Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka wyznaje w "Gali": "Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka"

202
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Kasia zdradza też, że z sześcioletnią córką rozmawia o "czarnych marszach", autyzmie i... operacjach w łonie matki.

Skrzynecka wyznaje w "Gali": "Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka"

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z gwiazd, które późno spełniły swoje marzenie o macierzyństwie. Jurorka Twoja Twarz Brzmi Znajomo długo miała problemy z założeniem prawdziwej rodziny. Jej pierwsze małżeństwo ze Zbigniewem Urbańskim rozpadło się po zaledwie czterech latach. Skrzynecka znalazła jednak nową miłość w osobie trenera i kulturysty, Marcina Łopuckiego, któremu powiedziała "tak" w 2009 roku. Para przez dwa lata starała się o dziecko, aż wreszcie w 2011 roku przyszła na świat ich jedyna córka Alikia Ilia. Co ciekawe, dziewczynka urodziła się zaledwie dzień po dziecku Anny Muchy, która wyśmiewała później imię córki Skrzyneckiej, przezywając ją "Ajkilja".

Obecnie Kasia jest spełniona zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Często można zobaczyć ją z mężem i córką na spacerach, chętnie też pojawia się z rodziną "na salonach". Skrzynecka nie ma też problemu z pokazywaniem dziewczynki w kolorowych magazynach. Ostatnio udzieliła wywiadu Gali, przy okazji którego wystąpiła w sesji okładkowej z Alikią.

W rozmowie, która trafi do kiosków w poniedziałek, Kasia opowie m.in. o macierzyństwie, miłości do męża i problemach z zajściem w ciążę. Z zapowiedzi można dowiedzieć się, że jurorka bardzo chwali córkę. Dziewczynka jest ponoć bystra i obdarzona wyjątkowym poczuciem humoru, a także zamiłowaniem do sportu. Skrzynecka nie unika poruszania z sześciolatką nawet bardzo trudnych tematów.

Alisia urodziła się, gdy skończyłam 40 lat. Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka. Alisia była wyczekiwana i wymarzona. Nigdy nie straciłam nadziei. Jest inteligentną i rezolutną dziewczynką - mówi Kasia. Z sześcioletnią córką rozmawiam na wiele poważnych tematów. O tym, dlaczego chodzi się na "czarne marsze", by kobiety miały prawo do badań i operacji prenatalnych. O tym, co to są operacje w łonie matki, co to jest autyzm, czym jest niepełnosprawność fizyczna, a czym upośledzenie intelektualne i jak takim ludziom możemy pomagać.

Ponoć Alikia jest też oczkiem w głowie Łopuckiego, który jest "prawdziwym mężczyzną: opiekuńczym, kochającym i rozpieszczającym kobiety jego życia, umiejącym o nie zadbać, ale też nieskrywającym emocji czy wzruszeń". Gwiazda przekonuje, że jej mąż nie ma nawet problemu z tym, że nie zarabia tyle co ona.

Jeśli gram dużo spektakli i koncertów, jestem w stanie wypracować znacznie wyższą pensję niż mój mąż jako trener sportowy. Oboje to rozumiemy i Marcin poświęca się często obowiązkom domowym. Chwała mu za to, że codziennie robi zakupy, świetnie gotuje, zajmuje się dzieckiem, prowadzi dom. I podziwiam naprawdę, że nie uważa rozwieszenia prania, załadowania zmywarki czy odkurzenia domu za zajęcia niemęskie. Wręcz przeciwnie, często mówi: "Żono, bidulo, harujesz na całą rodzinę - podróż, dwa spektakle dziennie. Jak ja od ciebie miałbym oczekiwać, że jeszcze w nocy będziesz mi tu latać z odkurzaczem?" - opowiada Skrzynecka.

Kasia twierdzi, że tworzy z Łopuckim idealny związek i dom.

Alisia wychowuje się w rodzinie, która nie zna histerii, agresji ani "cichych dni". Nasz dom jest pełen pogody, ciepła i poczucia humoru - chwali się gwiazda.

Zazdrościcie jej tak udanego życia?

KOMENTARZE
(202)
Gość
4 lata temu
Super, ze jej sie udało ❤ wiele kobiet marzy o dziecku a los robi swoje.
Gość
4 lata temu
Ja tez poruszam z moja szescioletnia corka takie tematy
Ona jest supe...
4 lata temu
Widac po niej, ze teraz jesz szczesliwa, spelniona MAMA i zona! Zycze im wszystkiego najlepszego!
gość
4 lata temu
Dobrze, należało jej się to szczęście!
gość
4 lata temu
Fajna babka, tylko za dużo gada o swojej prywatności. Dziwię się, że po tych trefnych narzeczonych, zdradzieckim mężu- celebrycie jeszcze się nie nauczyła, że lepiej pewne rzeczy dla siebie zachować.
Najnowsze komentarze (202)
gina~
5 miesięcy temu
Świetna rodzinka! Pozdrawiam!
Dagmara T
4 lata temu
Dziecko jest największym szczęściem dla każdej matki. Wiem co pisze, bo niestety długo czekałam na naszą kruszynkę, która właśnie co obchodziła 2 latka. Patrząc jak rośnie nawet przestała dla mnie być problemem nadwaga jaka mi pozostała po ciąży. Na szczęście z nią pomógł mi sobie poradzić Slimunox
gość
4 lata temu
Gratulacje szczere i życzenia najlepszego.
gość
4 lata temu
no i super i niech im się wiedzie !! :)
gość
4 lata temu
Stop aborcji na żądanie. Kobiety nie tędy droga.
Gość
4 lata temu
Cieszę się szczęściem Pani Kasi. Nie jest naburmuszona gwiazdą,tylko kobietą z krwi i kości. I nawet dawna łatka którą jej przypieto,poszła w zapomnienie. Tak trzymać,trzeba być przede wszystkim sobą.
gość
4 lata temu
Ona jest fajna. Miała starego psa, spanielka i wzięła do niego behawiorystę aby nauczyć go obycia z dzieckiem,szacun Kasia takie rzeczy się pamięta
gość
4 lata temu
bardzo mądre rozmoy kasiu z takim małym dzieckiem,,, głupoto ludzka
gość
4 lata temu
Kasiu powiedz wreszcie czyje to dziecko? Ty masz brązowe oczy, Marcin też a Alisia niebieściutkie! Czemu nie powiesz prawdy???
gość
4 lata temu
Kasiu powiedz wreszcie czyje to dziecko? Ty masz brązowe oczy, Marcin też a Alisia niebieściutkie! Czemu nie powiesz prawdy???
gość
4 lata temu
Pani kasiu powinna pani jeszcze rozszerzyc temat o seksie oralnym.homo,i aborcji na życzenie.
gość
4 lata temu
A niech jej dobrze będzie :)
Gość
4 lata temu
Wyglądają na fajną rodzinę. Życzę dużo szczęścia
gość
4 lata temu
Ta dziewczynka to urody zbytniej nie ma, nie jest ładna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie