Środa 09.05.2018 11:45

TYLKO U NAS: Znamy pierwszą jurorkę "World of Dance". Edyta Herbuś wraca!

World of dance Edyta Herbuś

TYLKO U NAS: Znamy pierwszą jurorkę "World of Dance". Edyta Herbuś wraca!

Jak poinformowaliśmy pod koniec kwietnia, Polsat przymierza się do nowego tanecznego formatu z udziałem gwiazd. Widowisko ma być przygotowane z największym rozmachem, stacja inwestuje w nie ogromne pieniądze i liczy na to, że powtórzy sukces Tańca z gwiazdami, a nie porażkę Celebirty Splash!. Na radarze produkcji wśród kandydatów pojawiały się ponoć największe polskie gwiazdy, ale udało nam się dowiedzieć, że ostatecznie padło na Edytę Herbuś.

Edyta, choć nieco zapomniana i obecnie na obrzeżach show biznesu, wciąż jest bardzo lubiana przez widzów, ma duży potencjał. No i zna się na tańcu, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Do tego jest atrakcyjna i cieszy oko - mówi nam osoba z otoczenia produkcji. "World of dance" to jedna z największych inwestycji Polsatu ostatnich lat. Widowisko będzie miało spektakularną oprawę i ma robić "bogate" wrażenie. Od początku produkcji zależało na ściągnięciu do stacji nowych, atrakcyjnych twarzy, Edyta spełnia te kryteria - dodaje informator Pudelka.

Przypomnijmy, że format jest oparty na dawno już sprawdzonym patencie talent show, w którym znane jury ocenia uczestników: tancerzy, grupy taneczne, pary itp. Brzmi jak oklepany temat, ale sądząc po wynikach Tańca z gwiazdami, Polacy z niejasnych przyczyn nadal uwielbiają oceniać przed telewizorem tańczących, obcych ludzi. Prawie jak na weselu.

"Gwiazda" Klanu i aktorka teatralna (obecnie) najwyraźniej postanowiła jednak wrócić do korzeni i zająć się tym, na czym się zna. Być może rozwój jej kariery aktorskiej nie był dość satysfakcjonujący? Przypomnijmy, że Edyta na radarach show biznesu pojawiła się w 2005 roku, gdy wystąpiła pierwszy raz w drugiej edycji Tańca z gwiazdami. Potem już poszło z górki i posypały się sukcesy - w 2008 wygrała z Marcinem Mroczkiem Eurowizję dla tancerzy, w 2010 zasiadła w jury programu Królowie Densfloru (tak, my też nie pamiętaliśmy o istnieniu tego hitu), nagrała wideo ze striptizerem, Dawidem Ozdobą, gdzie w samochodzie zagrała rolę "Kici". Później zaczęła odkrywać świat głębiej i związała się z Mariuszem Trelińskim. Niestety, związek oparty na karierze teatralnej i natchnionych wypowiedziach nie przetrwał. O dziwo. Obecnie Edyta znalazła szczęście u boku byłego chłopaka Doroty Gardias.

Myślicie, że sprawdzi się jako jurorka?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (118)

Odpowiedz
5 4
zgłoś
HABA 09.05.2018 12:20
My chcemy Mandaryne w jury!!!!!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 09.05.2018 12:21
Chyba to jej fach .
Odpowiedz
5 4
zgłoś
Gość 09.05.2018 12:21
To beztalencie i ta karlica co dawała w nocha z tym striptizerem? Nie oglądam.
Odpowiedz
6 5
zgłoś
Gość 09.05.2018 12:23
Jak wygrala konkurs Eurowizji w tancu,to chyba jest w tym dobra.
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 09.05.2018 12:25
gość: Jasne, że pasuje. To w końcu zawodowa tancerka, wygrała Eurowizję (chociaż w jakiejś Eurowizji Polska zwyciężyła), jest sympatyczną kobietą. Przynajmniej zna się na tańcu, a nie kolejna celebrytka z d*** która nie ma pojęcia o niczym. Edyta to też celebrytka, ale przy okazji jeszcze z jakimiś osiągnięciami w tańcu.
Zapomniałaś dodać jej osiągnięcia w wycieraniu prześcieradeł podstarzałych lowelasów
Ładowanie komentarzy…