Sobota 14.04.2018 00:00

Angelina Jolie będzie SADZIĆ DRZEWA z Elżbietą II! "To jest coś, czego uczę moje dzieci"

Angelina Jolie Elżbieta II Zielona Planeta Królowej

Angelina Jolie będzie SADZIĆ DRZEWA z Elżbietą II! "To jest coś, czego uczę moje dzieci"

Angelina Jolie od dawna dba o dobre relacje z królową Elżbietą II. Brytyjska arystokratka ceni aktorkę za jej działalność charytatywną na całym świecie. W 2014 roku przyznała jej nawet honorowy tytuł damy i odznaczenie będące odpowiednikiem rycerskiego tytułu, m.in. za pracę dla ONZ i działalność na rzecz kobiet.

Przypomnijmy: Angelina Jolie u... królowej Elżbiety! (ZDJĘCIA)

Ponoć Jolie i królowa mają bardzo podobne poglądy na wiele spraw, a także obie są orędowniczkami dbania o środowisko. Teraz postanowiły połączyć siły i zorganizować akcję sadzenia drzew w rejonach dotkniętych suszą.

W najnowszym dokumencie stacji ITV zatytułowanym Zielona Planeta Królowej kamery towarzyszyły Angelinie w podróży do Namibii, gdzie aktorka szerzyła wiedzę na temat potrzeby ochrony lasów. Gwiazda zabrała ze sobą swoje dzieci, w obecności których sadziła drzewa na miejsce tych, które już wymarły. Angelina cieszy się, że królowa zainspirowała ją do tego kroku i zaangażowała do akcji.

Ważne jest, żeby sadzić drzewa. To jest coś, czego uczę moje dzieci. To jest coś, czego z pewnością nauczyły się także od Jej Królewskiej Mości i jej przesłania - powiedziała aktorka.

W dokumencie dzieci próbowały się dowiedzieć, dlaczego Elżbieta II chce dbać o środowisko w innej części świata.

Pytały mnie: Dlaczego to jest dla niej takie ważne? Dlaczego Królowa Anglii dba o sadzenie drzew w Afryce? - mówi Angelina.

Gwiazda wyjaśniła im, że królowa troszczy się w ten sposób o przyszłość kolejnych pokoleń.

Tak naprawdę w ogóle jej nie znamy. Nie rozumiecie, jak wiele to dla niej znaczy i co to w ogóle znaczy być królową. Ale wiecie, że tak naprawdę jest bardzo uroczą kobietą, która dba o ludzi na całym świecie, troszczy się o naszą przyszłość. Ona chce, by nasze wnuki mogły biegać i cieszyć się naturą. Uważa, że to naprawdę ma znaczenie i ja się z nią zgadzam - podkreśliła Jolie.

Film Zielona Planeta Królowej jest częścią projektu o nazwie The Queen's Canopy, który ma na celu zjednoczenie wszystkich krajów Brytyjskiej Wspólnoty Narodów w wysiłkach na rzecz ochrony środowiska.

East NewsEast News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (98)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98
Odpowiedz
101 28
zgłoś
gość 14.04.2018 00:01
brawo!
Odpowiedz
29 21
zgłoś
Gość 14.04.2018 00:02
Brawo Angie!!
Odpowiedz
19 16
zgłoś
gość 14.04.2018 00:02
Najlepiej niech sadzą trawę :) .
Odpowiedz
100 14
zgłoś
Gość 14.04.2018 00:02
Napiszcie o tym jak Rafalala chamsko oblała i osmieszyła dziecko...
Odpowiedz
25 9
zgłoś
Gość 14.04.2018 00:04
Dozajd bedzie kosztowal miliony.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98