Trwa ładowanie...
Przejdź na

Menadżer Sarsy odpiera zarzuty o usunięcie fanklubu. "Fani sami decydują o nazwach i działalności swoich fanklubów"

31
Podziel się:

"Management jest w stałym kontakcie z fanami". Ci z kolei czują się oszukani...

Menadżer Sarsy odpiera zarzuty o usunięcie fanklubu. "Fani sami decydują o nazwach i działalności swoich fanklubów"

Kilka dni temu dostaliśmy od Was niepokojące wiadomości dotyczące Sarsy, a konkretnie jej wizerunku w sieci. Okazało się bowiem, że fanklub piosenkarki Tygrysy Sarsy przestał istnieć, mimo że artystka wielokrotnie dziękowała mu w swoich kanałach a nawet uwzględniła na jednej z płyt. Zamiast słynnych Tygrysów powstał inny, "bardziej oficjalny" fanklub, a posty w nim publikowane miały najpierw przejść moderację managementu Sarsy... To faktycznie przykre, bo przecież każdemu artyście powinno zależeć na gronie stałych i wiernych fanów. Przypomnijmy: Sarsa USUNĘŁA SWÓJ FANKLUB! Teraz żyje już bez Tygrysów...

Skontaktowaliśmy się z menadżerem Sarsy, Rafałem Orłosiem, którego poprosiliśmy o komentarz do zaistniałej sytuacji. Mężczyzna nie tylko stwierdził, że taka nie miała miejsca, ale i poprosił o zdjęcie wspomnianego wyżej artykułu. Co ciekawe, Rafał Orłoś chyba nie przeczytał go do końca, bo jego dementi dotyczy administrowania starymi grupami i fanpejdżami, które były tworzone oddolnie. Opisany przez nas problem leży przecież w nowym fanklubie piosenkarki.

Opublikowana treść jest nieprawdziwa - stwierdził menadżer. SARSA oraz jej management nie stworzyli i nie administrowali fanklubów na FB o nazwach: Flamingi SARSY czy TYGRYSY SARSY. Fani sami decydują o nazwach i działalności swoich fanklubów na social mediach. Dodatkowo, management jest w stałym kontakcie z fanami, czego efektem jest najnowszy teledysk promujący singiel ”PIÓROPUSZE" - w którym udział biorą fani SARSY ze wszystkich fanklubów.

Niestety, słowom Rafała przeczą kolejne informacje nadsyłane do nas na skrzynkę. Jedna z internautek pisze, że idea fanklubu właściwie upadła, odkąd management "patrzy im na ręce":

Jestem fanką Sarsy, niegdyś należałam do Tygrysów, do czasu jak Marta wywróciła wszystko do góry nogami - czytamy w wiadomości. Grupa fanowska i FanClub to strefa dla fanów, a nie inicjatywa stworzona i nadzorowana przez samą Artystkę i jej menadżera. Fani nie czują się komfortowo i swobodnie, bo przez akceptację postów cały czas patrzy się nam na ręce. Ani sama artystka, ani nikt z jej otoczenia nie skomentował usunięcia liczącego prawie 10 tys lajków OFC SARSA, oraz 6 tysięcznej grupy tygrysy Sarsy. Nowa grupa nie spodobała się fanom i nie cieszyła się popularnością, dlatego Ona i management wymyślili wyzwanie, aby przekupić swoich odbiorców - tysiąc osób na grupie w zamian za publikacje fragmentu nowego materiału. Teraz jest dużo przypadkowych osób, ponieważ wszyscy zapraszali kogo popadnie. Cała sytuacja jest zabawna, ponieważ w Polsce chyba nie ma grupy fanowskiej oraz FanClubu, którym "zarządza" artysta i managment. Fani tęsknią za Tygrysami - za swobodą i wolnością wypowiedzi, a nie kontrolą.

Sarsa, może zamiast czytania komentarzy fanów w Twojej grupie, warto czasem poczytać Pudelka...?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(31)
gość
4 lata temu
Pudel a gdzie artykuł o Rafalali? Ten cudak napadł na bezbronną dziewczynkę, krzyczał na nią, przeklinał, terroryzował, oblał kawą i zmuszał do przeprosin, bo sobie uroił w tym chorym łbie że dziecko się z niego śmiało. Nagrał to jeszcze i dumny z siebie wrzucił do sieci. Gdzie jest wasz artykuł na ten temat? Też bronicie zboczeńca terrorystę?
Gość
4 lata temu
Kaja Godek nienawidzi kobiet, mizoginka, Terlikowski w spódnicy. To nie jest normalne że ona nas terroryzuje, aborcję nazywa morderstwem. Zamknąć ją do więzienia za terroryzm i prześladowanie kobiet!!!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
to ona ma fanów?
Gość
4 lata temu
Co ona ma na tym łbie
Gość
4 lata temu
To ona ma jakiś fanów ??? Szok!!!
Najnowsze komentarze (31)
gość
4 lata temu
SZARSZA
Gość
4 lata temu
Te teksty jej piosenek to tylko depresji można się nabawić.
Gość
4 lata temu
A czy skoro ma zawsze rogi to ogonek też?
gość
4 lata temu
Gwiazdunia jednej piosenki ma fanklub?
Gość
4 lata temu
Zakopower i ich fanklub - to jest dopiero jazda. Pogrzebcie w temacie - walla o zarzadzanie fanklubem, zarzad to dewoty po 50 i wyznawczynie Sebusia hahaha
Gośćaa
4 lata temu
Ta dziewczyna to taki niewypał..zenada
Gość
4 lata temu
Nie no być tygrysem sarsy to taki sam prestiż jak być gosiomaniakiem haahahahaha
Gość
4 lata temu
Podobna do młodej Umy Thurman, śpiewa nienajgorzej, tylko c**j wie o czym są te piosenki. Bezsensowne zlepki słów, opowiadające o niczym.
gość
4 lata temu
A kto to Siara?
Gość
4 lata temu
Niestety po raz kolejny olewa fanów...
gość
4 lata temu
to ona ma jakis fanow? Myslalam, ze tacy artysci utrzymuja sie glownie z nachalnego promowaniu w radiu i z grania do kotleta na Dniach Kartofla w Pcimie Dolnym.
Gość
4 lata temu
Czy ona propaguje szatanizm?
gość
4 lata temu
Jej mozna płuc w oczy a ona powie że to deszcz pada . Tyle razy każdy wyśmiewa te poroze na łbie a kretynka dalej to nosi. Spytaj koleżanki po fachu one to dopiero mają ubaw
Kkkkkkk
4 lata temu
Sarsa jak sepsa....
Oferty dla Ciebie