Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fitkau-Perepeczko tęskni za "M jak Miłość". "Zagrałabym z przyjemnością"

95
Podziel się

"Serialowi zawdzięczam wiele" - wspomina czule. "Niesamowitą reakcję publiczności, popularność, uśmiech ludzi". Niestety, większość ekipy po prostu jej nie znosiła...

Fitkau-Perepeczko tęskni za "M jak Miłość". "Zagrałabym z przyjemnością"
bCxshPvV

Agnieszka Fitkau- Perepeczko, wdowa po Janosiku, miłośniczka bardzo głębokich dekoltów oraz kochanków, którzy mogliby być jej wnukami, 11 lat temu pożegnała się z serialem M jak miłość. W telenoweli grała wyzwoloną Simonę. Agnieszka nie miała kłopotu z wiarygodnością, bo jej bohaterka została stworzona na jej podobieństwo, więc po prostu grała siebie.

Niestety, nie dogadywała się z resztą ekipy. Zdaniem Agnieszki, wszyscy się na nią uwzięli, zwłaszcza Witold Pyrkosz, wcielający się w seniora rodu Mostowiaków, który okazywał jej niechęć za to, że "zachowuje się jak dzierlatka".

bCxshPvX

To jeszcze było pół biedy, gorzej, że Agnieszka poczuła się wielką gwiazdą i zaczęła stroić fochy. Wtedy nerwy puściły również scenarzystce serialu Ilonie Łepkowskiej, która szybko pokazała Fitkau-Perepeczko, kto tu rządzi. Błyskawicznie zakończyła wątek Simony i Agnieszka została na lodzie. Z podkulonym ogonem wróciła do Australii, jednak co jakiś czas zagląda do Polski, z nadzieją, że ktoś jeszcze o niej pamięta.

Serialowi M jak miłość zawdzięczam wiele - wspomina 76-letnia obecnie aktorka w rozmowie z Super Expressem. Niesamowitą reakcję publiczności, popularność, uśmiech ludzi. Nie mam powodu, żeby go dobrze nie wspominać. Nasza współpraca miała wdzięk i pokazała siłę popularności aktora poprzez dobrze napisaną rolę. Gdyby wątek Simony był pociągnięty, myślę, że zagrałabym z przyjemnością. Ale nie sądzę, żeby to nastąpiło, chociaż życie sprawiało i ciągle sprawia niesamowite niespodzianki. Kto wie...

Tęsknicie za nią?

bCxshPwd
bCxshPwe
bCxshPwy
KOMENTARZE
(95)
Gość
2 lata temu
Chcialabym miec taki wigor i zdrowie w jej wieku!
Gość
2 lata temu
Ja jej zazdroszcze ze przez życie przeszła bawiąc sie i czerpiąc z niego co najlepsze.
gość
2 lata temu
W końcu było by wesoło i ciekawie.
bCxshPwz
Gość
2 lata temu
A ja tam lubiłam Simone-wiele wniosła do serialu
gość
2 lata temu
Ta postać wnosiła humor i pewne rozbawienie. W duecie ze starym Mostowiakiem - świetni!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (95)
Jurny Serowar
2 lata temu
Miła zadbana Aktorka. Polecam
Gość
2 lata temu
Pasztet.....
Gość
2 lata temu
Fiutkał
Gość
2 lata temu
znam Agnieszke i jest pelna energii osoba ktora kocha zycie nie wierzę w to ze nie dogadywala sie z ekipa....
Gość
2 lata temu
Tak tęsknimy😍😍😍
fanka
2 lata temu
SIMONA WRACAJ OŻYJE SERIAL
gość
2 lata temu
sie posypała przez ostatnie lata. Nie miała nigdy dzieci i trosk z choraobami,lekcjami, wywiadówkami, szczepieniami, kłotniami z nauczycielami i matkami.Nie musiała wyprawiać dzieciom urodzin, troszczyc sie. Wszystko robiła dla siebie, dla siebie grała,pisała, podrózowała, malowała sie. Takie życie trochne nudne dla nas a dla niej wygodne. Nie ma wnuków, nie ma męza. Wypina dekold,nosi rozpuszczone włosy,jest irytująca w tym i bez kalsy. Moze ma pogode ducha a le jest to taka pogoda ducha jakby "niepełnosprawnej osoby".Wkłada kapelusz jakies wyzywające ciuchy a nie wygląda apetycznie. Ciało nie te i powinna wyczuwac to.
Gość
2 lata temu
Ale zaryxxpiste cyxxce!!!
bCxshPwr
gość
2 lata temu
Simono- wróć!!!!
Ala
2 lata temu
Zalosna latawica
Gość
2 lata temu
Jest wspaniała.
Gość
2 lata temu
Conona z twarza zrobila..
gość
2 lata temu
No i super , a nie tylko kosciół i ławeczka . Ekstra babeczka
gość
2 lata temu
zniknij kobieto i nie strasz dzieci
...
Następna strona
bCxshPwT