Niedziela 29.04.2018 14:15

Podróżnicze zdjęcia Polaka i Portugalki podbijają Instagram! Wiodą idealne życie?

Partimetravelers Claudia Ferreira Michał Lastowski

Rozwój mediów społecznościowych, a zwłaszcza Instagrama, sprawił, że jeszcze nigdy nie było tak łatwo zdobyć popularność i sławę. O ile część z takich gwiazdek zdobywa wielbicieli odsłaniając ciało, to wielu stara się promować za pomocą swoich pasji, jak choćby fotografii, gotowania czy podróżowania.

Szczególnie to ostatnie hobby jest wyjątkowo wdzięcznym obiektem do dostarczania popularnego w sieci "kontentu". Ten trend postanowili wykorzystać także Claudia Ferreira i Michał Lastowski, założyciele bloga Partimetravelers. Portugalka i Polak, którzy poznali się w Wielkiej Brytanii, gdzie na co dzień mieszkają, dzięki uwiecznianym na przyciągających wzrok zdjęciach podróżom zdobyli oddane grono fanów.

Zwykle nasze wyjazdy są krótkie i intensywne - zdradził w rozmowie z serwisem WP Turystyka Michał. Gdy mamy taką możliwość, to bierzemy 2-3 dniowy urlop, co w połączeniu z weekendem daje nam co najmniej 4 noce w wybranym miejscu. Przed wylotem planujemy i staramy się wyszukać jak najwięcej ciekawych miejsc, które później zwiedzamy i przedstawiamy na portalach społecznościowych.

Zobaczcie, jak wyglądają zdjęcia z podróży polsko-portugalskiej pary. Wiodą idealne życie?

« Poprzednie 1/17

Polak i Portugalka zachwycają zdjęciami z podróży

2Polak i Portugalka zachwycają zdjęciami z podróży

Fot. Instagram.com/partimetravelers