Czwartek 12.04.2018 09:15

Ekipa "Pytania na śniadanie" ŚMIEJE SIĘ z Zawadzkiej, bo... nie ma chłopaka

Marcelina Zawadzka Pytanie na śniadanie

Ekipa "Pytania na śniadanie" ŚMIEJE SIĘ z Zawadzkiej, bo... nie ma chłopaka

Marcelina Zawadzka siedem lat temu rozstała się z kierowcą rajdowym Jakubem Przygońskim, który od tamtego czasu zdążył ułożyć sobie życie i założyć rodzinę. Czyli odwrotnie niż Marcelina, która znów jest sama. Do tej pory nie miała okazji, żeby się tym zamartwiać, bo rozkręcała swoją telewizyjną karierę i remontowała mieszkanie, jednak teraz, kiedy opędziła najważniejsze sprawy, samotność zaczęła jej doskwierać.

Podobno była Miss Polonia jest nawet gotowa ograniczyć swoje obowiązki zawodowe, by mieć czas na szukanie chłopaka. Zobacz: Marcelina Zawadzka ograniczy obowiązki zawodowe? "Będzie za to częściej odwiedzać kluby, może kogoś pozna"

Niestety, na początek znalazła tylko Mikołaja Roznerskiego, który nie miał dotąd okazji zasłynąć stałością w uczuciach. Od rozstania z Martą Juras, która urodziła mu syna, zdążył już zakochać się w Oldze Bołądź i Alicji Bachledzie-Curuś. Po Marcelinie też nie rozpaczał zbyt długo. Kilka miesięcy po rozstaniu zauroczył się Adrianną Kalską, którą, jak większość poprzednich partnerek poznał w pracy.

Marcelina tymczasem zaczęła spotykać się z brazylijskim modelem Leonardo Marquesem, jednak ich związek trwał tyle samo, co z Roznerskim, czyli cztery miesiące. Wygląda na to, że dla Marceliny to na razie nieprzekraczalna granica.

Niestety, jej nieudane życie uczuciowe stało się przedmiotem żartów ekipy Pytania na śniadanie extra.

Ostatnio Marcelina pracowała nad materiałem dotyczącym ślubów. Dla współpracowników był to temat do żartów - ujawnia informator Faktu. Mówili z przekąsem, że mało kto zna się na szczęśliwych związkach lepiej niż ona. Nie dawała tego po sobie poznać, ale było jej niesamowicie przykro. 

Jak myślicie, jej powinno być przykro czy niezbyt lotnym współpracownikom z dość marnym poczuciem humoru?

Pytanie na śniadanie możesz oglądać za darmo dzięki WP Pilot

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (280)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 271-280 z 280
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.04.2018 16:24
zacofana
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 13.04.2018 17:24
Trzeba się zastanowić dlaczego osoby ją atakuje? Może się wywyzsza rozumiem jedna jak by się śmiała ale wieksza garść to musiała coś zrobić zeby im podpaść
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.04.2018 18:17
Trzeba być świnią żeby żartować sobie z tego że dziewczyna jak na razie nie spotkała fajnego faceta!! nie dziwię się jej że zrobiło się jej przykro!! sama bym się chyba poryczała!!! i tak zachowała zimną krew!! współczuję wrednych i dwulicowych kolegów!! Marcelinka życzę jak najgrubszej grubej skóry!!! jesteś piękną,fajną dziewczyną!! to ludzie mają problem nie ty!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 13.04.2018 18:19
Kola:
gość:
gość: lepiej być samemu niż z byle kim albo w toksycznym zwiazku na pokaz jakich teraz całe mnóstwo.
Wiesz ilu ludzi jest w związkach tylko dlatego, żeby nie być samemu? Są tak nudni, że sami ze sobą nie wytrzymują i muszą zamęczać drugą osobę albo ciągnąć od niej kase. Ich partnerzy nawet im się nie podobają. Są byle nikt nie powiedział - a ty sam/a? To jest naprawdę chore.
To prawda że to jest chore... ja sama mimo 34 lat, czasem mi smutno ale... wolę to niż tkwić przy kimś i kombinować jak się wymigać od seksu czy po prostu bycia w jednym pokoju
dokładnie!!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 13.04.2018 18:20
Gość: Trzeba się zastanowić dlaczego osoby ją atakuje? Może się wywyzsza rozumiem jedna jak by się śmiała ale wieksza garść to musiała coś zrobić zeby im podpaść
ja myślę że ludzie ją nie lubią bo jest piękną dziewczyną i jej zazdroszczą!! po za tym dostała fajną pracę w telewizji dobrze płatną!!! i automatycznie trzeba jej za to dokuczyć!! ale czego można się spodziewać po Narodzie który kocha i uwielbia Disco Polo??
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 271-280 z 280