Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak przeprowadza się bliżej Violi. "Został niedawno właścicielem efektownego, 100-metrowego mieszkania"

58
Podziel się

"Ceny za metr kwadratowy w tej okolicy wynoszą ok. 10 tysięcy złotych. Wychodzi więc na to, że Karolak wydał mniej więcej milion złotych, by móc się łatwiej widywać z Leną i Leonem" - donosi wzruszony tabloid.

Karolak przeprowadza się bliżej Violi. "Został niedawno właścicielem efektownego, 100-metrowego mieszkania"
bCImnvGZ

Ciężko zgadnąć, jakie refleksje mogą nachodzić Violę Kołakowską, z domu Kołek, gdy wspomina minione 10 lat swojego życia. Czy żałuje tego, że przed dekadą, na planie Kryminalnych, poznała Tomasza Karolaka? Ich krótki romans zakończył się ciążą. Tomasz wprawdzie uznał dziecko, jednak nie czuł się gotowy do założenia prawdziwej rodziny. Wręcz przeciwnie - liczył na to, że ówczesna narzeczona Magdalena Boczarska wybaczy mu skok w bok.
Wychowanie córki spadło na barki Violi, co przekreśliło jej ambicje aktorskie i na 10 lat praktycznie wyeliminowało z show - biznesu.

Na szczęście z czasem Karolak doszedł do wniosku, że po czterdziestce warto jednak założyć rodzinę i oświadczył się Violi na scenie Teatru IMKA.

Kołakowska bardzo się ucieszyła, jednak znajomi aktora szybko ją ostrzegli, że Tomasz oświadczył się jej właściwie tylko dla świętego spokoju i dlatego, że "zasłużyła".

bCImnvHb

Karolak oficjalnie oburzył się na te posądzenia, jednak do ślubu rzeczywiści mu się nie spieszyło. Zniecierpliwiona Viola w końcu go rzuciła i zaczęła spotykać się z niespełna trzydziestoletnim kelnerem, pracującym w jednej z restauracji na Saskiej Kępie, gdzie częst jadali z Tomkiem i dziećmi Karolaka najbardziej zabolało to, że na moment rozstania wybrała czas jego hospitalizacji, gdy walczył o życie po operacji wyrostka robaczkowego.

Niestety, okazało się, że Kołakowska pozostała wierna swoiej zasadzie wybierania niewłaściwych mężczyzn. Związek z kelnerem przetrwał niespełna rok.

Na szczęście Tomasz okazał się wyrozumiały. Nie tylko nie zrezygnował ze starań o odbudowanie relacji z matką swoich dzieci, lecz nawet kupił nowe mieszkanie, by być bliżej rodziny.

Gwiazdor Rodzinki.pl niedawno został właścicielem efektownego 100-metrowego mieszkana z widokiem na jezioro i park - donosi Fakt. Ceny za metr kwadratowy w tej okolicy wynoszą ok. 10 tysięcy złotych. Wychodzi więc na to, że Karolak wydał mniej więcej milion złotych, by móc się łatwiej widywać z Leną i Leonem.
Podobno w nowym apartamencie Karolak urządził dla nich oddzielne pokoje, bo umówił się z Violą na naprzemienną opiekę nad dziećmi.

bCImnvHh
bCImnvHi
bCImnvHC
KOMENTARZE
(58)
Gość
2 lata temu
To jeden z tych facetow ktorych nikt nie chcialby zobaczyc nago.
Gość
2 lata temu
Toksyczna relacja.
Gość
2 lata temu
Mają razem dwójkę dzieci mimo że nie byli nigdy razem. Ona tak jakby była jego surogatka. Nie rozumiem ich. Jacyś dziwni .
bCImnvHD
Gość
2 lata temu
Szczerze,oni to siebie warci.
Gość
2 lata temu
Tez mi coś 10tys za m . Niech przyjedzie do Sopotu tu 17tys od m
Najnowsze komentarze (58)
gość
2 lata temu
widuje Viole z dziećmi na Niekłańskiej . pyza zimna - ziemniaczana. zero usmiechu ... a Karolak ... no cóż ... bez dalszego opisu
gość
2 lata temu
Walczył o życie po operacji wyrostka 😂
Gość
2 lata temu
Oj taki biedulek niedawno zrozpaczony pożyczal pieniądze na swój teatr,a tu proszę nagle ma tyle kasy na mieszkanie. "Biedne" polskie "gwiazdy"
gosc
2 lata temu
Powinni się zejść
m
2 lata temu
karolak ma młodą sikse 25 lat :P więc nie wiem czy tak w podskokach wróci do Wioli która go zdradziła ;P
Gość
2 lata temu
A miał taką fajną boczarską....
gość
2 lata temu
bez żenady kupuje mieszkanie, samochody, a potem BEZCZELNIE żebrze o pieniądze na jego teatr mówiąc, że teatr już , już i zbankrutuje, będzie do likwidacji !!! część z was powie, że wydaje swoje, ale mnie się coś tak wydaje, że wydaje pieniądze TEATRU !!!! a to jest bardzo brzydko, fuj!!!!!
Gość
2 lata temu
Skąd on ma tyle kasy kolejne mieszkanie
bCImnvHv
gość
2 lata temu
A tak narzekał że niedługo zbankrutuje, że teatr cienko prżędzie. K****a i tyle, nie interesuje mnie co robi i na co wydaje pieniądze. Nie wierzę celebrytom.
gość
2 lata temu
za te zdradę Violi, upokarzającą, karolak powinien zalożyć sobie nowe życie , u boku normalnej dziewczyny
gość
2 lata temu
Skoro mają dzieci i nie są już nastolatkami to powinni ułożyć sobie wspólne życie...Myślą, że będą młodzi w nieskończoność? Czas szybko mija i nawet nie zauważą, że dzieci będą dorosłe a oni sa wciąż sami....
Gość
2 lata temu
No to chyba dobrze, że chce zajmowac się dziećmi. W czym problem?
gość
2 lata temu
ale dzida
Gość
2 lata temu
Jak ta pseudo elita p*****y się że sobą na potęgę.Czyje są dzieci z tej patologii też ustalają między miedzy sobą na seks party.
...
Następna strona
bCImnvHX