TYLKO U NAS: Polsat szykuje nowe taneczne show! "Widowisko ma być większe niż wszystko do tej pory"

52
Podziel się

Macie siłę na kolejne taneczne talent show?

TYLKO U NAS: Polsat szykuje nowe taneczne show! "Widowisko ma być większe niż wszystko do tej pory"

W Tańcu z gwiazdami występują już tak anonimowe gwiazdy, że nawet włodarze Polsatu uznali, że dobrze będzie zawiesić format do momentu znalezienia kogoś, kto będzie nieco bardziej rozpoznawalny od dziewczyny znanej z obsesyjnej miłości (Angelika Mucha), ksenofobicznego pseudo-gangstera (Popek) czy aktora z serialu, którego nikt nigdy nie widział (Dariusz Wieteska).

Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, w zamian powstaje nowe, ogromne taneczne widowisko. Polsat najwyraźniej wierzy, że ludzie nie są jeszcze znudzeni tańcem i że warto wypełnić dziurę po You Can Dance, z którego zrezygnował TVN. Stacja wykupiła więc licencję na format World of Dance, który oparty jest na znanej formule talent show, gdzie tancerze lub grupy taneczne konkurują ze sobą o tytuł mistrza.

Nowy format z pewnością ściągnie jeszcze więcej widzów, zwłaszcza że obecnie żadna konkurencyjna stacja nie ma nic podobnego. Widowisko ma być większe i lepsze niż wszystko do tej pory, w format inwestuje się ogromne pieniądze, więc wszyscy liczą, że się zwróci - mówi nasze źródło.

Co ciekawe, w oryginalnej wersji producentką i szefową składu jurorskiego jest sama Jennifer Lopez. My swojej J.Lo nie mamy, więc poszukiwania składu jurorskiego wciąż trwają. Jak myślicie, kto mógłby się tam znaleźć? Kasia Skrzynecka? Popek?

KOMENTARZE
(52)
Gość
2 lata temu
Kolejne bezsensowne show..
gość
2 lata temu
Masz w telewizorze 1000 kanałów, chcesz wieczorem obejrzeć coś ciekawego, klikasz, klikasz, klikasz i jesteś pewien, że cały czas leci TEN SAM PROGRAM tylko w różnych językach. Też tak macie?
gość
2 lata temu
Kolejny oglupiajacy program. Nie ma co ogladac strata czasu
Gość
2 lata temu
W Ameryce jest J.LO a nas bedzie Ferdek z Halinką 😂
Gość
2 lata temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji...
Najnowsze komentarze (52)
gość
2 lata temu
Polszmat i wszystko jasne. Śmieciowa stacja
STEFAN
2 lata temu
Oni gwiazd do tych show to szukają chyba w psychiatryku.......
BRYLANT
2 lata temu
Dobra wiadomość!!!! Przcież ostatnie 5 lat TzG ,to była popierdółka!!!! Pseudogwiazdy i żałosnym Grabowskim w Jury.
gość
2 lata temu
A moze juz dosc tej Kasi Skrzyneckiej? Z calym szacunkiem dla Kasi,ale jak to ma byc cos nowego,to i Jury nowe,a nie ciągle te same twarze. Mi pasuje to jury,co obecnie w ''Tancu...''szkoda,ze odeszla Pani Beata,no ale takie zycie..Tu,w jury są profesjonalisci,a rozkoszny pan Grabowski tez tam pasuje :) .Po co zmieniac cos,co dziala,tzn ludzie lubią oglądac...Ja myslę,ze grupowe tance i konkurowanie między nimi,nie bedzie tak piękne.To bedzie pokaz wizualny,a w parach,nie dosc,ze poznajemy blizej tancerzy ,to i sledzimy postępy gwiazd i ciężka pracę trenerow :) Jestem za pozostawieniem ''Tanca...'' My nie musimy znac z tv gwiazd,to nie reklama osobowa,my obserwujemy ICh poczynania taneczne. Czy nie o to chodzi w tym programie?
gość
2 lata temu
klikam , klikam a na każdym programie ta sama reklama
Lis
2 lata temu
Polszmat to wielkiedno i gniot
XxX
2 lata temu
czyli probuja zrealizowac step-up w wersji dla tv
gość
2 lata temu
U nas będzie Mandaryna. Przeciez tanczy i śpiewa. Ha, ha, ha. Albo ambitna Natasza U,
gość
2 lata temu
Ja już nie mogę patrzeć na tańce, talenty i programy kulinarne. Masakra!
K.Mila
2 lata temu
Jeśli show będzie dla "zwykłych" ludzi, którzy też będą mogli coś zarobić- a nie tylko te gwiazdy i gwiazdy to super! Jestem za! :-)
gość
2 lata temu
tylko ladowac
Gość
2 lata temu
Ja bym nie stawiała Pana Dariusza obok Popka i tej całej Muchy...
Gość
2 lata temu
Wirtualne Niemcy Pudelkowe w odwrocie xD
gość
2 lata temu
booooooring