Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tina Turner nie utrzymuje kontaktu z synami! "Ma nowego męża, żyje swoim życiem"

158
Podziel się:

Gwiazda całkowicie odcięła się od synów Ike'a Turnera, który maltretował ją przez 16 lat. Dziwicie się jej?

 Tina Turner nie utrzymuje kontaktu z synami! "Ma nowego męża, żyje swoim życiem"

Tina Turner jest żywą legendą muzyki pop i jedną z najbardziej znanych i utytułowanych gwiazd na świecie. Choć zawodowo wokalistka osiągnęła niemal wszystko, prywatnie przez wiele lat za drzwiami swojego domu przeżywała piekło. Jej mąż, Ike Turner, był okrutnym, damskim bokserem, uzależnionym od narkotyków i alkoholu. Pierwsza żona Ike’a porzuciła rodzinę, w tym dwóch synów, których Tina postanowiła zaadoptować.

Przez 16 lat małżeństwa gwiazda była maltretowana psychicznie i fizycznie przez męża. W wieku 36 lat zdecydowała się na rozwód, ale traumatyczne przeżycia odcisnęły ślad na jej psychice. Agresor zmarł 11 lat temu po przedawkowaniu kokainy.

Dziś Tina ma 78 lat, ale nadal zachwyca wyglądem i formą. Pięć lat temu zdecydowała się wreszcie przyjąć oświadczyny swojego długoletniego partnera. Upragniony spokój i szczęście znalazła u boku młodszego o 16 lat niemieckiego producenta muzycznego Erwina Bacha, z którym jest związana od ponad 25 lat. Od 1994 roku mieszkają razem w Szwajcarii.

Synowie Ike’a mają jednak do niej pretensje o to, że ułożyła sobie życie na nowo, a z nimi nie utrzymuje kontaktu. Jeden z nich postanowił pożalić się na macochę na łamach Daily Mail.

Moja matka żyje swoim życiem. Ma nowego męża i jest w Europie. Ona nie chce mieć nic wspólnego z przeszłością - powiedział Ike Jr.

Mężczyzna zdaje się nie rozumieć, dlaczego Turner chciała całkowicie odciąć się od rodziny swojego oprawcy. Przyznaje, że nie rozmawiał z nią od 2000 roku.

Tina wychowywała mnie od drugiego roku życia. Jest jedyną matką, jaką znam - tłumaczy Ike Jr. Nie sądzę, żeby któryś z moich braci rozmawiał z nią przez ten czas.

Choć Tina układa sobie życie z dala od rodziny nieżyjącego męża, wciąż wspiera finansowo jego synów, którym założyła fundusz powierniczy.

Moi bracia mają się dobrze. Dostają pieniądze z funduszu powierniczego - mówi adoptowany syn gwiazdy.

Ike Jr ubolewa jednak nad tym, że matka nie odwiedza jego brata, który z powodów zdrowotnych znajduje się w ośrodku leczniczym w Kalifornii.

Matka nigdy go nie odwiedziła. Wysyła mu tylko pieniądze - żali się.

Mężczyzna ma też pretensje do Tiny o to, że nie była idealną matką. Jego zdaniem wina za awantury i bijatyki w domu leżała również po jej stronie. Ma też żal o to, że skupiała się na karierze, przez co wraz z braćmi był wychowywany przez obce osoby.

Wychowały nas gosposie, bo ojciec i matka znikali na 11 miesięcy w roku - powiedział.

Jego zdaniem Tina powinna wybaczyć Ike’owi to, że się nad nią znęcał. Sam twierdzi, że choć również był bity i poniżany przez ojca, pojednał się z nim jeszcze za życia.

Faktycznie, powinna wybaczyć?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(158)
Gość
4 lata temu
Mimo wszystko jednak wspiera ich finansowo...
Gość
4 lata temu
Nie osadzala bym.
jop
4 lata temu
A te dzieci to ile mają lat? 50? Ale dzieciaki
Gość
4 lata temu
Wybaczyć komu? Katowi? Chyba żart
Gość
4 lata temu
Pieniadze biorą, dlaczego skoro taki żal maja? Plus mogli by sami do niej przyjechać (za jej kasę z funduszu)
Najnowsze komentarze (158)
gość
4 lata temu
nice to know 很高兴知道
Gość
4 lata temu
Rozumiem dlaczego teraz podejmuje tylko zobowiązanie finansowe. Po takich przeżyciach to nawet oczywiste. Adoptowany syn nie powinien wymuszać na Tinie przebaczenia, bo on sam przebaczył. Każdy jest autonomiczny i powinien mieć swobodę podejmowania takich decyzji. Tak na marginesie, dzieci w takim wieku to chyba też mogą samodzielnie wybrać się w podróż i odwiedzić matkę.
Gość
4 lata temu
Halo to NIE SĄ JEJ RODZONE DZIECI!! Była ich macocha.... ich prawdziwa matka tez była maltretowana przez Ike i porzuciła rodzine.
gość
4 lata temu
Oglądałsm film biograficzny o niej.Dzieci w tym filmie są na trzecim planie.Na pierwszym jest muzyka,na drugim jej małżeństwo.Nie było tam miejsca na jakiekolwiek uczucia. Zdziwiona byłam,że tak ważna relacja została pominięta.Było widać,że dzieci były przy okazji. Tina ma za sobą okropne przeżycia ale jej dzieci również.Po prostu patologiczna rodzina. Stąd teraz ich relacje opierają się tylko na pieniądzach.
gość
4 lata temu
Myślę,że nie była dobrą matką.Nie było jej w domu,żyła głównie karierą.Nie nawiązała więzi z dziećmi.Nie sprzyjało temu też jej patologiczne małżeństwo. Kwestia wybaczenia jest sprawą prywatną.Moim zdaniem nie można zapomnieć o tak koszmarnych przeżyciach.
Pati
4 lata temu
Na jej miejscu zakrecilbym kurek i basta. Jak stary c*p nie rozumie patologi ojca i to ze jego wlasna matka go pirzucila to jego problem. Tina i tak dala mu za wiele. Niewdzieczny typ.
miki
4 lata temu
Jeśli dobre tłumaczenie ,to z daleka z takimi "synkami" ! tak to jest jak znany i bogaty to "rodzinka" ma wieczne pretensje .
gość
4 lata temu
każdy ma prawo do własnych wyborów i nie musi się to nikomu podobać
Gość
4 lata temu
Ma swoje zycie jest szczesliwa i tak niech pozostanie. Synalek zle o niej mowi i jeszcze chce zeby go kochala. Kasa? Za malo kasy?
Gość
4 lata temu
Postępuje tak samo jak jej mąż w stosunku do niej. To samo robię swoim dorosłym dzieciom. Dzieci najwyraźniej nie zaznał miłości ani od ojca ani od niej. Nawet teraz. Nie ma znaczenia ile mają lat. Kasa to nie wszystko. Ona 5ez dostawał kasę od kata. Tyle że miłości trudno było się dopatrzyć.
gość
4 lata temu
po co się prasowała na starość? nie długo wszystkie botoksiary będą mieć oczy jak chinki.
Gość
4 lata temu
Co ma ich niańczyć i utrzymywać do śmierci.
lon
4 lata temu
Powinien zaakceptować to co robi Tina. Nie krytykować, nie oceniać. Robiła co umiała i tyle.
Gość
4 lata temu
Bezczelny typ. Dostaje kasę od ofiary swojego tatusia i jeszcze go broni! Czego chciał? Żeby go niańczyła do usranej śmierci? Dlaczego nie ma pretensji do biologicznej matki, która go porzuciła?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie