Piątek 04.05.2018 18:15

Polska gwiazda Bollywood miała zator przez ŚRODKI ANTYKONCEPCYJNE. "Dużo dziewczyn umiera z tego powodu!"

Natalia Janoszek

Polska gwiazda Bollywood miała zator przez ŚRODKI ANTYKONCEPCYJNE. "Dużo dziewczyn umiera z tego powodu!"

Natalia Janoszek zyskała popularność dzięki pracy w bollywoodzkich filmach, która uczyniła z niej najbardziej znaną Polkę grającą w tamtejszych produkcjach. Aktorka i fotomodelka zabrała ostatnio głos przy okazji akcji #metoo, skarżąc się na złe traktowanie podczas pracy na jednym z planów. Przypomnijmy: Polska gwiazda Bollywood wyznaje: "Na planie zdjęciowym podczas sceny gwałtu DOSTAŁAM W TWARZ bez mojej zgody!"

Mimo to Janoszek nie zrezygnowała z pracy i nadal walczy o karierę. Jak się okazuje, Natalia będzie zmuszona odpocząć. Jakiś czas temu na Instagramie wyznała, że otarła się o śmierć, a ostatnio udzieliła na ten temat wywiadu Dzień Dobry TVN.

Moja praca i zabieganie trochę mnie zgubiło. Dostałam zatoru i zawału płuc, przez długie i częste loty, również przez środki antykoncepcyjne, których już nie biorę. Mówi się, że mogą być bóle głowy, można przytyć, zawsze machałam na to ręką. Okazuje się, że bardzo dużo młodych dziewczyn umiera z tego powodu - przyznała Natalia.

To był moment, dostałam takiego ataku, że nie mogłam oddychać, musiałam wezwać karetkę. Lekarz machnął ręką, stwierdził, że dobrze wyglądam - dodała. Na szczęście byli przy mnie inni ludzie. Mój stan to było zagrożenie życia.

Przy okazji wywiadu aktorka postanowiła trochę się zareklamować i przyznała, że cierpi na samotność:

Jestem traktowana jak trofeum: każdy chce zdobyć, nikt nie chce posiadać. Lepiej być samą, niż być z byle kim - mówi.

Wiedzieliście, że ma takie przeżycia za sobą?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (327)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327
Odpowiedz
352 68
zgłoś
gość 04.05.2018 18:16
Od 10 lat oglądam filmy z Bollywood i nigdy się nie otarłam o tę Janoszek. W głównym nurcie z gwiazdami świecznika na pewno nie gra.
Odpowiedz
57 33
zgłoś
gość 04.05.2018 18:17
w jakich filmach indyjskich ona grywa i kogo? W serialach dla kur domowych?
Odpowiedz
39 46
zgłoś
gość 04.05.2018 18:17
CO TO ZA TRĄBA?
Odpowiedz
736 40
zgłoś
Gość 04.05.2018 18:18
No i ma rację. Tabletki antykoncepcyjne to nie cukierki. Jeśli macie problemy z sercem, choroby neurologiczne, nadcisnienie- nie lykajcie ich.
Odpowiedz
22 23
zgłoś
gość 04.05.2018 18:18
Uczyliśmy się śpiewać hymnu i pan kapral zadał Benedykowi dziwne pytanie: „Po co wy, Benedek, nosicie te głupawe węgierskie wąsy, chodźcie tu, to was ogolę”. Myśleliśmy, że on żartuje, ale on powiedział, że nas wszystkich ogoli, a pana sierżanta to – za przeproszeniem – zarżnie jak świnię. A potem powiedział: „Na koniec wykastruję najjaśniejszemu panu!”
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327