Środa 02.05.2018 10:15

Strasburger jednak chce mieć dziecko? "Jeśli się zdarzy, to weźmiemy za nie całkowitą odpowiedzialność"

Karol Strasburger Małgorzata Weremczuk

Miesiąc temu menedżerka Karola Strasburgera, Małgorzata Weremczuk potwierdziła publicznie, że są już oficjalnie parą i planują wspólne dziecko:

Młoda kochanka Strasburgera PLANUJE Z NIM DZIECKO: "Jeśli tak się zdarzy to cudownie. Nie wyobrażam sobie tego, by nie być mamą"

Taktownie poczekała z tym ogłoszeniem do czasu uzyskania rozwodu z dotychczasowym mężem, z którym wzięła ślub niecałe cztery lata wcześniej. Na szczęście nie zdążyli zdecydować się na dziecko, zresztą Małgorzata nie miała do tego głowy, bo była zajęta wspieraniem Strasburgera po śmierci ukochanej żony Ireny.

Z czasem tak się zbliżyli się do siebie, że Weremczuk doszła do wniosku, że warto na wszelki wypadek się rozwieść. Jak ujawnił Karol, mniej więcej rok temu zrozumieli z menedżerką, że nie mogą bez siebie żyć.

Małgorzata zapewnia, że doskonale się uzupełniają i mają podobne plany na przyszłość, obejmujące wspólne dziecko, jednak siedemdziesięcioletni Strasburger w niedawno udzielonym wywiadzie nieco ostudził jej zapał, zapewniając, że nie planuje dziecka ani ślubu.

Być może od tamtej pory odbyli poważną rozmowę, bo w najnowszej rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie nie jest już taki stanowczy.

Niektórym trudno jest znaleźć drugą połówkę, jeśli wyznają tradycyjne wartości. Wiele kobiet przestało budować domowe zacisze - wyjaśnia z wyrzutem. Na obiady chcą chodzić do restauracji. Prowadzenie domu w ogóle ich nie interesuje. Czy taki dom ma szansę na przetrwanie? Małgosia świetnie gotuje, a ja lubię jej dostarczać do kuchni zdrowe, smaczne produkty. Nie planujemy na razie powiększenia rodziny. Nie mówimy też kategorycznie "nie". Po prostu cieszymy się szczęściem jakie nas spotkało. A jeśli zdarzy się nam dziecko, weźmiemy za nie pełną odpowiedzialność. Powtórzę się, ale ocenę moralną co mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie i uczciwie oceni siebie. Może taka ocena okaże się dla niego zbawienna, sprawi, że polepszy swoje życie? Jeśli ktoś wie, co znaczy miłość, wszystko zrozumie.

Strasburger jednak chce mieć dziecko? "Jeśli się zdarzy, to weźmiemy za nie całkowitą odpowiedzialność"

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (199)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 199
Odpowiedz
34 62
zgłoś
Alicja 02.05.2018 10:17
Na pamięć swojej zmarłej żony, z którą przeżył tyle lat- wstydziłby się chłop.
Odpowiedz
126 23
zgłoś
Gość 02.05.2018 10:18
I dobrze. Szczescia zycze!
Odpowiedz
36 12
zgłoś
Gość 02.05.2018 10:18
I bardzo dobrze!!! Szczęścia ♥️♥️♥️
Odpowiedz
33 12
zgłoś
gość 02.05.2018 10:19
Wypada zyczyc powodzenia.
Odpowiedz
171 17
zgłoś
Gość 02.05.2018 10:19
Noi niech sobie układa życie bo przecież każdy ma do tego prawo.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 199