Magda Gessler jednak wygrała z Doliną Charlotty? Giertych wyjaśnia: "Próbuje się zatrzeć medialny efekt klęski sądowej"

86
Podziel się

"Niestety, niektórzy nie potrafią przegrywać" - napisał na koniec oświadczenia na Facebooku.

Magda Gessler jednak wygrała z Doliną Charlotty? Giertych wyjaśnia: "Próbuje się zatrzeć medialny efekt klęski sądowej"

Od pięciu lat trwa nieustanna walka Magdy Gessler z hotelem Dolina Charlotty. Właściciele hotelu zarzucili restauratorce próbę ucieczki bez uregulowania płatności, agresywne zachowanie, obrażanie personelu oraz groźby, według których miała "obsmarować hotel w Newsweeku".

Konflikt właściciela Doliny Charlotty, Mirosława Wawrowskiego z Magdą Gessler miał swój finał w sądzie, gdzie toczyły się dwie sprawy. Magda Pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że decyzją sądu sprawę wygrała.

Kilka godzin po opublikowaniu wyroku sądu, głos zabrała dyrekcja Doliny Charlotty, zamieszczając obszerne oświadczenie, w którym zarzucają Magdzie Gessler manipulacje faktami.

Głos w sprawie postanowił zabrać Roman Giertych, obrońca Magdy Gessler. Na swoim profilu na Facebooku wyjaśnił skąd oburzenie właścicieli Doliny Charlotty:

Magda zwycięska!

Dzisiaj Sąd Najwyższy oddalił, uznając za oczywiście bezzasadną, kasację właściciela Doliny Charlotty od wyroku Sądu Okręgowego w Słupsku z dnia 24. stycznia 2017 roku, w której to kasacji zaskarżono dwa punkty orzeczenia tego sądu.

W jednym punkcie właściciel Doliny Charlotty został uznany winnym przestępstwa z art. 212 kk popełnionego na szkodę Magdy Gessler i sąd warunkowo umorzył postępowanie przeciwko niemu na okres próby liczący rok, a w drugim sąd umorzył warunkowo postępowanie wobec Magdy Gessler uznając, że poprzednie skazanie dokonane przez Sad Rejonowy jest niezasadne - zaczął swój wyczerpujący wpis.

W dalszej części Roman Giertych wyjaśnił, skąd wzięła się emocjonalna reakcja dyrekcji Doliny Charlotty na ogłoszenie wyroku przez Magdę Gessler w mediach społecznościowych. Właściciele hotelu w swoim oświadczeniu dementując uznanie winy spółki, napisali prawdę - ponieważ to nie spółka została uznana za winną, a jej właściciel:

Dzisiaj w tej sprawie spółka będąca właścicielem Doliny Charlotty wydała oświadczenie, w którym twierdzi że nie została uznana wina spółki. Oświadczenie to ma wprowadzić Czytelników w błąd, gdyż oczywiste jest że w sądzie karnym stwierdza się winę osób fizycznych, w tym przypadku Mirosława W., który jest właścicielem tej spółki. Poprzez taki, prymitywny zresztą, zabieg, próbuje się zatrzeć medialny efekt klęski sądowej. Niestety niektórzy nie potrafią przegrywać.

Ciekawe co okaże się w kolejnym odcinku tej telenoweli.

KOMENTARZE
(86)
gość
2 lata temu
Ja bym jej nie zaprosiła do swojego hotelu bo kobieta nie płaci rachunków
gość
2 lata temu
Niektórzy pisze się łącznie!!!
gość
2 lata temu
oj po Gesler mozna spodziewac sie wszystkiego
gość
2 lata temu
No to Roman ma u Magdy dobry obiad :D
gość
2 lata temu
Jak to jest że celebryci, bogaci i sędziowie zawsze wygrywają w sądach nawet w tedy gdy ich wina jest ewidentna. Powiedz nam to pudel
Najnowsze komentarze (86)
Gość
2 lata temu
Stara klamczucha. Niech jej wytocza procesy ci ktorym ona nie zaplacila. Chciwa s**z wiedziala kogo zatrudzic . Giertych naginacz prawa trafil swoj na swego . Ciekawe kto tu kogo oktadl
Gość
2 lata temu
No i bessos!
gość
2 lata temu
Romanie, Sad warunkowo umarzając sprawę również stwierdził winę Twojej klientki.
Gość
2 lata temu
Kto podał rękę Giertychowi dla mnie nie istnieje.
gość
2 lata temu
Jaka ona jest ohydna
gość
2 lata temu
Nie chciała zapłacić i wygrała? Pokręcone to wszystko
gość
2 lata temu
Ale to prawda...ona faktycznie nie płaci rachunków np.taksówkarzom
gość
2 lata temu
Ta p******a Gessler ,chce być na sile gwiazda a wyglada jak duża Kupa gnoju !!!
roman
2 lata temu
Gdzie sia tak kulawo wary pompuje....?W Nigerii bo taniej?
Gość
2 lata temu
giertych tradycyjnie łze. Sąd warunkowo umorzył sprawę geslerki, a oznacza, że jest winna. Coz, z giertycha taki prawnik jak z geslerki kucharka. Dwóch kłamcow, niudacznikow i oszustów medialnych.
gość
2 lata temu
Panie Giertych a krowy z uboju rytualnego sie panu nie snia po nocach wszystko dla kasy
Gość
2 lata temu
Wawrowski to p*****l!! Nie lubię Gessler,ale tu akurat staje po jej stronie
Goscpiotr
2 lata temu
Ja bym nawet ja nie wpuścił do mojej chlewni bo by mi świnie pozdychaly
Gwynplaine
2 lata temu
Szacunek za poprawną interpunkcję, a mnie kiedyś zarzucono, że jestem "zwolennikiem stawiania przecinków" (w domyśle: tam, gdzie ich nie trzeba stawiać).
...
Następna strona