Beata Pawlikowska będzie motywować Irlandczyków za 35 euro: "W cenie biletu herbata i poczęstunek"

97
Podziel się

Skusicie się na wykład?

Beata Pawlikowska będzie motywować Irlandczyków za 35 euro: "W cenie biletu herbata i poczęstunek"

Beata Pawlikowska pomimo wielu lat w show biznesie nie przestaje zadziwiać swoich fanów. Choć małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim można by uznać za szczyt szaleństwa, okazuje się, że w wykonaniu podróżniczki to jedynie podnóże góry. Pawlikowska nie ukrywa, że stara się zarabiać pieniądze na wszystkim, czego się dotknie. Stąd wzięły się liczne publikacje, książki, a ostatnio również spotkania motywacyjne. Zostanie coachem zaowocowało bliską znajomością z Łukaszem Jakóbiakiem.

Pisarka najwyraźniej uznała, że jej misja w Polsce powoli dobiega końca i czas wyjść ze swoimi naukami poza granice kraju. Pawlikowska pojawi się więc 13 maja w jednym z irlandzkich hoteli, gdzie przez 6 godzin będzie pomagać ludziom w "odkrywaniu siebie i rozwijaniu potencjału, by ruszyć z miejsca". Na miejscu oczywiście będzie możliwość zakupienia książki Beaty z autografem, niestety, nie wiadomo której.

Codzienny pośpiech i rutyna sprawiają, że nie często zastanawiamy się nad tym, co tak naprawdę jest dla nas ważne w życiu, czy jesteśmy szczęśliwi, czy w naszym życiu czegoś brakuje, a jeśli tak, to jak to odkryć, gdzie poszukać . Beata Pawlikowska - motywuje, inspiruje i pokazuje tysiącom Polaków jak odnaleźć swoją drogę, jak żyć w zgodzie ze sobą - reklamują organizatorzy wydarzenia.

Bilety na konferencję kosztują 35 euro. W cenę wliczona jest kawa lub herbata i poczęstunek.

Zapłacilibyście 150 złotych za wykład Beaty Pawlikowskiej i słone paluszki?

KOMENTARZE
(97)
gość
2 lata temu
Lubiłam jej audycję w radiu Zet,ciekawie opowiada o podróżach i na tym się zna.A jeżeli chodzi o psychologię i pracę z ludzką psychiką to pozostawiłabym to specjalistom. Może mówić o swoich doświadczeniach,może to komuś pomoże,zmotywuje go do walki,do ruszenia z miejsca ale nie jest psychologiem,psychiatrą więc powinna to zostawić bo można bardziej zaszkodzić niż pomóc.
gość
2 lata temu
Janusz biznesu za granica...
Gość
2 lata temu
W swojej ksiazce w dzungli zdrowia pisze ze powinno sie pracowac do smierci a tylko lewniwi ida na emeryture. Heh!
gość
2 lata temu
Republic of Ireland (Ennis) nie ma nic wspolnego z Great Britain wiec zmiencie tytul!!!
Gość
2 lata temu
Pudel nie chce pisac o Rafalali, gdyby ktos z pisu to zrobil Pudel napisalby już z 10 artykułów
Najnowsze komentarze (97)
gość
2 lata temu
Gwoździem programu był ten żenujący wywiad
gość
2 lata temu
niech powie jak wyglądał seks z gejem Cejrowskim
Gość
2 lata temu
Nawiedzony babsztyl.I dobrze ze nie ma jej w Zet
Gośćq
2 lata temu
35 euro w Irlandii to nie to samo co 150 pln przy polskich zarobkach.
gość
2 lata temu
polacy za granica to typowe karaluchy. w 90% potworna, zacofana, wiesniacka s*****z i beneficiary rozmnażające się dla paru złotych
gość
2 lata temu
ludzie przyjdą. Posłuchają, miło spędzą czas. Nie zazdrośćcie Beacie, ona jest OK
Gość
2 lata temu
Kobieta ciekawie mówi,bardzo fajnie się jej słucha
Ola
2 lata temu
Kobieta leczącą swoje kompleksy i ćpunki młodzieżowej próbuje mówić jak ludzie mają żyć ? Celebrycki biznes bez żadnej merytorycznej wartości.Uwolnila się od ćpania i Cejrowskiego i uważa że jest fachowcem od człowieka. Jej książki powinny mieć wstęp to moje doświadczenia a ty robisz co uważasz. Jednak ekspert celebrycki się jak zarabiać. Biedna emocjonalnie mała dziewczynka bo nie kobieta. Lubię podróżników w jej przypadku podróże sacucuecxka od życia. Ekspert macie życia bez rodziny.
Alicja
2 lata temu
Burzliwe życie nastolatki ...psychiatria się kłania i pan Cejrowski. Podobne przyciąga podobne. Książki bardzo infantylne życzeniowe podejście jestem kreacjonistka. Będzie padać deszcz a ja mam dobry dzień woow ...odkrycie Beaty. Zarabia kasę mówiąc co ludzie mający kryzysy mają robić. Zero wiedzy merytorycznej. Dobrze się powodzi bo zarobiła na naiwnych. A ludzie myślą że ten rodzaj manipulacji infantylnej pomaga. Kasę zarobiła i super tylko brak mi tu etyki o której mówi Beata. Oczy ma zawsze dla mnie ćpuna....
Gość
2 lata temu
Będzie uczyć nie Brytyjczyków a Irlandczyków....
Anka,o matko ...
2 lata temu
Kto ja tak umalował?wygląda jak ta pobita przez psychotrenera.... ratunku!!!
ggg
2 lata temu
Pani Beatko proszę poszukać w internecie jak pomalować powieki by było dobrze.....bo nie jest.Trzymam kciuki.
Gość
2 lata temu
Kompletna wariatka
gość
2 lata temu
op*****l sie pudlu ty i twoje redaktory z ukrainy nie dorastacie jej do piet.
...
Następna strona