Czwartek 12.04.2018 09:15

Ekipa "Pytania na śniadanie" ŚMIEJE SIĘ z Zawadzkiej, bo... nie ma chłopaka

Marcelina Zawadzka Pytanie na śniadanie

Ekipa "Pytania na śniadanie" ŚMIEJE SIĘ z Zawadzkiej, bo... nie ma chłopaka

Marcelina Zawadzka siedem lat temu rozstała się z kierowcą rajdowym Jakubem Przygońskim, który od tamtego czasu zdążył ułożyć sobie życie i założyć rodzinę. Czyli odwrotnie niż Marcelina, która znów jest sama. Do tej pory nie miała okazji, żeby się tym zamartwiać, bo rozkręcała swoją telewizyjną karierę i remontowała mieszkanie, jednak teraz, kiedy opędziła najważniejsze sprawy, samotność zaczęła jej doskwierać.

Podobno była Miss Polonia jest nawet gotowa ograniczyć swoje obowiązki zawodowe, by mieć czas na szukanie chłopaka. Zobacz: Marcelina Zawadzka ograniczy obowiązki zawodowe? "Będzie za to częściej odwiedzać kluby, może kogoś pozna"

Niestety, na początek znalazła tylko Mikołaja Roznerskiego, który nie miał dotąd okazji zasłynąć stałością w uczuciach. Od rozstania z Martą Juras, która urodziła mu syna, zdążył już zakochać się w Oldze Bołądź i Alicji Bachledzie-Curuś. Po Marcelinie też nie rozpaczał zbyt długo. Kilka miesięcy po rozstaniu zauroczył się Adrianną Kalską, którą, jak większość poprzednich partnerek poznał w pracy.

Marcelina tymczasem zaczęła spotykać się z brazylijskim modelem Leonardo Marquesem, jednak ich związek trwał tyle samo, co z Roznerskim, czyli cztery miesiące. Wygląda na to, że dla Marceliny to na razie nieprzekraczalna granica.

Niestety, jej nieudane życie uczuciowe stało się przedmiotem żartów ekipy Pytania na śniadanie extra.

Ostatnio Marcelina pracowała nad materiałem dotyczącym ślubów. Dla współpracowników był to temat do żartów - ujawnia informator Faktu. Mówili z przekąsem, że mało kto zna się na szczęśliwych związkach lepiej niż ona. Nie dawała tego po sobie poznać, ale było jej niesamowicie przykro. 

Jak myślicie, jej powinno być przykro czy niezbyt lotnym współpracownikom z dość marnym poczuciem humoru?

Pytanie na śniadanie możesz oglądać za darmo dzięki WP Pilot

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (280)

Odpowiedz
43 6
zgłoś
Gość 12.04.2018 09:28
No cóż w Polsce baby biorą sobie przeciętniaków tylko po to żeby kogoś mieć. To jest dopiero desperacja. Polki są ładne i wykształcone ale przystojnego faceta Polaka to ja może widziałam z 5 razy w życiu. Nie to co Niemcy, Szwedzi czy Norwedzy. Na szczęście w porę zdałam sobie sprawę, ze to, ze facet mi się musi podobać zarówno wizualnie jak i charakterologicznie to żadna próżność :)
Odpowiedz
38 6
zgłoś
gość 12.04.2018 09:30
Wszystko z zazdrości. Marcelina fajna jest i poradzi sobie bez życzliwości debili, którym i tak w życiu nie wyszło. Lepiej być samemu niż z byle kim. Nie rozumiem też jak można próbować dowalać komuś takiemu jak ona w tak prostacki sposób. Przecież takie laski nigdy nie są same. Pstryk palcem i już jest 5 kandydatów.
Odpowiedz
30 1
zgłoś
gość 12.04.2018 09:33
Gość: No cóż w Polsce baby biorą sobie przeciętniaków tylko po to żeby kogoś mieć. To jest dopiero desperacja. Polki są ładne i wykształcone ale przystojnego faceta Polaka to ja może widziałam z 5 razy w życiu. Nie to co Niemcy, Szwedzi czy Norwedzy. Na szczęście w porę zdałam sobie sprawę, ze to, ze facet mi się musi podobać zarówno wizualnie jak i charakterologicznie to żadna próżność :)
i ja jestem tego zdania. Jak byłam nastolatką byłam w związku z kurduplem. Niski zakompleksiony kretyn, mimo wykształcenia i wielu zainteresowań. Potem poznałam wreszcie przystojnego i mądrego, który pociąga mnie fizycznie od 15 lat. Były, cóż... jest nikim. P{je wódkę z kolegami lat 40, którzy tylko narzekają na swoj***aby i łypią ślipiami na każdą, która by z nimi coś chciała na boku (tzn łudzą się bo żadna nie chce). Także- nie poniżajcie się dziewczyny będąc z byle kim. J***c biedę i konusów
Odpowiedz
15 3
zgłoś
gość 12.04.2018 09:36
Gość:
gość:
gość:
Gość: Jest piękna, inteligentna i bogata, ma się związać z byle kim, byle tylko kogoś mieć? Ja się jej nie dziwię, że wybrzydza i nie bierze pierwszego lepszego. A znaleźć faceta na poziomie graniczy z cudem.
Inteligencją nie grzeszy,wielka baba z pustką w głowie,nie bierze bo jej nie chcą ,to wszystko.
szkoda że mozg jej tak nie urósł jak stopa rozmiar 47
Ale zazdrosne baby :D nie dziwi Was, ze cudzoziemki tych wspaniałych Polaków nie chcą? Są po prostu bezgustni, bardzo nieatrakcyjni i biedni :) powodzenia z takimi desperatki :D
u mnie pracy takie idiotki walcza o grubego smalca :D wspolczuje
Odpowiedz