Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Komorowska: "Jeśli pierwsza dama miałaby pensję, to miałaby zakres obowiązków i można by ją z tego rozliczać"

272
Podziel się:

Jak myślicie, z czego Anna Komorowska chciałaby rozliczać Agatę Dudę?

Anna Komorowska: "Jeśli pierwsza dama miałaby pensję, to miałaby zakres obowiązków i można by ją z tego rozliczać"

Po kiepskich wynikach Bronisława Komorowskiego, zarówno w sondażach, jak i pierwszej turze wyborów prezydenckich, sztab wyborczy nakłonił rodzinę kandydata, aby ta wsparła go publicznie. Zaangażowanie i czynny udział w kampanii, miało pozytywnie wpłynąć na jego wizerunek. Niestety, PR-owcy Komorowskiego nie przewidzieli, że niekontrolowane wyrażanie myśli i uczuć żony pogrzebie do reszty szanse Bronisława na wygraną w wyborach.

Choć okres kadencji Bronisława Komorowskiego na stanowisku prezydenta zakończył się trzy lata temu, Anna Komorowska najwyraźniej tęskni za tytułem pierwszej damy. W najnowszym wywiadzie, żona byłego prezydenta postanowiła podzielić się swoją refleksją na temat roli kobiety u boku głowy państwa:

Jeśli pierwsza dama miałaby pensję, to miałaby także zakres obowiązków i można by ją z tego rozliczać. Społeczeństwo mogłoby wtedy oczekiwać zaangażowania publicznego - mówiła na antenie Radia Zet. Okres prezydentury mojego męża to był czas, kiedy najintensywniej pracowałam. Ten czas przynajmniej powinien się liczyć jako okres składkowy, do emerytury. I to jest minimum.

Jak myślicie, z czego Anna Komorowska chciałaby rozliczyć Agatę Dudę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(272)
Gość
5 lata temu
Prezydentowa Maria Kaczyńska jak raz się odezwała jak nie trzeba to ja spalić na stosie gorliwi katolicy chcieli...
Gość
5 lata temu
Czytam komentarze i stwierdzam że jednak łatwo dajecie się manipulować. A co ma powiedzieć była dama? Chwalić Dude? Przecież one są z konkurencyjnych obozów politycznych. Czytajcie dalej ta szczujnie typu "sok z buraka" i myślcie że tacy obiektywni jesteście.
Gość
5 lata temu
Dostalam mieszkanie socjalne. Jestem bardzo szczesliwa bo dotychczas na ulicy zylam.
Gość
5 lata temu
Mówcie co chcecie.. Ale naszą 1 dama, to najgorsze co nas spotkało Pokazuje tylko, że kobiety w tym kraju nie mają prawa głosu. Są nieme.. Rozumiem, że można nie zgadzać się z poglądami męża i PiSu, ale jej milczenie jest najgorsze co mogło spotkać Polskie kobiety.
Gość
5 lata temu
Komorowscy zabrali meble i antyki wartości ogromnej wiec to jej pensja była a po drugie Komorowski wydawał na wyjazdy dużo więcej na sama Japonię poszły 2 mln złotych!
Najnowsze komentarze (272)
jan
2 lata temu
Panią Agatę nie ma z czego rozliczyć - ani8 nie przytyła , ani nic nie wzięła , a ona - obrazy znikły a na wadze nie staje bo brakło zakresu.
gość
4 lata temu
Komorowska była najgorsza pierwsza dama w historii. Nie angażowała sie w wazne dla kobiet inicjatywy, nie motywowała politykow do zmian w ustawodastwie, ani nawet nie wygladala dobrze. zero klasy i prezencji. Nie glosowalam na Komorowskiego wlasnie ze wzgledu na nią. Wstyd mi, że reprezentowala mnie jako Polkę.
gosc
4 lata temu
Ulica tez dla ludzi .
gość
5 lata temu
Pani prezydentowa Kaczyńska też nie zawsze zgadzała się ze zdaniem męża ale potrafiła to jasno i wyraźnie powiedzieć. Każdy człowiek, który żyje w związku wie, że zazwyczaj kobieta jest głosem rozsądku a mężczyzna spokoju ;p
gość
5 lata temu
Dobrze że pani Komorowska nie dostawała pensji, bo jeszcze by się więcej publicznie pokazywała. A wstydu przyniosła przynajmniej tyle co jej mąż, bo protokołu dyplomatycznego się nie chciała nauczyć. Pewnie nikt nie zapłacił.
Gość
5 lata temu
Myślę że ja już można rozliczyć Komorowska bo już nią nie jest więc Komorowska zaczniemy od ciebie okej byliście nieudacznikiem tyle w temacie.
Zawrócony
5 lata temu
Syzyfa mu zróbcie!!!
gość
5 lata temu
za co płacić pierwszej damie jeżeli ona nic nie robi, załosne
gość
5 lata temu
Niech te "damy" pracują w swoim zawodzie i zarabiają uczciwie pieniądze a nie domagają się kasy za nicnierobienie!!!
gość
5 lata temu
A niby z czego miała być rozliczona z tego nic co dostawała tak jak Dudowa z tą różnicą, że Komorowska pracowała charytatywnie w wielu fundacjach na rzecz upośledzonych dzieci i osób starszych..
gość
5 lata temu
Idioc***isuarowi, chwała Komorowskiej za to , ze jest sobą i w d***e ma wasze uwagi, to mądra i sympatyczna kobieta i wygląda normalnie
Wiesio
5 lata temu
A ja jestem wieśniakiem ,mam trzy nieudane córki ,krowy, żonę i zięcia celnika.
Gość
5 lata temu
Brrrr niech pierwsze rozliczy siebie i swojego męza a potem na fitnes
gość
5 lata temu
jak miała by pensję to brała by kase i tak dalej nic by nie mówiła i nie robiła proste
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie