Kolejne kłopoty Głogowskiej? Spółka, z którą była związana, NIE ZAPŁACIŁA ZA WYKONANĄ PRACĘ. "Nie wiem o żadnych procesach!"

52 reakcje
0
0
52
Podziel się

Spółka, z którą była związana, przegrała w sądzie i musi zapłacić "130 700 zł + ustawowe odsetki i koszty sądowe".

Kolejne kłopoty Głogowskiej? Spółka, z którą była związana, NIE ZAPŁACIŁA ZA WYKONANĄ PRACĘ. "Nie wiem o żadnych procesach!"

Czarne chmury nad głową Anny Głogowskiej najwyraźniej nigdzie się nie wybierają w najbliższym czasie. Po ostatnich sensacjach w sądzie, gdzie zeznawała, że diler gwiazd przynosił jej na treningi kotlety, jej wizerunek mocno ucierpiał. Teraz czeka ją kolejna fala przykrych doświadczeń. Wszystko z powodu spółki, z którą była związana.

Chodzi o spółkę Polski Taniec S.A., która zajmowała się m.in. organizacją turniejów tanecznych. Internauci ujawnili, że spółka nie zapłaciła wynagrodzeń za organizację wydarzenia w 2015 roku, a na rozprawie nie pojawił się żaden przedstawiciel Polskiego Tańca. Spółka musi teraz zapłacić "130 700 zł + ustawowe odsetki i koszty sądowe".

Polski Taniec S.A. przegrywa kolejny proces o niezapłacone wynagrodzenie ze realizację umowy dotyczącej Mistrzostw Świata w Tańcach Latynoamerykańskich 2015 - czytamy w wyroku opubikowanym przez fanpage "WarsawDance". Na żadnej z rozpraw przed Sądem Okręgowym w Warszawie nie pojawił się żaden z przedstawicieli ustawowych Polskiego Tańca S.A. ani żaden z powołanych ze strony Polskiego Tańca S.A. świadków. Sąd Okręgowy w Warszawie w uzasadnieniu orzeczenia wskazał między innymi, iż postawiony w odpowiedzi na pozew zarzut potrącenia, związany z rzekomą nieprawidłową organizacji Mistrzostw Świata przez zleceniobiorcę, jest kuriozalny i (sąd) nie miał wątpliwości co do konieczności zasądzenia na rzecz powoda żądanej kwoty.

Co wspólnego ma z tym Głogowska? Okazuje się, że sporo, chociaż sama zainteresowana twierdzi, że sprawy nie zna. To trochę jak z narkotykami kotletami...

Informacje o Polskim Tańcu ujawniła facebookowa strona "WarsawDance", która podaje także, że w organach korporacyjnych spółki zasiada (zgodnie z aktualnym wpisem do rejestru przedsiębiorców) 7 osób, w tym Anna Głogowska w radzie nadzorczej.

Skontaktowaliśmy się z tancerką, ale Głogowska w rozmowie z nami twierdzi, że nic nie wie o żadnych porcesach i na żadne sprawy nie była wzywana. Ze spółki wystąpiła po mistrzostwach, a sam Polski Taniec S.A. się rozwiązał. O niepłaceniu nic nie wspomina...

Nic nie wiem o żadnych procesach, nie byłam nigdzie wyzwana, ze spółki wystąpiłam, a ona sama już nie istnieje. Tylko tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. Co ciekawe, strona firmy na Facebooku wciąż regularnie publikuje posty (ostatnio kilka dni temu) i aktualnie zachęca do zapisów na konkurs taneczny w Niemczech.

Nasz informator twierdzi, że Polski Taniec S.A. istnieje i Anna Głogowska nadal jest jego w radzie nadzorczej. Z kolei pełnomocnik Anny w rozmowie z nami przedstawia jeszcze inną wersję wydarzeń - zapewnia, że są w trakcie uaktualniania informacji w KRS, wedle której Głogowskiej już nie ma w radzie, bo została z niej zwolniona.

Udało nam się skontaktować z prawnikiem tancerki, Adamem Ciaskiem. Ustaliliśmy, że faktycznie, Głogowska została zwolniona z Rady Nadzroczej, ale właściwie to tyle, bo pełnomocnik tancerki... nie ma jeszcze informacji na temat sprawy, która skończyła się 29 marca tego roku.

Ustaliliśmy, że Głogowska może mieć mimo to spore problemy, bo w trakcie zapadania wyroku sąd kierował się aktualną informacją w KRS, więc Głogowska została uznana za odpowiedzialną niepłacenia za organizację turnieju sprzed trzech lat.

Anna Głogowska była członkiem Rady nadzorczej w trakcie trwanie tego procesu, który zakończył się wyrokiem korzystnym dla organizatora Mistrzostw. Na podstawie wcześniejszego (prawomocnego i wykonalnego) wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie z dn. 30 czerwca 2017 r. w sprawie pomiędzy tymi samymi stronami została wszczęta przez komornika przeciwko Polskiemu Tańcowi S.A. egzekucja kwoty 93.800 zł wraz z odsetkami ustawowymi i kosztami procesu. Ten wyrok jest prawomocny i rozpoczęła się procedura egzekucji komorniczej. Spodziewam się, że nie uda się jej wykonać, ale wtedy będzie to sygnał do założenia kolejnej sprawy - mówi nasze źródło.

