Brigitte Macron ostro o Melanii Trump: "Jest WIĘŹNIEM BIAŁEGO DOMU. Ukrywa silną osobowość"

403 reakcje
0
0
403
Podziel się

Pierwsza Dama Francji wróciła już z USA i opowiedziała o tym, co zobaczyła w Ameryce.

Brigitte Macron ostro o Melanii Trump: "Jest WIĘŹNIEM BIAŁEGO DOMU. Ukrywa silną osobowość"

Bycie żoną prezydenta Stanów Zjednoczonych z pewnością nie należy do łatwych ról. Poza zaletami życia Pierwszej Damy, mało która kobieta znajduje się pod tak silnym ostrzałem opinii publicznej. Melania Trump wychodząc za mąż za Donalda Trumpa, pewnie nie spodziewała się, że kilkanaście lat później będzie najważniejszą kobietą w USA. Obserwatorzy sceny politycznej, internauci, a nawet dawne koleżanki Słowenki zgodnie twierdzą, że nie odnajduje się ona w roli Pierwszej Damy. Zresztą sama Melania przez długi czas wystrzegała się przeprowadzki do Białego Domu.

Głos w tej sprawie zabrała Brigitte Macron, która udzieliła wywiadu Le Monde. Opowiedziała o swoich dobrych stosunkach z Melanią, jednocześnie dogryzając Donaldowi:

Melania jest naprawdę zabawna, mamy podobne poczucie humoru - mówi Brigitte. Jest kimś kto ma silną osobowość, ale pracuje ciężko, aby to ukryć. Jest więźniem Białego Domu. Nie może nawet otworzyć okna, nie może wyjść na zewnątrz. Jest znacznie bardziej skrępowana niż ja. Ja wychodzę codziennie na ulice Paryża - dodała.

Dodajmy, że Brigitte może mieć sporo racji. Ostatnio Pierwsze Damy często spędzają ze sobą czas, a pani Macron miała okazję przyjrzeć się z bliska życiużony Donalda Trumpa podczas podróży do USA.

Współczujecie Melanii?

403
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(403)
Gość
2 lata temu
Ale ta Melania jest piękna. Klasa od niej bije na kilometry .
Gość
2 lata temu
Zwróćcie uwagę ze prezydent Francji trzyma żonę za rękę, są uśmiechnięci, chyba są szczęśliwi. Mowa ciała Melani i Dobalada jest zupełnie inna
Gość
2 lata temu
Melania.. piękna Niesamowicie elegancka zew. jak i wew. KLASA
gość
2 lata temu
bez przesady Melanie zachowuje sie jak przystalo na zone prezydenta usa,co bedzie latac po ulicach bez celu tylko po to aby media brukowce mialy o czym pisac
gość
2 lata temu
No, nie ma to, jak gościc u kogoś, a potem mu obrobić tyłek.
Najnowsze komentarze (403)
Gość
2 lata temu
Szkoda mi jej, widac ze jest nieszczęśliwa
gość
2 lata temu
ale nudzi ten wychudzony babon z francyji....a mela niech robi co do niej należy -jak się zostało pierwszą damą to się nie kwęka tylko zaciska usta i robi swoje ,nikt jej nie kazał wychodzić za trampa ,jak się z nim zadawała wiedziała jakim jest menczyzną,bo nie była pierwsza ,chciała żyć w luksusie to ma luksus ,ale za wszystko trzeba zapłacić mel ,jedni płacą pieniądzem ,inni wolnością .nie marudzić tylko wyprostować sie ,wygładzić fałdy sukni i uśmiech na twarz!!!
lula
2 lata temu
Brigitte moglaby byc matka melanii, Toz to stara OMA , tal szybko chce sie zaprzyjazic z malana ?????? a czy ona tego chce , by w jej imieniu sie oma wypowiadala .????
gość
2 lata temu
Zachwyty nad była prostytutką..w łeb sie stuknąć!
gość
2 lata temu
Melania ma dziesiatki luksusowych nieruchomosci o ktorych Macronowa moze tylko pomarzyc, wiec co to za bzdury o "wiezniu Bialego Domu".
Gość
2 lata temu
Grunt że hajs się zgadza ;)
Warmia....
2 lata temu
A macaron jestes wiezniem baby jagi...
gość
2 lata temu
Bycie zona Potusa nie jest proste , jakos sie "bidulka" przemeczy te trzy lata
Życzliwy inac...
2 lata temu
Zawsze jest ich dwie, Master i Apprentice. W tym przypadku Master Yoda.
axe
2 lata temu
a to chamówa! pieknie przyjeta przez gospodarzy ledwo wyjdzie, a juz ich obgaduje!
gość
2 lata temu
Prababcia na wolności
pomimo
2 lata temu
Melania jest sztuczna... ale mimo wszystko taka gracja od niej bije.. klasa sama w sobie
kikol
2 lata temu
Ot, wymyslil. Makaron jest z kolei wiezniem swojej ciasnoty umyslowej - ot taki przyglupawy, beztroski fircyk rzucajacy na prawo i lewo zlotymi myslami bezmozgowej makowki...
gość
2 lata temu
prezydent Francji biega jak piesek koło prezydenta Trumpa
...
Następna strona