Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Sołtysika pokłóciła się z internautką, bo... ta zasugerowała jej ciążę. "Nie traktuj obserwatorów jak intruzów!"

177
Podziel się:

Patrycji znów puściły nerwy. Żona Andrzeja twierdzi, że na Instagramie pokazuje tylko "kawałek życia" i nie zachęca ludzi do komentowania... Na pewno?

Żona Sołtysika pokłóciła się z internautką, bo... ta zasugerowała jej ciążę. "Nie traktuj obserwatorów jak intruzów!"
bEKEJdkl

O "celebrytkach" takich jak Patrycja Sołtysik trudno napisać coś więcej poza sformułowaniem, że są żonami swoich mężów, wychowują ich dzieci, dzięki czemu usiłują zdobyć popularność na Instagramie. Cóż, 28-letnia Patrycja wykonała ten plan z nawiązką: dzięki temu, że trzyletniego syna wciąż karmi piersią, regularnie kłóci się z internautami, którym wytyka brak tolerancji i zrozumienia.

bEKEJdkn

Oczywiście główną linią obrony Patrycji jest to, że w Internecie "nie pokazuje całego swojego życia" i nie namawia nikogo do lubienia jej na siłę. Co ciekawe, wciąż wrzuca na Instagram zdjęcia wywołujące długie dyskusje, nie rozumiejąc, że prawo do komentowania mają wszyscy: ci, którzy ją popierają, jak i ci, którym coś nie przypadnie do gustu.

Nowa awantura na Instagramie Sołtysik wybuchła dzień temu, gdy Patrycja pochwaliła się zdjęciem ze spaceru. Fotografia była tak wykadrowana, że jedna z internautek pomyślała, że 28-latka jest w kolejnej ciąży.

Nic nie wiedzę i nic mi o tym nie wiadomo - odpisała Sołtysik, ale później nie była już taka łagodna: Myślę, że czasem lepiej ugryźć się w język lub zablokować klawiaturę. Zawsze zastanawia mnie taka łatwość komentowania ... i oceniania nawet pozytywnego ... „widać chęć posiadania maluszka”... Hm nigdzie nie napisałam ze planuje drugie dziecko ... ;-) To są zawsze delikatne sprawy i w rzeczywistości nawet koleżance bym nie gratulowała ciąży na etapie domysłów ... a nie np siedmiomiesięcznego brzucha.

Potem, jak można się tego domyślać, dyskusja stoczyła na to, co zwykle: karmienie piersią trzylatka, wożenie go wózkiem i zakładanie pampersa. Mimo że internautka, która podpisała się jako pediatra, w długim komentarzu wyjaśniła, jak takie nawyki źle wpływają na rozwój dziecka, Sołtysik była nieprzejednana: jej zdaniem nie robi nic złego, to jej dziecko, a na Instagramie w ogóle powinny być tylko komentarze, które ją zadowolą, nie zaś te podważające jej kompetencje rodzicielskie.

bEKEJdkt

Nie bywam nieprzyjemna, tylko stanowcza ... stawiam granice których ludzie zdają się nie doszczegac [(!) – przyp. red.]. Instagram jest fragmentem mojego życia ... tylko fragmentem, nie zapraszam obserwatorów do wielu sfer mojego życia.... mam nadzieje niedługo ruszy kampania społeczna dzięki której obserwatorzy może zrozumieją że obserwator to nie jest ktoś kto ma prawo wszystko oceniać komentować krytykować... to tak w skrócie - odpisała. (...) Nie można po prostu odwiedzić czyjegoś profilu zajrzeć do niego być po prostu w gościach w odwiedzinach? Bez oceniania Kretykowania ?

Wygląda na to, że Patrycję najbardziej zabolał komentarz o zmiennym traktowaniu obserwatorów: Patrycja dziękuje za pozytywne komentarze, ale "hejtem" nazywa te, w których ktoś wypomina jej błąd...

