Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internautka prowokuje Mołek: "Usunie pani dziecko, jeśli okaże się, że JEST CHORE?"

316
Podziel się:

Ciężarna dziennikarka nie dała się sprowokować.

Internautka prowokuje Mołek: "Usunie pani dziecko, jeśli okaże się, że JEST CHORE?"

Kilka tygodni temu widzów programu Dzień Dobry TVN czekała niezbyt przyjemna niespodzianka. U boku Marcina Mellera weekendowe wydanie programu poprowadziła nie Magda Mołek, lecz Agnieszka Szulim. Potem okazało się, że nieobecność Mołek potrwa dłużej i nie był to jednorazowy przypadek.

W kuluarach spekulowano o "tajemniczej chorobie" Magdy Mołek, jednak nikt z jej środowiska oficjalnie nie chciał potwierdzić tej informacji. Kilka dni później słynąca z chronienia swojej prywatności Mołek pokazała w sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, pod którym podzieliła się radosną nowiną z obserwatorami.

Niedawno dziennikarka wrzuciła na swój profil instagramowy swoje czarno-białe zdjęcie w golfie, z podpisem "blackfriday". W ten sposób 41-latka wyraziła swoje poparcie dla walki o wprowadzenie ustawy aborcyjnej, zakazującej usunięcia ciąży nawet jeżeli zagraża życiu matki lub gdy płód jest chory. Jedna z internautek postanowiła "wbić szpilę" Mołek, zostawiając pod postem kontrowersyjny komentarz:

Usunie pani dziecko, jeśli okaże się, że jest chore? - napisała.

Komentarz wywołał burzę, a obserwatorki Mołek w mocnych słowach wyraziły oburzenie słowami "fanki".

"O czym Pani pisze? Dlaczego Pani tak obraża Magdę? Każdy ma prawo mieć swoje zdanie... A czy wie Pani coś na temat chorych dzieci", "Widać, że mózg masz usunięty", "Adoptowałaś już umierające dziecko?" - pisały rozwścieczone fanki dziennikarki.

Magda nie dała się jednak sprowokować i nie skomentowała uszczypliwej uwagi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(316)
Bld3
6 lat temu
Chodzi o wolność! Kobiety nie rusza masowo dokonywać aborcji "bo można"!!!
gość Ewka
6 lat temu
Kiedy w końcu te dyskusje się skończą! Tu chodzi o możliwość wyboru i decyzji!! Tylko tyle albo aż tyle!!!
Gość
6 lat temu
To jest walka o wybór i godność kobiet! Nikt nie nakazuje usuwać ciąży!
gość
6 lat temu
kazdy kto jest przeciw aborcji powinien adoptowac jakies dziecko na potwierdzenie swoich slow, jesli matka nie chce a ma rodzic, to przeciwnicy jak nie chcą adoptowywac to niech adoptowują BO TAK
Gość
6 lat temu
Chorego dziecka NIE USUWA SIĘ tylko TERMINUJE, czyli wywołuje się poród przed czasem! Ale co może wiedzieć "komentatorka", która nigdy nie nosiła pox sercem dziecka chorego czy z wadą letalną i nigdy przed taką decyzją nie stała. Jesłi dziecko ma wadę letalną, czyli śmiertelną umrze tak czy siak bez względu na to w którym tygodniu ciąży się urodzi i żadna ustawa tego nie zmieni, niestety... Niestety, bo każdy z nas chce by jego dziecko urodziło się zdrowe i by po prostu ŻYŁO!
Najnowsze komentarze (316)
gość
6 lat temu
jaka afera bo ktoś zadał pytanie `
Zola
6 lat temu
Molek to miotla i jakala meler to dulet niedacznikow
gość
6 lat temu
Czemu redaktor uważa, że to pytanie było uszczypliwe. Powinna Pani Magda odpowiedzieć na to pytanie. Przecież nie ma w nim złośliwości.
Gość
6 lat temu
Co za ograniczone baby komentują protest?! Ludzie idea tego protestu nie ma za zadanie usuwać wszystkie ciążę. Jej zadaniem jest walka o wolność wyboru?! To kobiety powinny decydować co zrobią, a nie przepisy prawne, która jak życie pokazuję mają wiele błędów.
Adam
6 lat temu
Bardzo dobre pytanie. Ja bym też zapytał czy nosi w sobie dziecko czy płód czy też może to jednak tylko trzecia nerka ?
Gość
6 lat temu
A która z was usunęła ciążę? Niech wypowiadają się te, które stały przed tym faktem i to zrobily a nie dyskutują te, które nie musiały nigdy podejmować takiej decyzji
Gość
6 lat temu
Chodzi o wolnosc wyboru, a nie o to co konkretna osoba zrobilaby w takiej sytuacji. Niech kazdy sam za siebie zdecyduje!
Marcin KR
6 lat temu
Powinno być tak że jak kobieta nie chce dziecka to niech wyjedzie do innego miasta i odda dziecko do sierocińca, a za dziecko dostanie 1000 zł od rodziny zastępczej która chce mieć dzieci a nie może
Gość
6 lat temu
Każdy niech decyduje o swoim życiu
Gość
6 lat temu
Pudlu kłamiesz i manipulujesz!!! O ile faktem jest, że projekt ustawy zakazuje aborcji chorych dzieci o tyle to, że zakazuje aborcji nawet, gdy życie matki jest zagrożone to KŁAMSTWO! Radzę przeczytać projekt ustawy ze zrozumieniem! Piszę to również do tych co twierdzą, że zakazuj***adań prenatalnych czy karze kobiety, które poroniły! Nie oceniam nikogo, nie potępiam za swoje poglądy, ale jak już się za czymś staje wypadałoby oprzeć swoje przekonania o konkrety.
goscc
6 lat temu
ja bym usunęła chore - po co drążyć temat? albo mogę oddać komentującej Pani.
Gość
6 lat temu
Tak. Ja bym usunęła. Tak samo jak ciążę, której zwyczajnie nie chcę. Znam sporo kobiet, które wykonały aborcję na życzenie. I powiem jedno: depresja poaborcyjna to mit. Żadna z tych kobiet nie żałuje
Tenia
6 lat temu
Pani Magdo proszę nie dać się tym oszołomkom,to są chore zazdrosne kobiety pozdrawiam
gość
6 lat temu
Bardzo dobre pytanie jej zadala.Ktos kto popiera aborcje niech odpowie co sam by zrobil. Chociaz wniosek jest prosty, pani Molek dokonalaby aborcji. Tylko dlaczego nie chce sie przyznac?
...
Następna strona