Trwa ładowanie...
Przejdź na

Strasburger jednak chce mieć dziecko? "Jeśli się zdarzy, to weźmiemy za nie całkowitą odpowiedzialność"

154
Podziel się

"Nie planujemy na razie powiększenia rodziny. Nie mówimy też kategorycznie "nie"" - zapewnia w tabloidzie. "Ocenę moralną, co mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie". 

Strasburger jednak chce mieć dziecko? "Jeśli się zdarzy, to weźmiemy za nie całkowitą odpowiedzialność"
bCNOAMUR

Miesiąc temu menedżerka Karola Strasburgera, Małgorzata Weremczuk potwierdziła publicznie, że są już oficjalnie parą i planują wspólne dziecko:

Taktownie poczekała z tym ogłoszeniem do czasu uzyskania rozwodu z dotychczasowym mężem, z którym wzięła ślub niecałe cztery lata wcześniej. Na szczęście nie zdążyli zdecydować się na dziecko, zresztą Małgorzata nie miała do tego głowy, bo była zajęta wspieraniem Strasburgera po śmierci ukochanej żony Ireny.

bCNOAMUT

Z czasem tak się zbliżyli się do siebie, że Weremczuk doszła do wniosku, że warto na wszelki wypadek się rozwieść. Jak ujawnił Karol, mniej więcej rok temu zrozumieli z menedżerką, że nie mogą bez siebie żyć.

Małgorzata zapewnia, że doskonale się uzupełniają i mają podobne plany na przyszłość, obejmujące wspólne dziecko, jednak siedemdziesięcioletni Strasburger w niedawno udzielonym wywiadzie nieco ostudził jej zapał, zapewniając, że nie planuje dziecka ani ślubu.

Być może od tamtej pory odbyli poważną rozmowę, bo w najnowszej rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie nie jest już taki stanowczy.

Niektórym trudno jest znaleźć drugą połówkę, jeśli wyznają tradycyjne wartości. Wiele kobiet przestało budować domowe zacisze - wyjaśnia z wyrzutem. Na obiady chcą chodzić do restauracji. Prowadzenie domu w ogóle ich nie interesuje. Czy taki dom ma szansę na przetrwanie? Małgosia świetnie gotuje, a ja lubię jej dostarczać do kuchni zdrowe, smaczne produkty. Nie planujemy na razie powiększenia rodziny. Nie mówimy też kategorycznie "nie". Po prostu cieszymy się szczęściem jakie nas spotkało. A jeśli zdarzy się nam dziecko, weźmiemy za nie pełną odpowiedzialność. Powtórzę się, ale ocenę moralną co mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie i uczciwie oceni siebie. Może taka ocena okaże się dla niego zbawienna, sprawi, że polepszy swoje życie? Jeśli ktoś wie, co znaczy miłość, wszystko zrozumie.

bCNOAMUZ
bCNOAMVa
bCNOAMVu
KOMENTARZE
(154)
Gość
2 lata temu
Noi niech sobie układa życie bo przecież każdy ma do tego prawo.
Gość
2 lata temu
Jest wdowcem byłej żonie krzywdy nie robi to chłop może życie sobie układać na nowo. A ta jego menadżerka? No cóż chyba poczuła piniądz
Gość
2 lata temu
I dobrze. Szczescia zycze!
bCNOAMVv
Gość
2 lata temu
Lubie Karola i jego suchary
gość
2 lata temu
I dobrze,lepiej stary ojciec,który zajmie się dzieckiem niż młody,który ma dziecko gdzieś,albo taki,który ucieka jak się dowie,że dziecko się pojawi.
Najnowsze komentarze (154)
Gość
2 lata temu
Raczej wiek na dziadka
Gość
2 lata temu
Zawsze myslalam, ze to taki rozsadny mezczyzna, a tymczasem......... Jak mozna sie pomylic?
Gość
2 lata temu
Najzabawniejsze jest to, że oni mają te wasze zawistne komentarze w d...ie
Gość
2 lata temu
Czy wy o niczym innym nie potraficie pierniczyc tylko o dzieciach? Ludzie mają inne plany, naprawdę dziecko nie dla każdego jest spełnieniem marzeń
BRYLANT
2 lata temu
Karol mówi poważnie,czy znów żartuje???
adi
2 lata temu
wprzyszłym roku bedzie maił tyle lat ile wynosi wiek przeciętnej umieralności mężczyzn w Polsce i on planuje dziecko , ja pi.....olę
gość
2 lata temu
To był najprzystojniejszy młody aktor
gość
2 lata temu
Żal mi gościa, czy ta laska jest z Białegostoku?
bCNOAMVn
gość
2 lata temu
za pare lat trzba bedzie brac odpowiedzialność za niego. Dziadek chce sie pochwalic ze jeszcze bzyka-tragedia
Critix79
2 lata temu
To może reklamować środki na STANIE i polepszy przy okazjii STAN konta. Jest taki chamski wierszyk "Wiagrowym dziadkiem byłem, młode D pieprz..."
Gość
2 lata temu
Boże jacy faceci są g***i ... tragedia.
Gość
2 lata temu
Myślałem że seks to tylko po ślubie Panie gumę załóż i wstydu oszczędz
Govść
2 lata temu
To on ma juz 70 lat? Wow!
Gość
2 lata temu
Zycze szczęścia to co ze młodsza, to super facet niejedna by sie zakochała a wy juz poleciała na pieniądze zazdroscicie ,nieładnie,nieladnnie
...
Następna strona
bCNOAMVP