Czytając to co piszesz odnoszę wrażenie, że traktujesz swoich obserwatorów jak jakieś zło konieczne a jest to profil publiczny, no kurcze sponsorujesz swoje konto tak więc jest to jakieś źródło zarobku więc nie traktuj nas obserwatorów jak intruzów którzy nie mogą się odezwać, a nawet wymienić doświadczeniami bo dlaczego nie? - zapytała internautka. Czasem sytuacja, zdjęcie skłania do dyskusji i jest to bardzo naturalne. Instagram to nie tylko „ochy” i „achy”, tak samo jak w prawdziwym życiu- zawsze będziemy spotykali się z różnymi opiniami. Oczywiście, że pokazujesz fragment życia o czym napisałam, ale pokazujesz intymne momenty tym samym dając przyzwolenie obserwatorom na komentarze. Jeśli komentarze tak przeszkadzają to przecież można je wyłączyć i tyle.

Cóż, tej opcji Patrycja najwyraźniej "nie doszczegła".

bEKEJdku
bEKEJdkv
bEKEJdkO
KOMENTARZE
(177)
gość
4 lata temu
Nie doszczegam inteligencji :D
gość
4 lata temu
ta baba jest niezrównoważona psychicznie, komentujących na instagramie atakuje i wystawia cycki wszędzie gdzie się da. dziecko będzie miało traumę
Gość
4 lata temu
Skończy się jak u Kaza i Isabel 😂 Sołtysik jeszcze będzie się wstydził
bEKEJdkP
Gość
4 lata temu
Jest starsza kilka lat ode mnie ale uwazam ze jest gowniara.lansuje się na wszech wiedzaca matkę. Niech robi co uważa ale niech nie wrzuca wszystkiego do neta. Dla mnie dziewczyno nie jesteś zadnym wzorem!!!
Gość
4 lata temu
nie no oczywko, te wszystkie konta na insta,fb itd. to tylko po to żeby samemu, w zaciszu własnego domku oglądać swoje własne zdjęcia. A obserwatorzy to takie ozdobniczki pod zdjęciami, które absolutnie nie obrażają niczego! 🤦‍♀️💩
Najnowsze komentarze (177)
gość
4 lata temu
3-latek nie sika do nocnika?! Matko, kalekę z niego robi.
Gość
4 lata temu
No tak głupiej dziewczyny jeszcze nie spotkałam... Kilo rozumu by się przydalo!!
gość
4 lata temu
Odrealniona baba
Li
4 lata temu
Nikt nie chce ją fotografować , to sama się fotografuje i zamist do rodzinnego albumu to wykłada na publiczny widok.
Gość
4 lata temu
Mam 2,5 letniego syna i pomimo tego że w domu nie zakładam mu pampersa to na dłuższe spacery już tak. Lepsze to niż ściąganie mu spodni przy 3 st C czy wracanie na szybko z mokrymi spodniami, co juz raz mi sie zdarzyło. Jak będzie ciepło to będziemy wychodzić bez pampersa.
gość
4 lata temu
ze starym dziadem jest dla kasy
Gość
4 lata temu
Ty mała szmatko złapałaś dziadka za korzeń ale ciebie też wymieni
gość
4 lata temu
Skasować konto na instagramie i po problemie!
bEKEJdkH
Gość
4 lata temu
3 letniego syna karmi piersia przeciez to chore.
gosc
4 lata temu
stara sie zrobila przy nim
gość
4 lata temu
wygląda na psycholkę
Gość
4 lata temu
Sama prowokuje te kłótnie a potem się oburza.
gość
4 lata temu
Skąd ten w******k pochodzi, nikt nie wie
tom
4 lata temu
Pusta dziewoja !!! Złapała starego faceta, I daje rady na forach !!! Co ty możesz wiedzieć, o dzieciach, o życiu ???/ Skoro, taki facet, jak Sołtysik, imponuje ci, no to współczuję !!!! Nie wypowiadaj, sie publicznie, jak nie potrafisz I jak nie masz tematu !!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKEJdlA
bEKEJdlB
bEKEJdlC
bEKEJdlD
bEKEJdlE
bEKEJdlj