Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lidia Owsiak o początkach małżeństwa z Jurkiem: "Kłóciliśmy się tak bardzo, że byliśmy o krok od rozwodu"

79
Podziel się

"Jurek zawsze był ciepłym i kochającym mężczyzną, choć - jak to facet - potrafi być okropny" - ujawnia w tygodniku "Życie na gorąco". "Są u nas i burze, i ciche dni, ale w tym wszystkim bardzo się uzupełniamy". 

Lidia Owsiak o początkach małżeństwa z Jurkiem: "Kłóciliśmy się tak bardzo, że byliśmy o krok od rozwodu"
bCzQDUXV

Lidia i Jerzy Owsiakowie są parą od prawie 42 lat. Wychowali dwie córki i razem pracują w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uchodzą za jedno z najbardziej kochających się i wiernych małżeństw w show biznesie. Nigdy nie było ani jednego skandalu obyczajowego z ich udziałem, a nie brakuje im wrogów, gotowych rozdmuchać każde nieporozumienie do rozmiarów afery.

W kwietniu tego roku, gdy Lidia Niedźwiedzka - Owsiak odbierała nagrodę Kobiety Roku na gali Twojego Stylu, mąż wkroczył na scenę, by publicznie wyznać jej miłość.

Dziękuję ci za to, jak wspaniale wychowałaś nasze córki - wyznał. Mają swój świat, może trudny jak na dzisiejsze czasy, ale mądry i delikatny, w którym wyraźnie zaznaczone jest to, co dobre i to, co złe. Jestem z nich bardzo dumny. Mnie też nauczyłaś, żeby patrzeć na świat kobiet zupełnie inaczej, bo z rozwagą. *Kocham cię, że bierzesz mnie takiego jakim jestem. *

bCzQDUXX

Jednak, jak się okazuje, między Owsiakami nie zawsze układało się idealnie. Najwięcej problemów nazbierało się na początku ich małżeństwa.

Początki naszego małżeństwa były piękne, wielka miłość i fascynacja, a potem zaczęliśmy dostrzegać swoje wady. Na początku kłóciliśmy się tak bardzo, że byliśmy o krok od rozwodu - wyznała Lidia Niedźwiedzka-Owsiak w rozmowie z tygodnikiem Życie na gorąco. Powiedziałam do Jurka, że małżeństwo to układ dwojga ludzi z różnych rodzin, różnie wychowanych. Zaproponowałam mu, żeby każde z nas zrezygnowało z czegoś dla dobra drugiego, bo inaczej się pozabijamy. Przemyśleliśmy sobie pewne sprawy i zaczęliśmy bardziej się starać, by nie ranić siebie nawzajem. Mamy inne charaktery. Są u nas i burze, i ciche dni, ale w tym wszystkim bardzo się uzupełniamy. To, że tyle lat wytrzymujemy ze sobą, możemy pracować i tworzymy fajną rodzinę świadczy o tym, że jest nam po prostu ze sobą dobrze. Jurek zawsze był ciepłym i kochającym mężczyzną, choć - jak to facet - potrafi być okropny, ale z drugiej strony pamięta o każdej rodzinnej uroczystości. Jest czuły i uwielbia dawać kwiaty i prezenty. Dostaję je nie tylko na rocznice ślubu, ale także na co dzień, bez okazji.

bCzQDUYd
bCzQDUYy
KOMENTARZE
(79)
Gość
2 lata temu
Wzajemny szacunek i miłość jest najważniejsza.
lens
2 lata temu
Fajne 👍 małżeństwo,na pewno im lekko nie było ale przetrwali😉💖 uczcie się młodzi jak można zawalczyć o małżeństwo a nie biegnąc od razu po rozwód i szybko zawrzeć następny...jeżeli są silne fundamenty małżeństwa to nie ma bata by się rozpadło 👍 życzę dużo dobrego Wam kochani w czasach rozwodów jesteście ewenementem 😘😊😁 👍
Gość
2 lata temu
Ważne to żeby kochać.. Nie poddawać sie. Dbac o siebie nawzajem
bCzQDUYz
Gość
2 lata temu
I tak to wygląda w życiu, nie słodkie okładki bulwarówek tylko ciężka praca nad związkiem!
Gość
2 lata temu
Żadne małżeństwo nie jest idealne, dlatego tak ważna jest miłość, która pomaga przezwyciężyć niedoskonałości
Najnowsze komentarze (79)
Gość
rok temu
Kogo to interesuje, każdy ma problemy i życiowe rozterki...
gość
2 lata temu
Kobieto !! przy jakim mężu, miałabyś tyle pieniędzy, za nic ???????
gość
2 lata temu
Wydaje mi się fałszywy. Jeśli sąd go musi zmuszać do pokazania faktur to znaczy że coś nie tak z tymi jego interesami
Gość
2 lata temu
Krok od rozwodu... Ale kasiorka z WOŚP scementowala związek? Haha
gość
2 lata temu
Fajni ludzie:)
gość
2 lata temu
Jak to mnie podbudowalo ze jednak mozna mozna byc z soba
Gość
2 lata temu
Przydałaby się jakaś operacja
gość
2 lata temu
dokładnie. Że ktoś ma wątpliwości co do Owsiaka - to wcale nie znaczy, że mu nie przeszkadzają misiewicze.
bCzQDUYr
gość
2 lata temu
Miejsce owsika jest w d.....
1111
2 lata temu
ona wygląda jak jego matka
gość
2 lata temu
pieniązki łączą co nie? Ona obrzydliwa gruba r*****a on też p******y, ale on kura znosząca złote jaja a ona księgowa. Jestem przecisko PIS ale i przeciwko osiwakowi i jego bojówkom na wzór brunatnych. Są LEPSZE FUNDACJE niż to badziewie
gość
2 lata temu
Stare prymitywne capy lupia oglupialych p*******w,wstyd.
gość
2 lata temu
dorobili się jak Rumuni dzięki żebrzącym dzieciom
Jerry
2 lata temu
Ale po tym jak wpadliśmy na zloty biznes w wysyłaniu żebrających dzieci na ulicę, to niesnaski poszły na bok :)
...
Następna strona
bCzQDUYT