Trwa ładowanie...
Przejdź na

PRZEŁOM W SIECI! Radosław Majdan założył konto na Instagramie

148
Podziel się

Świat nie będzie już taki sam.

PRZEŁOM W SIECI! Radosław Majdan założył konto na Instagramie
bCxUsSuZ

Małgorzata Rozenek-Majdan do perfekcji opanowała życie na Instagramie, gdzie reklamuje swoje telewizyjne projekty, kłóci się z innymi gwiazdami oraz zarabia na promowaniu marek i pokazywaniu się w ich ubraniach. Odkąd Gośka do zdjęć dołączyła jeszcze obsługę Instagram Stories, to możemy przyznać, że telewizja internetowa Rozenek-Majdan była już prawie kompletna.

No właśnie - prawie. Radek, mąż Małgosi, do tej pory pozostawiał w cieniu (przypadek?) jej internetowej działalności. Wielkim rozpaczem dla Gośki musiał być fakt, że nie mogła na wspólnych, "spontanicznych" zdjęciach oznaczać Radosława. Wraz z nadejściem wiosny coś pękło w emerytowanym piłkarzu i postanowił przełamać swoją niechęć do zdjęciowej aplikacji.

W poniedziałek, 9. kwietnia 2018 roku w godzinach wieczornych na Instagramie pojawiło się konto @r_majdan, które co prawda nie ma charakterystycznego niebieskiego ptaszka "official", którym szczycą się profile największych światowych gwiazd, ale ma coś innego - aprobację i znak jakości Gosi, która zareklamowała profil małżonka w swoim profilu.

bCxUsSvb

Radek pochwalił się już pierwszym zdjęciem. To fotos z planu Iron Majdan, którym zaprosił do wieczornego oglądania.

Ten dzień na stałe zapisze się na kartach historii.

bCxUsSvh
bCxUsSvC
KOMENTARZE
(148)
Gość
2 lata temu
Mówcie o nim co chcecie, ale w Iron Majdan widać, że jest mega wyluzowanym i pozytywnym człowiekiem. Szacun, że wytrzymuje z Gośka.
Gość
2 lata temu
Dajcie chlopu spokoj, niech mu sie zycie uklada.
gość
2 lata temu
Gosia go nauczy prowadzić perfekcyjne konto.
bCxUsSvD
gość
2 lata temu
Wiecie że papieros rzadzi człowiekiem tak samo jak alkohol czy narkotyki.
gość
2 lata temu
Radzio taki nowoczesny
Najnowsze komentarze (148)
Gość
2 lata temu
Ale obkes fuùu
Natii
2 lata temu
Ja tez teraz zalozylam konto na Insta i Pudelek o mnie nie pisze :)
gość
2 lata temu
Lubię Radka bardzo sympatyczny człowiek
gość
2 lata temu
Jest z******ty szkoda go bo gocha to zołza
gość
2 lata temu
Tak. Świat teraz stanął w miejscu. Trzeba zbierać zapasy. Argagamedon!!! Radzio, jesteś wielki. Przeprowadź nas przez niego!!!
gość
2 lata temu
Jak nie założył konta na fb to wcale nie istnieje.
gość
2 lata temu
Radzio, Radzio...mówi dzidzia Piernik , załóż konto...dlaczego tylko ja trzepie kasę w tym domu ...zawsze co dwa pośmiewiska to nie jedno a kasa leci ....lud łaknie taniej rozrywki...i słono płaci tym , którzy za kasę gotowi pokazać cycek czy d***ę. Załóż konto Radzio...jak sie opatrzysz to będzie trzeba coś zdjąć ale czego nie robi się dla kasy...
gość
2 lata temu
RADZIO SCHOWAJ SŁOMĘ WYSTAJĄCĄ Z BUTÓW
bCxUsSvv
zorro
2 lata temu
"Wielkim rozpaczem dla Gośki "po jakiemu to!?
Gość
2 lata temu
Co to za kudly
Gość
2 lata temu
Co to za kufly
Agata B.
2 lata temu
Pani Małgosia i pan Radek to idealnie dobrana para, a program ,,Iron Majdan"jest tego dowodem. Ten program przyjemnie się ogląda. Mam nadzieje, że powstanie drugi sezon. Z ogromnym zainteresowaniem kibicuje im. Polecam również przeczytać wywiad z Radosławem Majdanem w najnowszym magazynie ,,Party" ,,,Cosmopolitan''(marzec2018r), i najnowsze ,,Show", gdzie w wywiadach opowiadają o programie i swojej miłości.
ch..b
2 lata temu
Dajcie mu spokój. Koleś ma kryzys wieku średniego i musi się nacieszyć tym co może, bo niestety wieloma rzeczami już nie może.
heheheheheheh...
2 lata temu
dziadzio założył konto.....gimbaza będzie s**ć w majty
...
Następna strona
bCxUsSvX