Poniedziałek 26.03.2018 16:30

Wpłynęło doniesienie do prokuratury w sprawie Nergala: "Zachowanie Pana Darskiego obraża uczucia religijne"

Adam Darski Nergal Dzień Kobiet PiS Dominik Tarczyński

Wpłynęło doniesienie do prokuratury w sprawie Nergala: "Zachowanie Pana Darskiego obraża uczucia religijne"

Adam Darski z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet postanowił zrobić muzyczną niespodziankę swojej żeńskiej publiczności. Wokalista znany w Polsce głównie dzięki związkowi z Dodą, nagrał filmik, na którym śpiewa piosenkę dla dzieci do figurki penisa z przytwierdzonym do niej Jezusem Chrystusem. Występ nie przypadł do gustu konserwatywnej części internautów, którzy oskarżyli go o obrazę uczuć religijnych i przekroczenie granicy dobrego smaku.

Zobacz: Dominik Tarczyński chce pozwać Nergala za filmik na Dzień Kobiet: "Jest żałosnym zerem!"

Nie tylko poseł PiS Dominik Tarczyński złożył zawiadomienie do prokuratury. Wtórowała mu również partyjna koleżanka, Anna Sobecka.

Okazuje się, że poza politykami Prawa i Sprawiedliwości, dowcip nie spodobał także Diecezjalnemu Instytutowi Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej, który również postanowił wysłać donos na kontrowersyjnego muzyka. W swoim komunikacie napisali, że "muzyk zespołu metalowego Behemoth przy okazji Dnia Kobiet, na stronach internetowych jednej z sieci społecznościowych umieścił film, w którym, podczas śpiewu posługiwał się rekwizytem, na którym w sposób niemieszczący się w jakichkolwiek normach obyczajowych, umieścił wizerunek Jezusa Chrystusa" co zgodnie uznali za obrazę uczuć religijnych katolików.

Podobnego zdania byli też internauci, którzy nie przebierali w słowach pisząc komentarze pod prezentem-niespodzianką na Facebooku.

Darski odpowiedział im wóczas, że jeśli "zabawny filmik" obraża ich uczucia religijne to powinni... nad sobą popracować:

Jeśli to obraża Twoje uczucia religijne... to pracuj nad sobą, żeby nic ich nie obrażało. Twój fundament tzw. moralny jest najwyraźniej bardzo kruchy, skoro zabawny filmik budzi w Tobie takie negatywne emocje. Praca nad sobą, terapia, zmiana wiary... bo może ta jest po prostu do d...? Jest wiele możliwości. A poza tym penis to symbol miłości... Jezus rzekomo też. Więc skąd to oburzenie koledzy katole-patrioci-PISowcy? Hm? Poza tym polecam skupić się na GENIALNYM wykonie wokalnym a nie na jakichś pierdołach - skomentował Nergal.

Myślicie, że tak samo będzie bronił się w sądzie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (328)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 328
Odpowiedz
353 52
zgłoś
Gość 26.03.2018 16:30
Powinien z liścia dostać, albo z piąchy od prawdziwego mężczyzny
Odpowiedz
18 25
zgłoś
gość 26.03.2018 16:31
przychodzi pinokio do Dżepetto i mówi tatusiu znalazłam swoją wielką miłość .Dżepetto na to : zatem jak ci mogę w tym pomóc? Pinokio na to: wywierć mi dziurę w d***e
Odpowiedz
1 24
zgłoś
bentley 26.03.2018 16:31
darmowe przejazdzki benrleyem - zapraszam ;)
Odpowiedz
80 19
zgłoś
Gość 26.03.2018 16:33
Gość: Nergal to cienias, niech znieważy gwiazdę dawida lub koran, skoro taki z niego bohater
Taki odważny to on nie jest
Odpowiedz
41 58
zgłoś
gość 26.03.2018 16:33
Czyżby wiara ludzi była aż taka słabiutka, że zagraża jej zachowanie innych ludzi? Wierz w co chcesz i daj żyć innym.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 328