Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prawnik Cosby'ego wciąż go broni: "Będzie żył jako niewinny człowiek, bo NIE ZROBIŁ NIC ZŁEGO!"

56
Podziel się:

Ofiary komika chcą, by resztę życia spędził za kratami. 81-letni Cosby został skazany na 30 lat więzienia.

Prawnik Cosby'ego wciąż go broni: "Będzie żył jako niewinny człowiek, bo NIE ZROBIŁ NIC ZŁEGO!"

W czwartek sąd w Norristown w Pensylwanii końcu zdecydował, że Bill Cosby jest winny molestowania seksualnego, jakiego notorycznie dopuszczał się u szczytu swojej kariery. Słynny komik usłyszał wyrok w wysokości 10 lat więzienia za każde z trzech przestępstw, jakie udowodniono przed sądem. Cosby usłyszałby zapewne o wiele wyższy wyrok, lecz większość oskarżeń skrzywdzonych kobiet już się przedawniła, a sprawy zostały umorzone.

Ofiary Cosby'ego nie kryją zadowolenia. Molestowane i gwałcone kobiety przez kilkanaście i kilkadziesiąt lat żyły z piętnem ofiar, a gdy odważyły się wyznać prawdę, spotkały się z olbrzymią krytyką i, przede wszystkim, pogardą ze strony komika. Cosby nigdy nie przyznał się do winy, a swoje ofiary wyśmiewał i obrażał na każdym kroku.

Kiedy usłyszałam wyrok, nie mogłam w to uwierzyć - mówi Lise-Lotte Lublim, jedna z pięciu kobiet, których zeznania zdecydowały o winie komika. Poczułam ucisk w żołądku ze zdenerwowania i musiałam natychmiast wyjść z sali. Bill powinien zostać w więzieniu do końca życia.

Cóż, zdecydowanie mniej denerwuje się Cosby, który czuje się podobno rewelacyjnie. Prawnik mężczyzny relacjonuje, że jego klient jest... niewinny.

Będzie dalej żył jako niewinny człowiek, bo nie zrobił nic złego - mówi Andrew Wyatt. Jest tego pewny, powtarzam: nie zrobił nic złego. Zarzuty kobiet powtarzają się od dekad. Nie mają żadnych dowodów i nikt za nimi nie stoi.

Trzy lata temu na okładce New York Magazine pojawiło się 35 kobiet, które zdecydowały się opowiedzieć o traumie, jaką zgotował im Cosby. Trudno więc uznać, że to przypadkowe ofiary...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(56)
Gość
6 lat temu
Stary, obrzydliwy, obleśny człowiek. Nie mam kszty szacunku do jego osoby. Smutno patrzeć jak bohaterowie dzieciństwa staczają sie na dno.
Gość
6 lat temu
Szkoda ze dopiero teraz. Oliwa sprawiedliwa
gość
6 lat temu
"Nikt za nimi nie stoi" -to chyba dobrze bo to świadczy o tym że mówią szczerze, ich wyznania nie są ani opłacane ani sterowane przez przeciwników Cosb'ego itp.
Gość
6 lat temu
Płaci prawnikowi kokosy to i dalej go broni .Taka ma prace
Gość
6 lat temu
Oby zgnil w wiezieniu.
Najnowsze komentarze (56)
Gość
6 lat temu
Wstretny oblesny C******H
Gość
6 lat temu
Ha ha ha super!!!!!!
GośćMaciej
6 lat temu
Szkoda mi go. Co to za radocha sex z nieprzytomna dziewczyną to jak nekrofilia. Nie zrobi sie mokra galki nie opendzluje ze zwierzęcą zachłannością.
gość
6 lat temu
80+30 K***a, Amerykanie są bardzo zapobiegliwi...
gość
6 lat temu
Fuuu, jaki ropuch.
gość
6 lat temu
podobno najbardziej lubialy jak I'm glowe do ceepy wkladal ... a szly z nim do pokoju hotelowego zeby udowodnic im ,ze jest czarny a ma bialego penisa ...
gość
6 lat temu
Pudlu, czy możesz codziennie nie powtarzać nieprawdziwych informacji? Nie został skazany na 30 lat więzienia, tylko został uznany za winnego przez ławę przysięgłych w związku z trzema zarzutami i GROZI MU łącznie 30 lat więzienia. Wyrok zostanie ogłoszony dopiero w przeciągu najbliższych miesięcy. Równie dobrze może dostać tylko kilka lat.
Gość
6 lat temu
Czarne s****wo j****y chujoza
gość
6 lat temu
sex kumpel maciara, kaczora i reszty pis zboczonego koryta
gość
6 lat temu
sex kumpel maciara, kaczora i reszty pis zboczonego koryta
Gość
6 lat temu
Obleśny c******h. Gwalcil i jest bezkarny. Zapewne żadna kobieta nie poszła by z nim na trzeźwo do łóżka to musiał je odluzyc
gość
6 lat temu
a on rozrózni w tym wieku czy to więzienie czy dom starców?
gość
6 lat temu
Zasłużył na wiezienie wg jury,oczekuje na wyrok-choć to przecież”czarny”wiec żeby nie był przypadkiem”dyskryminowany”,podobnie jak Simpson,który śmiał się w twarz..a zabił swoją żonę !
gość
6 lat temu
"A sentencing hearing with Judge Steven O'Neill has not yet been scheduled, and Cosby remains out on bail". Nie piszcie głupot. Przysięgli uznali go za winnego i teraz czeka na wyrok sądu. A pudel już napisał że został skazany na 30 lat. Owszem tyle mu grozi ale narazie po wpłaceniu kaucji jest na wolności ma mieć tylko opaskę monitorującą z gpsem.