Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśki wspominają piękne i trudne chwile swojego związku: "Narodziny Lary miękko przykryły całą historię"

241
Podziel się

"Każdy miewa trudne momenty. I to jest tylko nasz wybór, którą drogą chcemy pójść" - tłumaczy Karolina Ferenstein-Kraśko. "Czy chcemy o siebie zawalczyć i być razem, czy się ugniemy".

Kraśki wspominają piękne i trudne chwile swojego związku: "Narodziny Lary miękko przykryły całą historię"
bDAYGIth

Kiedy Piotr Kraśko spotkał Karolinę Fereinstein, był mężem Dominiki Czwartosz. Rozwiódł się z nią w 2004 roku, a cztery lata później poślubił Karolinę. Kiedy brali ślub, na świecie był już ich starszy synek Konstanty. W najnowszym wspólnym wywiadzie dla Gali Piotr ujawnia, czym ujęła go Karolina.

Pamiętam, że miała na sobie białe bryczesy i niebieską koszulę - wspomina. To musiało być w trakcie zawodów, bo miła jeszcze oficerki. I chyba wtedy pierwszy raz widziałem kobietę w takim stanie i stroju, bo wyglądała bardzo filmowo. Kiedyś umiejętność jazdy konno wydawała mi się czymś niemal nadludzkim. Wsiąść na konia i galopować, skakać, pokonywać przeszkody? Myślę, że jest coś niezwykłego w kobietach bardzo dobrze jeżdżących konno. One mają niezwykłą siłę ducha. Bo zapanowanie nad zwierzęciem, które waży 700 kilogramów nie jest łatwym zadaniem i musisz je przekonać, by zrobiło coś, czego ty chcesz, ale siłą tego nie osiągniesz. Tym bardziej widok niezwykle delikatnej, pięknej kobiety, która panuje nad tym zwierzęciem bardzo mi zaimponował.

Niestety, olśnienie Kraśki o mało co nie powtórzyło pięć lat temu, gdy prezenter, jak zapewnia Kuba Wojewódzki, który postanowił zostać samozwańczym kronikarzem tej romantycznej historii, zadurzył się w najlepszej przyjaciółce żony. Co gorsza, z wzajemnością. Wojewódzki wspomina to jako sytuację, gdy "koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej i rozpier*oliła., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein"

bDAYGItj

Ferenstein nie od razu dała się przekonać, że warto ponownie zaufać niewiernemu mężowi. Ostatecznie zrobiła to pod pewnymi warunkam i po wielu egzotycznych podróżach uznała, że warto dać Piotrowi jeszcze jedną szans. Z urlopu na Malediwach wróciła już w trzeciej ciąży.

Najmłodsze dziecko pary przyszło na świat dwa lata temu, *trzy dni po tym, jak nowy prezes Jacek Kurski wyrzucił Kraśkę z TVP za "rzucanie diabelskich spojrzeń". *

bDAYGItp

Małżonkowie zapewniają chórem, że nie chcą tego za bardzo wspominać.

Narodziny Lary miękko przykryły całą historię - ujawnia Karolina. Kiedy Piotr stracił pracę, a ja rodziłam, to tylko widziałam w jego oczach przerażenie, ale na zewnątrz udawał, że wszystko jest w idealnym porządku. To są także takie momenty, kiedy czujesz, że mężczyzna, który trzyma swoje nowo narodzone dziecko jest właśnie tym, z którym chcesz spędzić życie. Wracam do tego, bo życie nie opiera się tylko na słowach, ale też na gestach, na czynach. Podczas porodu był ze mną jakiś problem i kiedy zobaczyłam przerażenie Piotra, zanim lekarze podali mi maskę tlenową i zapanowali nad sytuacją, tę miłość, to, że oddał natychmiast córkę i pędził do mojego łóżka, by być ze mną - nic już tego nie przekreśli. Żadne trudne sytuacje życiowe. Każdy miewa trudne momenty. I to jest tylko nasz wybór, którą drogą chcemy pójść. Czy chcemy o siebie zawalczyć i być razem, czy się ugniemy. My żyjemy dla siebie. I nasze wybory są naszymi wyborami. Dobre czy złe - są dla nas i naszej rodziny.

bDAYGItq
bDAYGItK
KOMENTARZE
(241)
Gość
3 lata temu
Warszawa to jeden wielki burdel serio same rozwody zdrady dubaje
gość
3 lata temu
Ooo nosek i cycki zrobione
eeech
3 lata temu
Szczescie na POKAZ a w domu wiory leca! Ps. jakos wczesniej, kiedy Krasko ganial za innymi babami to sie z tym swoim "szczesciem" jakos nie obnosili! Niech juz wreszcie przestana palic glupow! Ps. a Kraskowa tez ma swoje za uszami bo rozbila pierwsze malzenstwo Kraski a teraz swieto-yebliwa udaje.
bDAYGItL
Gość
3 lata temu
Klony?
Gość
3 lata temu
Ona jakby ciagle chciala komus udowodnic jak to maz ja bardzo kocha. Czesto sie nad tym rozwodzi w wywiadach.
Najnowsze komentarze (241)
Gość
3 lata temu
A to nie jest tak, że po wspólnej okładce / wywiadzie jest klątwa rozwodu?
Gość
3 lata temu
Rozenek zobaczyła radzia i se popuscila
Gość
3 lata temu
Rozenek zobaczyła radzia i se popuscila
Gość
3 lata temu
Gosia się zesiusiala:-p
Gość
3 lata temu
Gosia się zesiusiala:-p
gość
3 lata temu
Rozenek nasikała w spodnie :P
gość
3 lata temu
On rzna wszystko co się rusza. Dla mnie ta kobieta to zero.
gosc
3 lata temu
Piotr jak mogles zwrocic uwage na Rozenek chyba oczu nie miales Masz piekna zone napewno musiala bardzo cierpiec Wszystkiego dobrego dla Was
bDAYGItD
Gość
3 lata temu
Córka ma n imię Laura a nie Lara.
gość
3 lata temu
totalnie mdła i bez charyzmy babka jak flaki z olejem!!!
gość
3 lata temu
Szkoda ze nie nazywa się Burak, bo to dziwaczne imię brzmiało by jeszcze lepiej Lary Burak, dlaczego ludzie to robią swoim dzieciom ? Mało to pięknych polskich imion ?????
Gość
3 lata temu
Agent z 3serii...
Gość
3 lata temu
Faktycznie ma inny nosek.
Gość
3 lata temu
Piękna i Mądra Kobieta.Bardzo ją lubię.
...
Następna strona
bDAYGIuf