Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal krytycznie o polskiej prawicy: "Ci wszyscy KARTOFLANI CHŁOPCY chcą decydować o losie pięknych kobiet"

238
Podziel się

"Ich brzydota jest i wewnętrzna, i zewnętrzna" - przekonuje muzyk w "Gazecie Wyborczej".

Nergal krytycznie o polskiej prawicy: "Ci wszyscy KARTOFLANI CHŁOPCY chcą decydować o losie pięknych kobiet"
bDojQrDp

Adam Darski, lider black metalowego zespołu Behemoth, od lat ma swoje grono zagorzałych fanów, składające się w większości z wielbicieli wykonywanej przez niego muzyki. Ponieważ twórczość Behemotha trudno zaliczyć do kręgu muzyki popularnej, Darskiemu raczej daleko do popularności Sławomira czy Zenona Martyniuka. Szersza publiczność poznała go dopiero dzięki romansowi z Dodą i udziałowi z pierwszej edycji The Voice of Poland.

Darski, używający artystycznego pseudonimu Nergal, nie stroni od prowokacji. Lubi wywoływać kontrowersje w starym dobrym stylu Ozzy’ego Osobourna z jego najlepszych czasów, chociaż nie posunął się, jak dotąd do do odgryzania głów żywym gołębiom. Lubi za to czasem podrzeć Biblię na scenie, przerobić polskie godło, czy w jakiś inny sposób obrazić wrażliwe katolickie sumienia i za to regularnie spotykają go przykrości w sądzie. Ostatnio jednak może mówić o sukcesie, gdyż gdański sąd uniewinnił go od zarzutu wprowadzenia do godła "elementów o charakterze satanistycznym i antychrześcijańskich".

Gorzej poszło z chałupniczym nagraniem, opublikowanym z okazji Dnia Kobiet, na którym Nergal śpiewa utwór dla dzieci zatytułowany Marcowy kwiatek do... figurki penisa z przyczepionym do niego wizerunkiem ukrzyżowanego Chrystusa. Wtedy muzykowi naprawdę zrobiło się głupio i postanowił wytłumaczyć się z tego się w najnowszym wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

bDojQrDr

To był głupi sztubacki żart, nie mieszajmy tego w ogóle z poważnymi rzeczami, które robię - apeluje w wywiadzie. Nie będę się upierał, że mam jakieś wysublimowane poczucie humoru. Ale chyba głupsze jest traktowanie internetowego żartu jako jakiejś artystycznej prowokacji. Wrzucasz do sieci film, żeby rozbawić fanów, idziesz pobiegać, wracasz po dwóch godzinach i nagle się okazuje, że obraziłeś pół Polski, a jakieś oślizgłe typy już zbierają fejm na zapowiadaniu, że postawią cię za to przed sądem i wpakują do więzienia”.

Przy okazji Darski sugeruje, że jest właściwie feministą, a już na pewno estetą i są to dwie ważne powody, dla których mu nie po drodze z politykami Prawa i Sprawiedliwości.

To mali ludzie. Do tego wyjątkowo brzydcy - ocenia w wywiadzie. Patrzę na człowieka holistycznie, wnętrze i powierzchowność stanowią całość. I uważam, że wygląd ma znaczenie – odbija się w nim dusza. Nie chodzi o to, że ktoś ma ładną twarz, jak z reklamy, a ktoś inny ma mniej oczywiste rysy, chodzi o to, że na twarzach tych ludzi wykwita ich cały resentyment, mściwość i zacietrzewienie. Gdybym miał określić jednym słowem polityków polskiej prawicy, to określiłbym ich jako "kartoflanych”. Ich brzydota jest i wewnętrzna, i zewnętrzna. To zresztą prawie sami mężczyźni. Brakuje mi kobiet u władzy. One są piękniejsze. Także wewnętrznie. I tu też czuję potrzebę sprzeciwu. Nie mogę już patrzeć na brzydkich mężczyzn, którzy chcą decydować o losie pięknych kobiet. To jest nasza narodowa katastrofa. To, że ci wszyscy kartoflani chłopcy, księża i biskupi chcą zaglądać paniom do wagin i decydować, co powinno z nich wychodzić. Cieszę się, że kobiety w końcu pokazują im środkowy palec. Mam nadzieję, że prawica się wypier*oli. Że to będzie właśnie gwóźdź do jej politycznej trumny. Od dawna nie głosowałem. Przeważnie nie było mnie w kraju, gdy odbywały się wybory. Oczywiście, biję się w pierś. Przyczyniłem się do sukcesu PiS. Stałem się ofiarą swojej naiwności i lenistwa. W najbliższych wyborach zagłosuję. Mam nadzieję, że podobnych osób będzie więcej.

