takie cwaniary to wykorzystują . Laska ma parcie na kasę i szklo pamietam jak śpiewała w familiadzie i podejrzewam że po to właśnie potrzebny jej Pan Karol.
gość
2 lata temu
.. każdemu wolno kochać ... tyle Gośka , Karol ... najlepszego ... ;)
...
Następna strona
bCyQKQNj