Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś spała z 2 facetami w łóżku!

1158
Podziel się

Dlaczego wypiera kawał swojego życia?

Herbuś spała z 2 facetami w łóżku!
bCwVJBvV

Edyta Herbuś w wywiadzie dla Vivy opowiada o początkach swojej kariery. Stara się nie kłamać, ale wyraźnie przemilcza niektóre fakty. Czy uważa, że czytelnicy źle odebraliby prawdę? Wybiórcza pamięć zawsze wzmaga naszą czujność, bo może Edyta kręci też w innych sprawach...

Przyjechałam do Warszawy na chwilę, do przyjaciółki - wspomina. Na początku żyłam skromnie. Mieszkałam z czwórką tancerzy, każdy z nas miał swój pokój, ale jedną wspólną lodówkę.

bCwVJBvX

Dziwne, że pominęła zupełnie wcześniejszy etap. Skoro już spowiada się w prasie z całego swojego życia, powinna wspomieć, że przedtem, zanim zamieszkała z tancerzami [nawiasem mówiąc - erotycznymi], żyła dość długo w kawalerce ze striptizerem Dawidem Ozdobą i jego kolegą. Być może zapomniała o tym, bo musiałaby wspomnieć, że mieszkanie było bardzo małe i spali we trójkę w jednym łóżku?

Na miejscu tych gości poczulibyśmy się niemiło. Ugościli dziewczynę, zaprosili ją do siebie, a ona udaje, że to się w ogóle nie wydarzyło.

Podobno z Dawidem Edyta poznała się na planie reklamówki jakichś czekoladek. Zaproponował jej tam, żeby z nim zamieszkała i z miejsca się do niego wprowadziła, bo nie miała gdzie mieszkać. Dostała miejsce na łóżku, jedzenie i na pewno sporo życzliwości. Dlaczego o tym nie wspomina? Gość jej przecież bardzo pomógł.

Jeżeli chodzi o "4 tancerzy", o których wspomina Edyta, nasze źródło donosi, że chodzi o 4 striptizerów - Dawida i jego 3 kolegów z grupy Bad Boys, z którymi zamieszkała po wyprowadzeniu się z kawalerki. Herbuś i Ozdoba mieli tam już własny pokój i łóżko tylko dla siebie. W drugim pokoju mieszkało dwóch striptizerów a w trzecim jeszcze jeden.

bCwVJBwd
bCwVJBwy
KOMENTARZE
(1158)
gość
12 lat temu
no sensacja wprost- ale sie czepiacie- a ja i tak ją lubie
gość
12 lat temu
od wieków łóżko służy do spania....więc co za sensacja ?! a żadna instrukcja ani ustawa nie mówi o ilości śpiących ! kiedyś jak byłem nawalony spałem na wsi na wakacjach z myszą......hehehhe,,grzała mnie jak jasna cholera...
Poranna czyte...
12 lat temu
Łał łał ja jej porostu zazdroszczę JEST SUPER, śliczna , mocna poprostu SUPER a Ci co sie tak w artykule rozpisuja o jej łóżkowych sprawach niech spadają na drzewo. Czyteniczka
bCwVJBwz
gość
12 lat temu
I TAKIE COS WCISKAJĄ W TV NIE DZIWIE SIE ŻE NIKT NIE CHCE JUZ BADZIEWIA OGLĄDAC
gość
12 lat temu
to żadna osobowosc nie jestem zdziwiony
Najnowsze komentarze (1158)
gość
4 lata temu
A w tych farbowanych przeszczepach na glowie wyglada zalosnie...
gość
12 lat temu
gdyby nic nie robiła to by się nie bała przyznać. Poza tym sądzę, że jest niewdzięczna. To tak jakby się do swoich przyjaciół nieprzyznawać. Typowa medialna gwiazdka.
gość
12 lat temu
gŁUPIE K******O
gość
12 lat temu
a tam:) mloda jest wolno jej hehe
gość
12 lat temu
ROZNE PLOTKI PISZA BO CO BY TU CZYTALI MONIKA
gość
12 lat temu
sam bym się przespal z dwoma TANCERKAMI:)
gość
12 lat temu
mogla spac na podlodze skoro ona taka porządna:/ a kultura facetów wymaga aby ona zajela lóżko a oni parter!
gość
12 lat temu
a ja jej nienawidze!!! zawsze wyglądała na lafirynde i tanią dzi**** wystarczy spojrzeć!
bCwVJBwr
gość100000
12 lat temu
dajcie jej spokój nie jestem jej fanem, ale to dobrze że komuś z poza układów się udaje. Edyta jesli uważasz, że to jest to tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
też mi sensacja to normalne
gość
12 lat temu
a co mnie to obchodzi?! ...
gość
12 lat temu
a gdzie miała spać pod łóżkiem?
gość
12 lat temu
a gdzie miała spać?
gość
12 lat temu
no prosze jaka cicha woda z tej Edytki,nie przypuszczałem że lubi na dwa baty sie napier...ać
...
Następna strona
bCwVJBwT