Zgadzacie się z nim?

bDojQrDx
bDojQrDy
bDojQrDS
KOMENTARZE
(238)
gość
3 lata temu
Neonail testuje na zwierzetach a krupa reklamuje ta firme. Chyba cos nie halo??? Co myslicie???
Gość
3 lata temu
Ty za to śliczny i mądry🙄
gość
3 lata temu
Nergal chcesz błyskać humorem, super. Zostaw Biblię i Krzyż, bo to nie jest śmieszne. Szukasz jedynie rozgłosu przez prowokacje.
bDojQrDT
rty
3 lata temu
ten koleś to zwykły śmieć . Skoro jest taki antyreligijny to niech porwie koran ... na pewno tego nie zrobi bo wie że by mu łeb ucieli. Zwykły p*****k i nic więcej.
Gość
3 lata temu
Nie lubię gościa. Nie jestem fanem Dody ale to jak on jej się "odwdzięczył", pokazało dla mnie jakim jest bez adziejnym facetem.
Najnowsze komentarze (238)
gość
3 lata temu
P***a na liścia.
gość
3 lata temu
Pies z kulawą nogą o chłopie nie słyszał, póki się nie wylansował na plecach dody. Teraz wielki celebryta uzurpujący sobie prawo do moralizowania i pouczania jak wielu innych celebrytów w tym kraju, którzy oderwani są od rzeczywistości. A idźcie taplać się w tym własnym bagnie i dajcie nam normalnym ludziom żyć po swojemu, my też mamy rozum i wiemy co dla nas dobre nie musicie nas "znawcy od ścianek " pouczać. A tak na marginesie to w PO i Nowoczesnej nergal widzi samych przystojniaków z pięknymi duszami ? To ja już wolę tych brzydkich bo przynajmniej troszczą się o Polaków a nie tylko o bogaczy jak ci niby ładniejsi.
czekam
3 lata temu
Ja cie spotkam kiedys na ulicy Panie szatan, zobaczymy co zostanie z diabla po spotkaniu z wiernym......
wlad
3 lata temu
idź odpadzie i zostaw swoje mądrości w toalecie...a może coś spalisz ????
gość
3 lata temu
Obkropny osilzgly typ.
gość
3 lata temu
no proszę " mądry piękniś" zabrał głos
Gość
3 lata temu
Białaczkę dało się wyleczyć ale Twojego państwa podłości i głupoty już nie. Zły czlowiecze myślisz że jesteś atrakcyjny i piękny tymczasem jesteś po prostu wstrętny.
Gośćfafa
3 lata temu
Nergal!Jestes smieciem i cwelem.Niebawem wy...bie ci w kly smieciu niemyty
bDojQrDL
Gośćfafa
3 lata temu
Nergal!Jestes smieciem i cwelem.Niebawem wy...bie ci w kly smieciu niemyty
gość
3 lata temu
Nie tylko o ieknych ko Bietach chca devcydoWac , o wszystkich koBietach
gość
3 lata temu
On za to atrakcyjny z tymi zakolami, które kończą się na potylicy. Btw. Premier Morawiecki jest wyjątkowo przystojny. A podobno ma w tym roku 50 lat.
gość
3 lata temu
Behemot może i jest fajny ale Darski to k****n udajacy inteligenta...taki Wojewódzki hevymetalowy...
Gość
3 lata temu
Brzydki, chory i g***i.
gość
3 lata temu
PIS to nie prawica tylko lewica pełną parą!
...
Następna strona
bDojQrEn