Wtorek 15.05.2018

Majdan zorganizuje CZTERDZIESTE (?) urodziny Małgoni. "To będzie eleganckie garden party z dużą liczbą białych peonii"

Małgosia Rozenek Radosław Majdan

Majdan zorganizuje CZTERDZIESTE (?) urodziny Małgoni. "To będzie eleganckie garden party z dużą liczbą białych peonii"Fot. InstagramOd kiedy w 2012 roku na antenie TVN rozpoczęła się emisja Perfekcyjnej Pani Domu z Małgorzatą Rozenek w roli głównej, z roku na rok jej gwiazda świeci coraz jaśniej. Małgosia została flagową gwiazdą stacji, a wszystko za sprawą nieskrywanej sympatii, jaką darzy ją Edward Miszczak, wszechwładny dyrektor programowy stacji. To właśnie dzięki niemu kariera Małgoni nie zakończyła się po klapie programu Piekielny hotel, którego kiepską oglądalność zrzucano przede wszystkim na brak charyzmy prowadzącej.

Gdy Rozenek i Radosław Majdan postanowili wziąć udział w programie Azja Express, cała Polska oszalała na ich punkcie, a to zaowocowało kolejnymi intratnymi propozycjami. Ukoronowaniem ich drogi na szczyt było oczywiście własne reality show, Iron Majdan, które zostało krzyknięte najdroższym programem w historii TVN-u.

Nic więc dziwnego, że "Pączek i Pysiula" mają co świętować. Szczególnie, że wielkimi krokami zbliżają się też kolejne urodziny Małgoni.

Już niebawem, bo 1 czerwca, Rozenek kończy podobno 40 lat. Pytana o plany urodzinowe gwiazda wyznała, że nie przepada za imprezami-niespodziankami.

Nie lubie przyjęć niespodzianek i podróży pod hasłem "Kochanie, pakuj się, bo jutro gdzieś lecimy" - mówi szczerze w rozmowie z Party Małgorzata. Wiem, z kim chcę spędzić swoje urodziny: z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Jak donosi magazyn, w tej sytuacji to Radek wziął na siebie ciężar przygotowania "perfekcyjnej" imprezy, która ma odbyć się w dniu urodzin jego ukochanej.

Z tej okazji Majdan planuje zorganizować ponoć "eleganckie garden party z muzyką na żywo i dużą liczbą białych peonii".

Małgosia o wszystkim wie, ale niespodzianką będzie dla niej prezent od męża - informuje Party.

Jak myślicie, co Radek sprezentuje ukochanej żonie z okazji urodzin? Będzie musiał mocno się postarać, by zrewanżować się za atrakcje, jakie co roku funduje mu Małgonia...

PRZYPOMNIJMY: "OSTRA" ROZENEK na imprezie urodzinowej Majdana! (ZDJECIA)

Fot. InstagramFot. Instagram

 

Fot. InstagramFot. Instagram

Fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (405)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 405
Odpowiedz
392 36
zgłoś
gość 15.05.2018 18:23
czyli nie impreza ani uroczystość tylko garden party, fiu fiuu :)
Odpowiedz
211 18
zgłoś
Gość 15.05.2018 18:23
Chyba dwudzieste?
Odpowiedz
257 40
zgłoś
Buu 15.05.2018 18:25
Też kiedyś mówiłam, że nie lubię takich niespodzianek, do kiedy miałam takie przyjęcie niespodziankę😍
Odpowiedz
422 114
zgłoś
gość 15.05.2018 18:25
a mnie sie podoba, ze los ich zbratal... tworza swietna pare razem, a malgoski zwariowanie nareszcie znalazlo wyrozumialego i zakochanego partnera
Odpowiedz
48 10
zgłoś
gość 15.05.2018 18:29
ludzie dla kasy zrobia wszystko
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 405