Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

Doda wyciąga pieniądze od męża. "Poprosiła o 200 tysięcy na nowe stroje"

348
Podziel się

"Powiedział, że zapłaci tyle, ile będzie chciała" - ujawnia informator tabloidu. "Ma być bogato i światowo".

Doda wyciąga pieniądze od męża. "Poprosiła o 200 tysięcy na nowe stroje"

Jeszcze kilka lat temu Doda przy każdej okazji przypominała, że od mężczyzn oczekuje przede wszystkim "grubego portfela i penisa".

Z czasem jednak zaczęła podkreślać swoją niezależność, także finansową i zapewniać, że mężczyzna w ogóle nie jest jej w życiu potrzebny. Zakochanego w niej Emila Stępnia trzymała na dystans, przy okazji sprawdzając, jak daleko potrafi się posunąć w spełnianiu jej zachcianek.

Okazało się, że Stępień był gotów zaryzykować dla niej swoją długoletnią i dochodową dla obu stron współpracą z Patrykiem Vegą, a nawet więzieniem, gdy, żeby poprawić Dodzie humor, nasłał na niej byłego chłopaka płatnych zbirów, miotających na wszystkie strony groźbami karalnymi.

Rabczewską w końcu wzruszyło jego oddanie i postanowiła go poślubić. Jak szacowały tabloidy,luksusowa ceremonia w hiszpańskiej Marbelli mogła kosztować nawet 800 tysięcy złotych.

Jak donosi Fakt, zapłacił pan młody z pieniędzy, które zarobił na Pitbullu. Ostatnim psie.

Rabczewska wprawdzie też nieźle się na tym filmie obłowiła, ale podobno nie widzi powodu dokładać się do rodzinnego budżetu, skoro może żyć na koszt męża. Jak ujawniają znajomi Dody, chce, by Emil sfinansował jej nową trasę koncertową.

Niedawno poprosiła go o 200 tysięcy złotych na nowe stroje i elementy scenografii, które wszystkich oszołomią - potwierdza osoba z otoczenia artystki w rozmowie z tabloidem. Ma być bogato i światowo. Emil powiedział, że zapłaci tyle, ile jego ukochana będzie chciała.

Czyli, podsumowując, pierwsze dwa tygodnie małżeństwa kosztowały Stępnia już milion złotych. Znając Dodę, pewnie się jeszcze rozkręci...

KOMENTARZE
(348)
Msjk
2 lata temu
I tak na zawsze pozostanie panną co ssała plastikowego penisa w centrum handlowym
Gość
2 lata temu
Przecież nosibroda jest obecnie kompletnie spłukany. Czyli zaczyna się życie ponad stan ;) byle dogodzić lasce. To musi skończyć się życiowym dramatem....
gość
2 lata temu
Dodon żebrze na stroje, ale nędza.
Gość
2 lata temu
Ciekawe skąd tego informatora wytrzasnęli
Gość
2 lata temu
Czy ona nie widzi, jak bardzo jest skompromitowana? Powinien ją spotkać ostracyzm społeczny. Nie można jej tłumaczyć.
Najnowsze komentarze (348)
gość
2 lata temu
ślub dody piękniejszy bogatszy od rozynkowej gdyby brała teraz ślub to pewnie chciała by ją przebić ale nie uda się jej bo w porównaniu do dody to cieniutki ten ślub był więcej było na pokaz ale teraz celebrytka rozenek może popatrzeć jak wygląda piękny ślub piękna kreacja nie na pokaz aby żyło się im szczęśliwie i radośnie
Gość
2 lata temu
Dla niej liczy sie tylko kasa i markowe szmaty, oraz strojenie gluawych min przed lustrem i cykanie infantylnych selfikow z psimi mordkami i kwatuniami na wielkim lecz pustym lbie.
Gość
2 lata temu
Przeciez ona dla kasy za niego wyszla. On jest tak brzydki, jak jakis pawian wyglada ,ze ma chlopina kase to paniusi gfiasdusi nie przeszkadza jego szpetota .zreszta ona tez brzydka .po tych operacjach plastycznych zbrzydla masakrycznie.ona ma pupe pawiana zamiast ust ,wiec do pawiano - podobnego torebkowego pasuje jak ulal.
gość
2 lata temu
wiedział co bierze,żonka wydoi do zera i się rozwiedzie ten typ tak ma
Gość
2 lata temu
Ta z ogromna wykrzywiona morda siedzi od rana do nocy i pisze slodko pierdy na jedno kopyto..ty stara krowo wynajeta kogo chcesz nabrac, nikt nie uwierzy ze ten
Gry
2 lata temu
"Pudelek" znowu pokazał swoją "klasę"...
Kasia
2 lata temu
Jak Ela mnie blachara ://
PK
2 lata temu
Te b****o już dawno w więzieniu powinno gnić. Co ona robi jeszcze na wolności ?
Gość
2 lata temu
Skąd wy to wiecie?
Jehowa
2 lata temu
Pasztetowa. Masakra na tych zbliżeniach.
gość
2 lata temu
do " dubaju " i życie jak w raju
gość
2 lata temu
Jaką trasę koncertową? chyba cyrk objazdowy po polskich wsiach
Gość
2 lata temu
Co Was to obchodzi. Jej maz wiec niech jej daje jak ma choc sadze ze sobie pudel wszystko wymyslil i za chwile beda kolejne przeprosiny na glownej. Kazdy kochajacy maz chcialby spelniec zachcianki zony
gość
2 lata temu
g***i ten facet myśli główką a nie głową
...
Następna strona