Trwa ładowanie...
Przejdź na

Świerzyński o swoich oprawcach: "To byli bliźniacy. Wykorzystali nas jako chłopców. ZOSTALIŚMY ZWABIENI"

410
Podziel się

Lider Bayer Full zdradza coraz więcej szczegółów na temat molestowania na koloniach w Darłówku.

Świerzyński o swoich oprawcach: "To byli bliźniacy. Wykorzystali nas jako chłopców. ZOSTALIŚMY ZWABIENI"
bCxzHtvp

Sławomir Świerzyński, twórca takich hitów jak Blondyneczka i Majteczki w kropeczki, w ostatnich latach wyrasta na największego skandalistę wśród "artystów" disco polo. Obrażał już m.in. Ewę Farnę, zarzucając jej brak przebojów, a także Marię Czubaszek, którą nazwał morderczynią dzieci. Lider zespołu Bayer Full słynie też z nienawiści do gejów, której przyczyny były dotąd nieznane. Ostatnie wynurzenia piosenkarza rzucają jednak pewne światło na przyczyny jego homofobii.

W ostatnim odcinku programu Skandaliści emitowanym w Polsacie, Świerzyński wyznał bowiem, że jako 11-latek był molestowany seksualnie na koloniach w Darłówku. Ponoć jego oprawca jest osobą rozpoznawalną i zdeklarowanym homoseksualistą.

bCxzHtvr

W rozmowie z WP Gwiazdy wokalista zdradził więcej szczegółów dotyczących tamtego zajścia i mogących pomóc ustalić tożsamość sprawców molestowania - bo jak sugeruje - byli to bracia. Zdradził też, że aktualnie rozważa, czy ujawnić ich nazwisko. Twierdzi, że czasem spotyka ich na "branżowych" imprezach.

Zastanawiam się. Niech mi pani wierzy, że kiedy zobaczyłem tych dwóch panów, bo to byli bliźniacy, na salonach, to we mnie się zagotowało. Mały chłopiec pamięta takie rzeczy do końca życia. To się nie zmieni - powiedział.

Świerzyński podkreśla, że przez lata milczał, bo nie umiał sobie poradzić ze wstydem.

Dopiero teraz zacząłem o tym mówić. Dla chłopca to jest taki wstyd, że trudno to sobie wyobrazić. Ja rozumiem kobietę, która została zgwałcona i wstydzi się o tym powiedzieć. Pani redaktor w programie próbowała mnie przekonać, że homoseksualizm i pedofilia to dwie różne sprawy. Ja nie wiem, czy mały chłopiec potrafi rozróżnić takie rzeczy. Doskonale wiem, że ci panowie są i byli homoseksualistami. Nas wykorzystali jako chłopców. To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy z kolegą przez nich zwabieni. Nie chcę wnikać aż tak bardzo - mówi tajemniczo piosenkarz.

bCxzHtvx

W dalszej części rozmowy wokalista przekonuje, że nie jest homofobem, a jedynie nie życzy sobie, żeby geje obnosili się ze swoją orientacją.

Córka mi dzisiaj zadała takie pytanie, czy wszyscy muszą wiedzieć, że jestem taki szczery. Odpowiedziałem jej, że po prostu już tak mam. Prawda zawsze zwycięża. Ja mam ugruntowane poglądy. Czasami tylko przytaknę lub nie. Nadszedł czas na czarne-białe, nie ma szarości. Trzeba się określić. Mnie ta orientacja nie przeszkadza. Ja wiem, że ci ludzie się tacy rodzą. Proszę mi uwierzyć, że mam kolegów, którzy są zadeklarowanymi homoseksualistami. Tylko niech się nie obnoszą. Nie rozumiem tych parad równości. A czy ktoś widział paradę prostytutek? Przecież te dziewczyny też są zadeklarowane, wiedzą, co robią. Wszyscy ludzie są potrzebni na świecie. Czytałem różnego badania naukowe. Po prostu takie dzieci się rodzą i to trzeba uszanować - dodaje dyplomatycznie.

Myślicie, że w kolejnym wywiadzie padną nazwiska oprawców Świerzyńskiego?

bCxzHtvy
bCxzHtvS
KOMENTARZE
(410)
Gość
2 lata temu
Kto go molestował?
Gość
2 lata temu
Olgierd i Jerzy Łukaszewicz??
Gość
2 lata temu
Nie boj sie, mow kto.Pomozemy ci morde obic.
bCxzHtvT
Gość
2 lata temu
Jestemm prostytutka. Az mnie natchnall do trgo zeby sie z tym ,,obniesc" i zorganizowac parade. Zal mi goo oczywiscie ale nie lubie tego mitomana udajacego, ze robi kariere ww Chinach.
Gość
2 lata temu
Facet jest ewidentnie sfrustrowany, rozczarowany zyciem. Chyba chce zwrocic na siebie uwage. Moze to byly trojaczki? A moze 4-ufoludkow wyladowalo swoim statkiem kosmicznym w Darlowku? On nie jest wiarygodny. Bardziej kwiczy o atencje jak panny ktore sobie po 40latach o molestowaniach przypominaja...
Najnowsze komentarze (410)
Gość
2 lata temu
czyli szolbiznes.
gość
2 lata temu
Dam..., Pan Sławomir i oni w podobnym wieku i widywani są na przyjęciach itd., Grzegorz syn jednego z nich opowiada w wywiadach o dzieciństwie na żoliborzu i zamiłowania do dzielnicy. Braci brano w dzieciństwie za bliźniaków, grali bliżniaki, jeden z nich był TW Bliźniak. Sb pewnie miało coś na niego. Bracia łuk.... są ze śląska
gość
2 lata temu
Powiedział, że spotyka ich na "branżowych" imprezach.
gość
2 lata temu
spotyka ich na "branżowych" imprezach.
gość
2 lata temu
Na zdjęciu w kurtce z rękami do góry wygląda jak T. Kammel.
gość
2 lata temu
w śniadaniowce tv chyba powiedzial, ze spotkal ich w korytarzach sejmowych
gość
2 lata temu
t**y kmiotek, oszust który "zrobił karierę" w chinach :-)
gość
2 lata temu
niech pan do nich podiejdzie i przy ludziach mu mordę obije i niech sobie jak chce to niech wzywa policię bo oni czują się bezkarni iczas przedawniony
bCxzHtvL
gość
2 lata temu
Damięccy, Grzegorz syn jednego z nich opowiada w wywiadach o dzieciństwie na żoliborzu i zamiłowania do dzielnicy. Braci brano w dzieciństwie za bliźniaków, jeden z nich był TW Bliźniak. Sb pewnie miało coś na niego. Bracia łukaszewicz są ze śląska
gość
2 lata temu
damięccy !!!!
Gość
2 lata temu
On miał 11 lat oni około 18 pokazywali numery z pileczkami
Gość
2 lata temu
Te dwa zboki są w tej chwili na artystycznej emeryturze ale dalej lubią zabawy z piłeczkami
Gośćlatka
2 lata temu
Pisze , że spotyka ich nadal na salonach .
Gość
2 lata temu
Mozna i tak..😅
...
Następna strona
bCxzHtwn