Piątek 11.05.2018 00:15

Karolak przeprowadza się bliżej Violi. "Został niedawno właścicielem efektownego, 100-metrowego mieszkania"

Tomasz Karolak Viola Kołakowska

Karolak przeprowadza się bliżej Violi. "Został niedawno właścicielem efektownego, 100-metrowego mieszkania"Fot. ONSCiężko zgadnąć, jakie refleksje mogą nachodzić Violę Kołakowską, z domu Kołek, gdy wspomina minione 10 lat swojego życia. Czy żałuje tego, że przed dekadą, na planie Kryminalnych, poznała Tomasza Karolaka? Ich krótki romans zakończył się ciążą. Tomasz wprawdzie uznał dziecko, jednak nie czuł się gotowy do założenia prawdziwej rodziny. Wręcz przeciwnie - liczył na to, że ówczesna narzeczona Magdalena Boczarska wybaczy mu skok w bok.
Wychowanie córki spadło na barki Violi, co przekreśliło jej ambicje aktorskie i na 10 lat praktycznie wyeliminowało z show - biznesu.

Na szczęście z czasem Karolak doszedł do wniosku, że po czterdziestce warto jednak założyć rodzinę i oświadczył się Violi na scenie Teatru IMKA.

Kołakowska bardzo się ucieszyła, jednak znajomi aktora szybko ją ostrzegli, że Tomasz oświadczył się jej właściwie tylko dla świętego spokoju i dlatego, że "zasłużyła".

Karolak oficjalnie oburzył się na te posądzenia, jednak do ślubu rzeczywiści mu się nie spieszyło. Zniecierpliwiona Viola w końcu go rzuciła i zaczęła spotykać się z niespełna trzydziestoletnim kelnerem, pracującym w jednej z restauracji na Saskiej Kępie, gdzie częst jadali z Tomkiem i dziećmi Karolaka najbardziej zabolało to, że na moment rozstania wybrała czas jego hospitalizacji, gdy walczył o życie po operacji wyrostka robaczkowego.

Niestety, okazało się, że Kołakowska pozostała wierna swoiej zasadzie wybierania niewłaściwych mężczyzn. Związek z kelnerem przetrwał niespełna rok.

Na szczęście Tomasz okazał się wyrozumiały. Nie tylko nie zrezygnował ze starań o odbudowanie relacji z matką swoich dzieci, lecz nawet kupił nowe mieszkanie, by być bliżej rodziny.

Gwiazdor Rodzinki.pl niedawno został właścicielem efektownego 100-metrowego mieszkana z widokiem na jezioro i park - donosi Fakt. Ceny za metr kwadratowy w tej okolicy wynoszą ok. 10 tysięcy złotych. Wychodzi więc na to, że Karolak wydał mniej więcej milion złotych, by móc się łatwiej widywać z Leną i Leonem.

Podobno w nowym apartamencie Karolak urządził dla nich oddzielne pokoje, bo umówił się z Violą na naprzemienną opiekę nad dziećmi.

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (92)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 92
Odpowiedz
167 5
zgłoś
Gość 11.05.2018 00:16
Toksyczna relacja.
Odpowiedz
141 11
zgłoś
Gość 11.05.2018 00:17
Szczerze,oni to siebie warci.
Odpowiedz
25 13
zgłoś
ja 11.05.2018 00:17
Mam biegunkę i czytam pudelka w toalecie.
Odpowiedz
16 3
zgłoś
Menia 11.05.2018 00:18
ech....życie😥
Odpowiedz
30 3
zgłoś
m 11.05.2018 00:18
Nie ogarniam tego ich związku.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 92