Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szroeder wypromuje się na Quebo? "Umiem sobie poradzić w show biznesie. Nie czuję się poszkodowana nagłym zainteresowaniem!"

109
Podziel się

Dziewczyna rapera Quebonafide zapewnia, że nie przeszkadza jej medialny związek, którym interesują się fani. "Mam grubą skórę".

Szroeder wypromuje się na Quebo? "Umiem sobie poradzić w show biznesie. Nie czuję się poszkodowana nagłym zainteresowaniem!"
bEqTOiTF

Polska scena muzyczna ma szczęście do gwiazd z Ciechanowa: oprócz Doroty Rabczewskiej urodził się tam jeszcze Jakub Grabowski, lepiej znany jako raper Quebonafide. Jakub jest ostatnio traktowany jak muzyczne objawienie, a w rozgłosie z pewnością pomaga mu fakt, że spotyka się z Natalią Szroeder, do tej pory zapomnianą gwiazdką sceny pop. Wygląda na to, że Quebo i Natalia świetnie bawią się medialnym zainteresowaniem, jakie wywołują.

Zainteresowanie mediów z pewnością przyda się Natalii, która właśnie promuje swoją drugą płytę. Wokalistka była ostatnio gościem Open FM, a w wywiadzie po raz kolejny przyznała, że bawi ją nagła popularność. Jej strategią jest właśnie wyśmiewanie informacji o związku z wytatuowanym raperem:

bEqTOiTH

Byłam tego świadoma od samego początku, pisano o mnie od samego początku, ale to nigdy nie było tak intensywne - powiedziała. To było jak kubeł zimnej wody, ale teraz zaczęłam robić sobie z tego jaja. (...) Byłam świadoma, że wchodząc w ten biznes, tak się stanie. (…) Ja mam grubą skórę. Ludziom też by się to przydało. Nie chcę reagować impulsywnie, tylko mieć chill z tym.

Natalia stwierdziła także, że nie czuje się poszkodowana zainteresowaniem, jakie wywołują z Quebobonafide. Wręcz przeciwnie - lubi pokazywać prywatność.

Nie czuję się poszkodowana. Jestem osobą, której życiem interesują się inni i luz. Dopóki to nie będzie godzić w moich bliskich, to mam grubą skórę i spoko. (...) Lubię się dzielić swoim życiem, dlatego można zobaczyć zdjęcia ode mnie z domu z Kaszub czy z moim bratem. Nie czuję się niekomfortowo i jestem w zgodzie ze sobą. Nie mam wpływu na to, czy ktoś sobie do tego dopisze historyjkę.

Na koniec Natalia zadeklarowała, że potrafi poradzić sobie w show biznesie i że mało co jest w stanie ją złamać. Brzmi to trochę jak chęć promocji kosztem nowego chłopaka...

bEqTOiTN

Nie ważę każdego słowa. Zanim powiem, to pomyślę, nie muszę się zatrzymywać - zwierzyła się. Dzięki takim sytuacjom jak ostatnio umacniam się w tym, że mogę dużo wytrzymać. Nie jest mnie łatwo złamać. Show biznes jest dla mnie dobrym miejscem, potrafię sobie w nim poradzić. Nie wszystko co się czyta, jest prawdą. Ale to nie tak, że pisze się same bzdury.

bEqTOiTO
bEqTOiUi
KOMENTARZE
(109)
Gość
3 lata temu
"Zrobię z ciebie celebrytke" rzekł ostatnio przecież
Gość
3 lata temu
To ten co ma duszę starca i nie umie walca?
Gość
3 lata temu
Kto to jest ten raper i kto to jest Szroeder ?
bEqTOiUj
Gość
3 lata temu
ostatnio na pudelku więcej przeprosin niż artykułów hihihi
Gość
3 lata temu
Mada mada Madagaskar
Najnowsze komentarze (109)
gość
3 lata temu
Jakub hahahaahhahahhahah
Gość
3 lata temu
Quebobonafide? Pudel, naucz się pisać!!
gość
3 lata temu
Po pierwsze to nie jest "Jakub" tylko Kuba :)
Gość
3 lata temu
Ohh, wzruszył mnie ten podziw do łez 😭 [😁]
Gość
3 lata temu
Tak jest
Gość
3 lata temu
Ten koleś bardzo się zeszpecił. Ten związek to tylko dla jakiejsś korzyści, potem się rozpadnie. Ona nie pasuje wogóle do niego
gość
3 lata temu
Ja swoich ciężko zarobionych pieniędzy nie wydam na żadnego celebrytę. No way!
gość
3 lata temu
Nie ma co wierzyć w ten show biznes hipokryzja skrojona, tak żeby było ładnie a od kuchni "bałagan" - ujęłam to dość subtelnie. Każdy tylko kasę liczy, byle na czym, byle na kim , tylko żeby waluta się zgadzała. Upadek człowieczeństwa.
bEqTOiUb
Gość
3 lata temu
On jest jednym z najpopularnienszych polskich muzyków młodego pokolenia :) jak nie najpopularniejszym
Gość
3 lata temu
W wieku 14 lat sluchalo sie rapu glownie paktofoniki ale potem czlowiek wyrasta I hip hop wydaje sie smieszny. Zrozumiesz to za jakiea 10 lat.
gość
3 lata temu
Nie wierze w ten komentarz ha ha ha Ale dobra ogarnę coś. Dziękuję w imię wszystkich, których obraziłeś -aś, bardzo miłe są diagnozy prze internet. Słuchasz innej muzyki i ok ja uważam, że każdy na tym świecie może znaleźć coś dla siebie, natomiast ty uważasz inaczej.
gość
3 lata temu
Współczujemy!
Gość
3 lata temu
Slucham harcore techno czyli konkretnej sieki ale natalia ciagle przewija sie w konarcyjnych radiach. A rapu sluchają dzieci I uposledzeni dorosli.
Gość
3 lata temu
Znam natalie śpiewala z liberem a tym patolu nigdy nie slyszalam wczesniej
...
Następna strona
bEqTOiUD