Niedziela 15.04.2018 13:30

Stoch w towarzystwie pięknej żony ODDAJE NAGRODĘ za złoty medal! "Cały Kamil!"

Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch Polski Komitet Olimpijski Gala Olimpijska

Stoch w towarzystwie pięknej żony ODDAJE NAGRODĘ za złoty medal! "Cały Kamil!"

Kamil Stoch jest obecnie największą gwiazdą skoków narciarskich i najbardziej utytułowanym polskim sportowcem w historii zimowych igrzysk olimpijskich, który ostatnio wywalczył już drugą Kryształową Kulę.

Zobacz: Kamil Stoch triumfuje w Pucharze Świata! Zdobył drugą Kryształową Kulę!

W sobotę skoczek pojawił się w warszawskim Centrum Olimpijskim na uroczystej gali, w trakcie której Polski Komitet Olimpijski podsumował zimowe igrzyska w Pjongczangu. Tego wieczoru wręczono też nagrody za wyniki. Za zdobycie złotego medalu Kamil Stoch otrzymał czek na 120 tysięcy złotych. Sportowiec zaskoczył wszystkich i postanowił przekazać nagrodę członkom ekipy sztabu szkoleniowego, którzy przyczynili się do jego sukcesu.

Na co pan wyda te pieniądze? - zapytał konferansjer.

Taki dzień to świetna okazja, aby docenić również tych, których na co dzień nie widać. Dziękuję Wam za wszystko. Bez ludzi, którzy mi pomogli, nie stałbym w tym miejscu. Na pewno podzielę się z nimi częścią... albo nie - oddam im całą tę premię - powiedział przy aplauzie widowni. Bez nich nie byłoby mojego złota.

Cały Kamil! - skomentował prowadzący galę.

Oprócz głównego czeku Stoch odebrał jeszcze jeden, na 37,5 tysięcy złotych, za brązowy medal zdobyty w konkursie drużynowym.

Na gali pojawił się też prezydent Andrzej Duda, który w trakcie przemówienia podziękował naszym reprezentantom. Odniósł się też do "zarzutów", że Polacy przywieźli z ostatnich igrzysk za mało medali.

Są malkontenci, którzy narzekają, że były tylko dwa medale. Ja musiałem czekać 30 lat na medal Polaka na zimowych igrzyskach. Kiedy złoty w Sapporo w 1972 roku zdobył Wojciech Fortuna, mnie jeszcze nie było na świecie. Po następny dopiero w 2002 roku sięgnął Adam Małysz, którego bardzo serdecznie pozdrawiam - powiedział Duda.

Na gali pojawili się też trener Stefan Horngacher oraz skoczkowie Dawid Kubacki, Maciej Kot i Stefan Hula, którzy w części muzealnej budynku odsłonili tradycyjne repliki medali na ścianie sław. Obecna była także żona Kamila Stocha. Ewa Bilan-Stoch ubrała się skromnie i elegancko - w pastelową bluzkę, plisowaną spódnicę i białe szpilki. Razem z mężem odebrała nagrodę oraz wdzięcznie pozowała fotoreporterom.

Zobaczcie zdjęcia:

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (246)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 241-246 z 246
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2018 14:40
Gość: Ona wcale nie jest piękna, z tymi małymi chytrym oczkami. Skąd te zachwyty?
Twój rozum tego nie ogarnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2018 17:12
ładna dziewczyna, naturalna, ale bez przesady z tą pieknością
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 16.04.2018 19:03
Piękny gest. Widać że dobrzy z nich ludzie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 19.04.2019 11:00
Dlaczego fajni, mądrzy faceci biorą za żony takie cwane małpy. Ta żoneczka jeszcze mu odstawi nie raz numer. Zobaczycie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 19.04.2019 11:01
Źle jej z oczu patrzy. Za pare lat będą darli koty, jak Żyłowie
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 241-246 z 246