Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siedemnastolatek oświadczył się 77-latce po dwóch tygodniach znajomości! "WIEK JEST LICZBĄ"

373
Podziel się:

"Nawet gdy miałem 13, 14 lat, fascynowały mnie starsze kobiety" - wyznaje Gary Hardwick. "Wychowywała mnie babcia”.

Siedemnastolatek oświadczył się 77-latce po dwóch tygodniach znajomości! "WIEK JEST LICZBĄ"
bETVTZyZ

Podczas gdy związki starszych mężczyzn z kobietami w wieku ich córek lub nawet wnuczek nie budzą większych emocji, a jeśli już to zazdrość rówieśników pana młodego, związki starszych kobiet z młodszymi mężczyznami ciągle walczą o społeczną akceptację. Długo trwało zanim małżeństwo Emmanuela Macrona ze starszą o 25 lat nauczycielką Brigitte przestało budzić sensację, chociaż dzieli ich ta sama różnica wieku co Donalda i Melanię Trumpów.

Tymczasem The Sun postanowił zaszokować swoich czytelników historią dziewiętnastoletniego Gary’ego Hardwicka, który od dwóch lat jest szczęśliwym mężem starszej od niego o 53 lata Almedy. Poznali się w pizzerii gdy Gary miał 17 lat, a Almeda 77.

Jak wspomina Gary, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

bETVTZzb

Spojrzałem jej w oczy i z miejsca się zakochałem. Pierwszą rzeczą, która ujęła mnie w Almedzie, były jej piękne, wspaniałe niebieskie oczy i osobowość - ujawnia. Jest zawsze uśmiechnięta, od razu poczuliśmy, że pasujemy do siebie. Była między nami niesamowita chemia. Nigdy nie pociągały mnie młodsze kobiety. Nawet gdy miałam 13 lub 14 lat, fascynowały mnie starsze kobiety i kiedy zwierzyłem się z tego babci, która mnie wychowywała, bałem się, jak to przyjmie. Ale ona to zaakceptowała.

Chociaż Gary dopiero co zakończył nieszczęśliwy związek z inną panią po siedemdziesiątce, poczuł się gotów na nową miłość do tego stopnia, że po zaledwie dwóch tygodniach znajomości oświadczył się Almedzie.

Wiedziałem, że jest to kobieta, z którą chcę spędzić życie - zapewnia. Nigdy bym sobie nie wybaczył, gdybym pozwolił jej odejść. Wiele osób latami czeka na ślub, ale my byliśmy pewni swoich uczuć, więc od razu podjęliśmy decyzję. Jestem naprawdę dojrzały jak na swój wiek. Noc poślubna była niesamowitym przeżyciem. Jest cudowną kochanką.

Almedzie też nie przeszkadzało, że narzeczony jest młodszy od jej starszego wnuka.

bETVTZzh

Jeśli kogoś kochasz, wiek jest po prostu liczbą - wyjaśnia. Teraz jesteśmy szczęśliwymi bratnimi duszami.

Początkowo było z tym trochę kłopotu, bo plany małżeńskie babci wzbudziły niepokój 22-letniego Aarona i Indiany, a także syna Almedy. Ostatecznie wnuki pogodziły się z decyzją babci, jednak syn od dnia ślubu nie utrzymuje z nią kontaktu.

Kiedyś nazwałem Gary’ego dziadkiem - przyznaje Aaron. Byłem wtedy bardzo pijany...

Gary i Almeda mieszkają Maryville w stanie Tennessee i zarabiają na swoim związku. Niedawno wprowadzili do sprzedaży kubki i długopisy ze swoimi podobiznami, prowadzą także kanał na YouTubie, gdzie promują związki z dużą różnicą wieku.

bETVTZzi

Chcemy realizować nasze marzenia na YouTubie i przekonywać coraz więcej, że wiek to tylko liczba i nie powinien mieć znaczenia - wyjaśnia Gary.

bETVTZzj
bETVTZzC
KOMENTARZE
(373)
Gość
4 lata temu
Dla mnie obleśne tak samo jak stary dziad i nastolatka🤮
Gość
4 lata temu
Sobie chociaż babcia poujeżdża na stare lata.
gość
4 lata temu
jakies zaburzenie chyba odwrotnie do pedofili
bETVTZzD
Gość
4 lata temu
No cóż. Każdy lubi co innego;)
Gość
4 lata temu
Mój mąż jest młodszy ode mnie 5 lat. Ja mam 32 - on 27. Twierdzi, że kochałby mnie nawet gdybym miała teraz 60. Coś w tym jest xD
Najnowsze komentarze (373)
gość
4 lata temu
Ciekawe czy ten chłoptaś pracuje czy babcie utrzymują go z emerytury?
gość
4 lata temu
liczą sie zera na koncie
gość
4 lata temu
Bardzo dobrze a dziadki mogą mieć młodziutkie? wtedy nikt nie mówi a fuj. Każdy żuje tak jak mu pasuje . i nikt nikogo nie powinien krytykować, Tyle w temacie
Gość
4 lata temu
To jest glupota co tu pisza. Poznal ja jak mial 17 lat a wczesnie mial zwiazek z inna starsza pania. To ile on mial lat jak te zwiazki zaczynal? 14?
gość
4 lata temu
Hahahahaha to mnie rozsmieszylo
gość
4 lata temu
Wcale nie przeszkadza różnica wieku. A za 9 miesięcy urodzi mu chłopca lub dziewczynkę. A może bliźniaki,.
psycho_test
4 lata temu
Na pewno ma jakieś deficyty emocjonalne i traumy psychiczne, ktoś go za małego dzieciaka skrzywdził, dlatego szuka teraz opieki u "mamy" lub "babci".
Gość
4 lata temu
On d***l ona i*****a fujjjj
bETVTZzv
gość
4 lata temu
dziewiętnastoletniego Gary’ego Hardwicka, który od dwóch lat jest szczęśliwym mężem starszej od niego o 53 lata Almedy. Poznali się w pizzerii gdy Gary miał 17 lat, a Almeda 77. Jak sie poznali bylo 60 lat roznicy, po 2 latach w zwiazku jest 53 :D
gość
4 lata temu
pobedzie z nia babka kipnie, spadek dostanie.
gość
4 lata temu
I gitara!
gość
4 lata temu
hmmm...zarabia na instagramie i yt na zwiazku ze starsza kobieta, tyle w temacie
Gość
4 lata temu
Twarz pomarszczona, ale może ciało ładne. Facet po prostu lubi być wnusiem babuni.
Roy
4 lata temu
Nie głupcze, ta Pani żyje! Dosłownie to jesteś durniem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETVTZAo
bETVTZAp
bETVTZAq
bETVTZAr
bETVTZAs
bETVTZzX