Myślicie, że może być jeszcze gorzej?

52
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(52)
Gość
2 lata temu
Umie juz sama zrobic kotlety czy dalej zamawia?!😆😆😆😅😅😅
gość
2 lata temu
Weźmiesz najładniejsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu, ile potrafisz unieść. Czy to jasne? Jeśli któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć johnnie walker, rozumiesz? Jeśli będzie chciał p********ć Murzynkę to pomalujesz jednego z naszych chłopców czarną farbą, wszystkiego ma być w opór. A jeżeli będą chcieli pójść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, k***a jego mać!
Gośćxo
2 lata temu
Kokaina jej zaćmiła pamięć :)
Gość
2 lata temu
Narkomani , alkoholicy i kur.....ot nasze gwiazdy
Gość
2 lata temu
Nieszczęścia chodzą parami.
Najnowsze komentarze (52)
Gość
2 lata temu
Mowcie co chcecie, tańczy przepięknie!
gość
2 lata temu
Co za bzdury! Żerujecie na niewiedzy Waszych czytelników. W odróżnieniu od członków zarządu, czyli organu wykonawczego spółki, członkowie rady nadzorczej wykonują jedynie nadzór nad działaniami zarządu w imieniu właściciela. Najczęściej sprowadza się to do udzielenia, lub braku udzielenia absolutorium członkom zarządu za dany okres sprawozdawczy. Członkowie rady nadzorczej nie są wzywani w sprawach bieżącego zarządu spółką, do których należy rozliczanie się z kontrahentami spółki. Możecie nie lubić Głogowskiej, ale nie macie prawa szczuć na nią opinii publicznej podając informacje wynikające albo z ignorancji waszych redaktorów, albo celowej, wrednej manipulacji.
Gość
2 lata temu
Niech idzie do Wiezienia Ćpunka!!!
gość
2 lata temu
a.glogowska - co za p****k i ćpunka...dobrze ze uciekaja od niej kochankowie...
gość
2 lata temu
strasznie ta glogowska pusta i g****a az żal pustaka.....ten pan w kinie co walnął ja w głoqwe jak przeszkadzala w kinie gadajac i majac właczony swoj tel. komorkowy - ????....powinien ją mocniej puknąc i to wiele razy zeby rozum i kultura .....obudzila sie w jej mózgu !!!! ale zyczymy by rozumek mały wrocil...przestała ćpac i niech nauczy sie kultury ktorej jej brak !!!
gość
2 lata temu
to ćpunka jedna na czele z gąsowskim wciągać koke im się zachciało porażka
gość
2 lata temu
Kokaina i trucizny końskie wypaliły mózg 😊 Cóż ..ma czego chciała..
gość
2 lata temu
no i kotlety jej zaszkodzily bo i pamiec ma ulotna a moze POmrocznosc jak bolek kohne
gość
2 lata temu
a,to ta o zamawiania kotletów!!!!sama nie potrafi smazyć !!!!!!!!tancereczkaz kotletami!!!!!!!!
gość
2 lata temu
żebyście wiedzieli jak działają spółki to byście tkaicg bzdur nie pisali XD SPÓLKA jest winna, nie Głogowska...
gość
2 lata temu
Tak się kończą różne lewe interesy i nieczyste sprawy jak się jest osobą publiczną
gość
2 lata temu
Źrenice tak wąskie może faktycznie mieć po narkotykach
gość
2 lata temu
Powiedz tylko Aniu co takiego ujęło Cię w takim worku sadła z łysą czaszką, że dałaś się wciągnąć w dziecko, a później w kokainę ? I gdzie teraz jest ten fagas i satyr, pieprzona "gwiazdka" TVN o fizjonomii złośliwego żydowskiego lichwiarza.
gość
2 lata temu
Te pieniądze zostały wciagnięte. Dosłownie i w przenośni...
gość
2 lata temu
nie w temacie, ale ... czy szyszko będzie odpowiadał za nielegalne wycinanie drzew w puszczy? taki kowalski, jak wytnie drzewo, a ktoś podpi... to moze się liczyć z dużą karą, a ten ćwok?
Gość
2 lata temu
To b****o jest skonczone.Idealnie pasowali z tym kretaczem.
gość
2 lata temu
Kiedyś tylko takie zęby były i nikt nie narzekał,bo innych nie było 🙁
Czarna
2 lata temu
Pieniadze za kretyni ttlkiem latwo sie bierze a trudniej oddac kokainowa tancereczko...
ctefan
2 lata temu
a co tam u gąsiora gegawy oblubieńca zwanego ,,człowiek jajko''?
gość
2 lata temu
Była w Radzie Nadzorczej, a nie w Zarządzie spółki. To trochę co innego.
Gość
2 lata temu
Dlaczego pudel nie pisze o tym cudaku co groził dziecku wybiciem zębów?
gość
2 lata temu
tak sie pudel podniecił, żeby opublikować, że byk na byku w tekście haha
Gość
2 lata temu
No wiarygodności tej pani juz nie odzyska
Gość
2 lata temu
A mi jej szkoda. Wyglada na miłą :)